2010.gada novembru māmiņas.... :)

15. Jun, 07:48 previce previce

Sveikas! Varam padalīties kādos datumiņos mūsu mazuļi nāks pasaulē.... :)

previce previce 20. Oct 2011, 16:59

Vel jau ir, kad guļ tad mutīte vaļā,bet kad dzīvojas augšā,tad tecēdamas nāk,ta jau liekas,kad pilns deguntiņš,bet kad sūc nekas īpaši neiznāk. ☹

20. Oct 2011, 16:57

Previce un kā Markusiņam iesnas tagad pa dienu?

20. Oct 2011, 16:57

Previce, es vienalga vakarā veikšu profilaktiskos pasākumus 😀

Soorrryyy, labojums sarakstiņam:

Vieta- ? (gaidām info no Mumburka)
Laiks - ? (es piedāvātu no 14.00-17.00)
Šā brīža dalībnieku sarakstiņš:
Raula (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Previce (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Minkafinka (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Agatinna (2 cilv-1 pieaug,1 bērns) (varbūt 3 cilv)
Aiga (2 cilv-1 pieaug,1 bērns)
Pasha13 - (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Mumburkis - (6 cilv-2 pieaug,4 bērni)
Tvika - ?
Ligagi -?

previce previce 20. Oct 2011, 16:50

Nu cerams,viss būs kārtībā un puncis pa dienu būs nomierinājies,un Renāram būs saldi sapnīši. 😉

20. Oct 2011, 16:47

Previce, puncis joprojām burbuļo, bet nu vismaz bērns neraud, spēlējas,smejas un pačīkst,kad netiek izpildītas viņa iegribas (tas,kā jau katru dienu) 😀 Ar bailēm gaidu nakti 😀

Sarakstiņš Ziemassvētku pasākumam:
Vieta- ? (gaidām info no Mumburka)
Laiks - ? (es piedāvātu no 14.00-17.00)
Šā brīža dalībnieku sarakstiņš:
Raula (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Previce (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Minkafinka (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Agatinna (2 cilv-1 pieaug,1 bērns) (varbūt 3 cilv)
Aiga (2 cilv-1 pieaug,1 bērns)
Pasha13 - (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Mumburkis - ?
Tvika - ?
Ligagi -?

previce previce 20. Oct 2011, 13:44

Sveicam Gustavu mēneša jubīlī! 🌷

Es ar aizvadīto nakti švaki gulējusi,jo Markuss saķēra iesnas un ļoti slikti gulēja visu laiku grozijās,tagad tik notiek lielā ārstēšana,ceru,ka drīz pāries.

Raula,cerams jau tagad Renāriņam viss ir ok!

20. Oct 2011, 12:15

Labrīt!
Mumburki, kad varētu būt zināma atbilde?
Mums aizvadītā nakts bija briesmīga. Tāda līdzīga bija,kad Renāram bija 1 mēnesis un sākās kolikas. Pa šo nakti kopumā esmu gulējusi laikam kādas 2 stundas. Čalim vēders sapūties,sāp, dupsis sarkans, viņš spieda,locījās,izliecās, purkšķināja un raudāja. Tagad beidzot aizmiga. Varētu iet es ar pagulēt, bet īsti miegs nenāk un drīz jau mazais modīsies,kad man lielais miegs uznāks. Jau naktī izsecināju un šorīt daktere apstiprināja manas aizdomas,ka tas no tām dažām marinētajām sēnēm,ko apēdu. Lai gan biju jau iepriekš salātos ar ēdusi, bet laikam šeit bija lielāka to koncentrācija. Tātad,kamēr baroju, marinētas sēnes ir tabu.

previce previce 19. Oct 2011, 19:52

Pie mums atbraukusi Markusam baba,tad tagad ciemojamies,pa dienu cepām pončikus. Rīt jau brauc prom,takā šodien vel kārtīgi jāizciemojās,takā nesanāk ieskriet.

previce previce 19. Oct 2011, 19:48

O,varēs paskatīties uz Vanesu MK raidījumā,vel viena zvaigznīte.
Jā, pa tām krāsām tiešām laba doma. Visi vienādi 😀 Prieks,ka vismaz jau lielakā daļa piesakās uz pasākumu.

19. Oct 2011, 13:15

Ā, un Agatinna,forši,ka pieteicāties filmēšanai!!! 😀 Tad jau drīz varēsim priecāties par mazo TV zvaigznīti Vanesu 😀

19. Oct 2011, 13:10

Čavas!
Izlemts - Ziemassvētku pasākums 2010.gada novembra mazuļiem un viņu ģimenītēm notiks 10.12.2011. (desmitais decembris 😃 )
Vieta- ? (gaidām info no Mumburka)
Laiks - ? (es piedāvātu no 14.00-17.00)
Šā brīža dalībnieku sarakstiņš:
Raula (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Previce (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Minkafinka (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Agatinna (2 cilv-1 pieaug,1 bērns) (varbūt 3 cilv)
Aiga (2 cilv-1 pieaug,1 bērns)
Mumburkis - ?
Tvika - ?
Pasha13 - ?
Ligagi -?

Dāvaniņas,manuprāt,ja izvēlamies arī laimes aku,varētu būt visiem vienādas,lai nevienam nekas nav jādala vai jāapvainojas. Paciņu saturu arī biju iedomājusies līdzīgu Aigas minētajam.
Pārģērbties arī Renārs nebūs ar mieru. Domāju,ka pie ikdienas apģērba (nu svētku) pieķimerēšu kaut ko inčīgu,lai būtu interesantāk.
Aiga, žēl,ka Tev vīriņš tā domā,ka neiejutīsies. Bet nu jā, cilvēki ir dažādi. 😀

19. Oct 2011, 10:27

Čau!
Es PAR Ziemassvētku ballīti un piedalos ar izmaksām jebkurā gadījumā. Visādi jau var gadīties. Tā kā lielākai daļai patīk 10.12., tad mēs arī uz šo piesakamies. Pat plānotājā un kalendārā ierakstīju. 😀 Rādās, ka būsim divatā ar Mārtu, jo vīrs saka, ka jutīsies neērti starp svešiem cilvēkiem. 😀 Man jau liekas, ka foršāk ir īstu egli (kaut vai mazu mežā nocirst). Par laimes aku gan šaubos, jo bērni paliek bērni... Sāks cīnīties un kašķēties, ka kādam kaut kas savādāks. Labāk šķiet vienādas paciņas ar kaut ko - cepumiem, burkāniem, āboliem, mandarīniem (ja vien nevienam no novembrēniem nebūs alerģijas). Man vienmēr ir patikušas tematiskās ballītes. Nevajag jau neko sarežģītu, kaut vai noteiktu krāsu, piemēram, visi baltā. Ar tērpiem šaubos, vai Mārts būs ar mieru pārģērties. 😃

previce previce 18. Oct 2011, 20:26

Mums ar noteikti būs īstā egle,tomēr mājās ar eglīšu smarža un tomēr īsta ir labāk un noskaņa arī labāka. 😀

18. Oct 2011, 14:33

Inesik, man vīrs ir kategoriski pret mākslīgo egli. Viņš teica,ka izdomāšot kā,bet būšot mums īstā eglīte 😀

18. Oct 2011, 13:08

Labrītiņ! (lai gan diena jau pilnā sparā) 😀
Tajā mājaslapā dikti labas tās kūkas izskatās. Laikam sliecos domāt,ka tur tiks pasūtīta arī mūsu jubilejas kūka. Un man ar tāpat kā Minkafinkai gribas,lai kūku rotā pompozais Vinnija Pūka attēls.

Tātad šobrīd sarakstiņš uz Ziemassvētku pasākumu izskatās šāds:
Raula (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Previce (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Minkafinka (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Mumburkis - ?
Tvika - ?
Pasha13 - ?

Droši izsakām arī savas idejas aktivitātēm. Pasākums plānots uz 3 stundām (pēc sarunas ar bernu ballīšu vadītāju šodien, viņa teica,ka bērni ilgāk nevarot izturēt, bet domāju,ka tas ir ļoti labs ilgums/garums pasākumam). Idejas varat izteikt gan te,gan privāti sūtot man vai Previcei.
Bet ļoti gribētos no jums saņemt atbildes uz dažiem jautājumiem:
1. Ko darām ar egli- īstu vai mākslīgu? Kādam varbūt ir iespējas dabūt?
2. Vai taisām kādu tematiku, resp.tērpus bērniem,sev? (mana ideja,ka tas pēc katra vēlmēm)
3. Gada jubilejas torti arī piedāvāju pasūtīt no Previces iepriekš iekopētās adreses. Aptuveni 2 kg (izmaksātu ar piegādi aptuveni 15 / 16 LVL
4. Jautrībai un izklaidei katra ģimenīte varētu sagatavot kādu priekšnesumu (piem.popiela, dzejoļa skaitīšana, kāds muzikāls priekšnesums,ja kāda ko māk spēlēt un var paņemt līdzi)
5. Dāvanas un paciņas. Vai šo taisām kā atsevišķu pasākumu ar laimes aku un vēlāk salatētis atnes paciņas vai kopā vienā maisā?Kādā summā? Varbūt dāvanas un laimes aku nevajag? Tik paciņas? Ko liekam paciņās?

Jautājumi droši vien būs vēl, šis tik sākums 😀

previce previce 18. Oct 2011, 11:24

inesik87. Nu šeit visi trīs čomi ietusē pie mantām Roberts uz savas mašīnas un Renārs ar Markusu katrs pie savas stūres 😀

previce previce 18. Oct 2011, 10:56

Vismaz cenas klāt un svars,un izvēle... 😉

previce previce 18. Oct 2011, 10:29

Atradu mājas kūkas,varbūt noder uz gada jubīli mazajiem :http://majaskukas.lv/1534

previce previce 18. Oct 2011, 09:38

Nē,nē tas ir ka mēs obligāti būsim trīs,bet varbūt vel kāds pieteiksies no radiņiem. 😀 Mums viss spēkā.

17. Oct 2011, 22:08

Previce..sākās..ko nozīmē pagaidām? 😃

previce previce 17. Oct 2011, 21:46

Raula mums abi datumi der,takā,kurš būs vairākumā - tad tik raksti mūs trīs nu vismaz pagaidām.

17. Oct 2011, 21:12

Pasha, lūdzu,kurā datumā jūs būtu ar mieru. Un vai visi trīs? Apdomājiet...gaidu atbildi 😀
Un,protams, var pajautāt par telpām. Ļoti gan ceram uz Mumburka variantu, bet rezervītei jābūt 😀

17. Oct 2011, 21:03

Tvika- beidzot,beidzot, beidzot sveicieni Ralfiņam ar pirmo pērlīti!!! 😀
Es ar Renāram dodu maizīti. Viņam ļoti garšo,pat vienalga kāda. Rupjā gan labāk, kā baltā.
Ēdienreizes nopietnās mums ir trīs. Putra no rīta, pusdienlaikā dārzeņi, makaroni vai griķi ar gaļu un putra vakarā.

Mumburki, dikti gaidīsim info 😀 Biju apskatīt tās savas Renāra dz.d ballītes telpas. Jaukas, bet ne plašas.
Ļoti negribētos,lai meitenes nobīstas no finansiālā ieguldījuma. Tiek pieņemti jebkādi piedāvājumi kā lētāk visu saorganizēt. Piem.,telpu dekorēšanai varēsim izmantot veco labo triku ar puzuriem, papīra sniegpārsliņas, vates sniega pikucīši utt. Ļoti gribētos,lai organizēšanā un plānošanā iesaistās visas māmiņas,lai tas ir mūsu kopīgi veidots pasākums.
Meitenes,kas gribētu šādu baļļuku mazajiem, lūdzu piedāvājiet vai akceptējiet kādu no piedāvātajiem datumiem. Lai varam sākt konkretizēt, cik plānojam būt, ar vīriem vai bez, ar brāļiem un māsām vai bez. Sākšu taisīt sarakstus,apkopot. Laika jau nav dikti daudz.
Skatos,ka arī citu mēnešu māmiņas plāno šādus pasākumus. 😀

previce previce 17. Oct 2011, 18:12

Mums sanāk divas,pusdienas un tad vakariņas,brokastīs putra,launaga kāds jogurts un auglis,protams vel jau našķējas papildus ar barankām un cepumiem 😀
Jūs mazajiem jau dodat maizi? Es dažreiz iedodu nokosties gabaliņu.

previce previce 17. Oct 2011, 18:04

🌷 Ralfiņam par pirmo asumiņu,kas lien ārā...

previce previce 17. Oct 2011, 18:03

Mumburki - Feini,gaidīsim... Cerams arī pieteiksies mammas,kas atrodas ārpus Rīgas,būtu interesanti sapazīties klātienē. 😀

previce previce 17. Oct 2011, 16:21

Tad mēs mumburki ļoti gaidīsim atbildi par telpām no tevis. 😉

17. Oct 2011, 16:16

Jā,jā,tas būs ģimeņu pasākums. Bet paciņas gan plānosim tik pašiem mazākajiem 😀

previce previce 17. Oct 2011, 16:13

Pasākums ar tētukiem un var jau paņemt līdzi arī kādu radiņu,protams,ja ir vēlēšanās...

17. Oct 2011, 16:12

Mumburki, es droši zinu,ka ne bērnudārzā, ne skolā egles nav sestdienā 😃
Un,ja mēs dabūtu tās telpas, kas saprotu,ka ir bez maksas, tad finansiāli jau būtu krietni lētāk.
Es šodien braukšu skatīties telpas pa 10 latiem stundā Renāra dzimšandienai.

1 2 3 4 5 6 ... 71