2010.gada novembru māmiņas.... :)

15. Jun, 07:48 previce previce

Sveikas! Varam padalīties kādos datumiņos mūsu mazuļi nāks pasaulē.... :)

13. Oct 2011, 13:27

Previce, es jau tur biju vakarā,pēc 20.00 Un tad rikšiem, rikšiem.. 😀 Bet vispār uz Riga Plaza bieži braucam. Tas mans mīļākais lielveikals. Vienmēr atrodu visu,ko vajag, lieli plašumi un nav cilvēku masas.Un viss,ko pērku Renāram, ir no Baby City. Citos bērnu veikalos (izņemot Čibu čabu putras un reizēm pamperus) neko nevaru atrast un tieši tur vienmēr liekas ļoti plaša izvēle 😀
Bet kādā sestdienā noteikti varam tur saskrieties. Tā citādi pa darba dienām jau netieku uz turieni, tik vakaros,kad vīrs aizved 😀

previce previce 13. Oct 2011, 13:16

Nu es jau vel ar padošu,jo redzēs kā viņš man to maisījumu ēdīs,tāpat jau pa dienu,ka lieku gulēt viņam vajag pupu,ta mums sanāk dienā divas reizes pupošanās,maisījumu tad tikai došu pirms miedziņa.

O varējām saskrieties,protams ja tev būtu bijis laiks,bet drošvien tev bij šoferis,kas gaidīja. :0

13. Oct 2011, 13:11

Renāram ar garšo āboli un riktīgi grauž tos. Ja neredzētu,neticētu,ka tās smaganas tik spēcīgas un tik daudz var sagrauzt.
Jā, biju Riga Plaza aizvakar😀
Jā, naktīs pups mums ir labākais draugs. Tad man nav spēka celties un taisīt maisījumu. Un nakts un rīta pupošanos (ja vien čalis neizdomās,ka tomēr grib izgulēt visu nakti), domāju turpināt līdz kādiem 1,6 gadiem, jo tas,manuprāt, tomēr ir vērtīgi viņa veselībai 😀

previce previce 13. Oct 2011, 13:07

Bet naktī tu jau viņam pupu dod?

previce previce 13. Oct 2011, 13:06

Tu biji Riga Plaza?

previce previce 13. Oct 2011, 13:06

Mans tagad tā grauž ābolus,ka šņakst vien,nograuž tādus gabalus,a man šermuļi pa kauliem skrien no tās reizes,kad viņš aizrijās,bet malacis,sakošļā kartīgi.

Raula,gan jau drīz parādīsies kāds zobiņš ar,Renāriņš izdomājis,ka nav ko steigties ar viņiem. 😀 O,forši jums baļļuks,kārtīgi nosviniet drauga gadiņu!!! 😉

13. Oct 2011, 13:04

Jā, aizvakar biju Baby City, bet akciju nepaskatījos...biju aizņemta ar dāvanas meklēšanu 😃
Bet Renārs pats sācis to maisījumu prasīt. Kā nāk miedziņš,tā rāda uz pudeli vai arī uz pupu,izņemot knupi no mutes un čāpstinot 😃

previce previce 13. Oct 2011, 13:02

Tagad arī Tommee Tippee pudelītēm ir akcija... es jau dakterei prasīju,ja sākšu lēnām atradināt no pupa (protams vel jau neizdodas 😃 ) vai maisījumu obligāti jādod,itkā jau nē,pa dienu dod visu ko citu un nu ja vakarā,jo viņš jau pieradis uzēst pieniņu. Tad arī domāju pirms miedziņa iedot,vienīgais tas, ka ar to jau nebūs gana,naktī jau vajadzēs tāpat pupu. 😀

13. Oct 2011, 13:00

Man ar likās,ka naktī bija krusa, riktīgi pa palodzi sitās. Mums būs jāiet ārā. Kad Renārs pamodīsies,iesim ciemos pie sava pastaigu biedra uz 1 gada jubileju 😀
Ehhh,pēc mēneša jau mums te ar būs daudz viengadnieku 😀
Arvien biežāk aizdomājos,cik mazs tomēr vēl Renārs priekš bērnudārza. Sāku domāt,varbūt kādu mājas dārziņu vajag. Ai,galva sāk griezties,laiks tik ātri sācis skriet. Man tik kreņķis,ka tie zobi nerādās un nerādās, tāpēc sākas mani pārdzīvojumi par b/d,ka viņam būs jāēd putras,kamēr citi ēdīs normālu ēdienu. Bet viņam tak ar gribēsies... Dodu jau tagad i makaronus,i kotletes, bet cik nu viņš ar to smaganiņu sagrauž,vairums jau izbirst no mutes ārā...

13. Oct 2011, 12:56

Hmmmm..tiešam..bet kaut kur redzēju pa 1.44,pati tādu ciparu neizdomāju 😃
Renāram maisījums beidzot ir iepaticies. Man gan draudzene teica,lai pamēģinu uztaisīt kādā no tām pudelēm,kurās mēģināju dot iepriekš, bet man negribas riskēt 😃 Gribu saglabāt sev to ilūziju,ka Tommee Tippee mūs izglāba 😀 Protams, arī krūti viņš vēl uzēd,tas gan vairāk uz vakarpusi,kad viņš pēc tās ir sailgojies.Un,protams, no rītiem, un pa naktīm 😀
Varbūt,ja Markuss nedzer uzreiz,pamēģini likt pie putrām 😀

previce previce 13. Oct 2011, 12:53

Vel jau vienreiz te Meitiete,kautko ieminējās,ka labprāt mums uz Siguldu brauktu,bet tagad sen nav te neko rakstījusi. žēl jau,ka vairs nevar visas sanākt kopā. ☹

previce previce 13. Oct 2011, 12:50

šodien tāds draņķīgs laiks,ik pēc laiciņa līst,sataisīsimies ārā un jau lietus būs klāt. Naktī ar kārtīgi nolija,pat jau likās,ka krusa arī bij.

previce previce 13. Oct 2011, 12:48

Lapā ir pa 1.62Ls Būs jāizmēģina tas maisījums.

13. Oct 2011, 12:36

Čau,čau,dāmas!
Sveicieni Pasha13 šodienas skaistajos svētkos!!! 🌷 🌷 🌷
Un sveicieni Initiņai 11 mēnesīti sagaidot! 🌷

Jā, žēl,ka Aiga netiek, žēl,ka Tvika netiek, žēl,ka Pasha13 netiek ☹ Bet,meitenes,kad jūs tiktu? Tagad izskatās,ka būsim Minkafinka,Previce,Mumburkis, Raula un varbūt Ligagi? Nevienu neaizmirsu? 4 vai 5. Bet Minkafinka, arī no mums jau būs pilna māja 😃

Previce es pērku Friso Vom2.
Tie HA ir hipoalerģiskie,domāju,ka ne Renāram, ne Markusam tādus nevajag 😀
Previce, tajā lapā pasūtīt ir vēl izdevīgāk. Veikalā desertiņi maksāja laikam 1.62, bet lapā- 1.44 😀

previce previce 13. Oct 2011, 11:24

Raula,kuru tu maisījumu lieto: FRISO - HA2 Piena maisījums vai Friso Vom 2 Piena maisījums?
Domāju pa šitām dieniņām aizčāpot līdz čību čābu,gribas tos Humana Augļu Jogurta desertus kādus nopirkt,kamēr akcija.

previce previce 13. Oct 2011, 09:48

Sveicieni šodienas gaviļniecēm mazajai Initai 🌷 un Daudz,daudz laimītes pasha13 🌷
Tiešām ļoti žēl,ka Aiga netiek ☹

12. Oct 2011, 20:41

Čau!
Mēs uz svētdienas tusiņu atkrītam. ☹ Eh, tas ir mīnuss strādājošiem vecākiem, ka brīvdienu par maz, lai visu izdarītu, paspētu, paciemotos. Tāāāds "vāveres ritenis" iestājies. Kā Tu, Minkafinka, tiec galā? Tev taču uz darbu Rīgā jāizbraukā, ne? Un vakarā nogurums, ka kaut 8 iet čučēt, bet Mārts tusē līdz 10. ☹ Laikam pilnmēness un PMS iespaidā gribas pačīkstēt. 😀
Es arī Mārtu sāku ģērbt kombinezonā, zābakos, cimdos. Dikti jau drēgns. Vakar izmetu mazu riņķīti ap māju un nosalu. Te nu bija, knapi 2 mēnešus pastrādāju un organisms jau atradis no svaiga, vēsa gaisa. Līdz šim nebija problēmu ne lietū, ne sniegā, ne vējos. Ak, nabaga smacīgā biroja cilvēks! 😃
Prieks par Markusa parametriem. Mēs pēdējo reizi bijām kaut kad vasarā un daktere teica, lai nākot tik uz gada vecumu. Būs interesanti. Re kur, bosiks, Botāniskajā dārzā pirms 2 nedēļām.

previce previce 12. Oct 2011, 15:28

Raula - tā jau ir mums jau tie mazie nemaz neļauj salt,jāskrien pakaļ un jāķer... Minkafinka,tad tev pavisam forši,vismaz nav jāsalst pa māju. Robim izturību,malacis cīnās 😀 ,manējam jau ar tie augšējie nāk un tad problēmas ar punci.

12. Oct 2011, 13:35

Nav mums apkure pieslēgta. Viena istaba,kur jaunais logs, ir ok,var iztikt, bet otra,kur guļam un vecais logs, ir auksta. Sildītāju gan vēl neesam slēguši iekšā. Man piecelties palīdz Renārs, kurš kā mostas,tā sāk drasēt pa manu gultu un man viņš jāvaktē,lai tāds samiegojies vēl neizbukuro ārā. Tā nu esmu spiesta uzreiz atkailināties un nesanāk pasildīties zem siltas sedziņas 😃

previce previce 12. Oct 2011, 13:29

😃 nu tad mums vajadzēs ar stopiem,līdz minkafinkai tikt. 😃

Jums jau ir apkure pieslēgta?,mums vel nē,jau no rītiem slēdzam sildītāju iekšā,citādi grūti no siltas gultas izlīst laukā.

12. Oct 2011, 13:28

Šodien dzirdēju,ka sestdien būšot -1 grāds.
Man ar negribas slapjdraņķi.

previce previce 12. Oct 2011, 13:27

ārprāts,Tvnetā rakstīts,ka nedēļas otrajā pusē gaidāms sniegs,negribas slapdraņķi un aukstumu. ☹

12. Oct 2011, 13:26

Ha,ha, drīzāk mani vīrs izsēdinās,kad mēģināšu Tev piebalsot 😃
Vot tā, sāk jau apmākties atkal,laikam atkal,kamēr sataisīsimies, uznāks lietus un dabūsim staigāt pa lietu 😀

previce previce 12. Oct 2011, 13:14

Uiiii,labāk būs jānosūta uz telefonu,citādi,kad es sākšu dziedāt,Jūs mani pa ceļam izsēdināsiet. 😃
Man jau ar jāsāk izšķirot drēbes kuras der,kura nē... Tas tiesa ir arī tādas,kas vel iet mugurā 68 izm.

12. Oct 2011, 13:10

Previce,gaidīšu šo dziesmiņu 7dien Tavā solo izpildījumā😃
Man čalim ar šis tas der 74, šis tas 68, šis tas jau 80.izmērs. Pagājušā nedēļā vairs nevelkamo drēbju kaudzē noliku bodiju,kuru Renārs vilka 4mēnešos un 10 mēnešos 😃 Bet nu beidzot no tā izaudzis 😀

previce previce 12. Oct 2011, 12:59

Es te viņam pa māju uzvelku rāpuli,un viņam jau vel dažs der pat 74cm...

previce previce 12. Oct 2011, 12:57

Nu itkā jau jā,jāskatās jau kā vel Markusam būs ar to šķidro punci,bet tas jau ir no zobiņiem,vismaz daktere ar tā teica,jo nekādi citi simptomi nav. 😀 Tad jau jāsāk mācīties kāda dziesmiņa 😃 ,man pielipusi šitā dziesmiņa:http://www.youtube.com/watch?v=9f6v_YlqDfo ,protams tikai māku dungot. 😃

12. Oct 2011, 12:54

Markuss pa mēnesi 5 cm izaudzis???

12. Oct 2011, 12:53

Tad Tu jau velc 80.izmēra drēbes?

12. Oct 2011, 12:53

Pevice,kā paliek ar svētdienu?Tu ar mums? Protams,ja Minkafinka atstāj to datumu spēkā.
Tā kā mums nospēra maģīti mašīnā,tad,lai braucot nebūtu klusums, būs pašām jādziet 😃

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 71