Portāla lietošanas noteikumi

Privātuma politika

Šie noteikumi nosaka, kā SIA “Lietišķās kreativitātes grupa” (turpmāk portālu īpašnieks) (reģistrācijas nr. 40003538310, juridiskā adrese: Vīlandes iela 1-2, Rīga,LV-1010) piederošie interneta portāli Maminuklubs.lv, e-lekcijas.maminuklubs.lv, Maminklub.lv, Emmedeklubi.ee , Mamyciuklubas.lt un Sieviesuklubs.lv apstrādā un uzglabā portālu lietotāju datus, kā arī nosaka lietotāju tiesības.

Portāla Maminuklubs.lv lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram portāla Maminuklubs.lv lietotājam.

Portāla Maminuklubs.lv lietotāji, lietojot portālu, piekrīt noteikumiem, t.sk., visām tajos veiktajām izmaiņām. Katram portāla Maminuklubs.lv lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai laikus būtu informēts par tajos veiktajām izmaiņām.

Portāla lietotājs ir jebkura fiziska vai juridiska persona, kura izmanto portāla sniegtos pakalpojumus.

Kādu informāciju par lietotājiem mēs uzglabājam un apstrādājam?

 1. Lietotājs, reģistrējoties portālā, izveido savu profilu, norādot a) e-pasta adresi, lietotājvārdu, brīvi izvēlētu attēlu profila ilustrācijai vai b) piereģistrējoties caur savu Facebook profilu.
 2. Lietotājam ir tiesības portālos publicēt ierakstus - blogus, foto blogus, video no personīgā arhīva un komentārus pie rakstiem un forumos.
 3. Lietotājam ir tiesības mainīt sava profila paroli, lūgt portālu redakcijai dzēst savu profilu veidotos ierakstus un komentārus, rakstot portālu redakcijām uz portālos norādīto epastu.
 4. Portālu īpašniekam ir tiesības uzglabāt un izplatīt savos portālos un tā sociālo tīklu kontos (Facebook, Youtube, Twitter, Instagram) lietotāju publicētos datus - profila un publikāciju datus, neierobežotu laiku, izņemot, ja lietotājs rakstiski lūdz dzēst viņa publicēto informāciju.
 5. Portālu īpašniekam ir pieeja lietotāju IP adresēm, lietotāju pieslēgšanās laikam un ilgumam
 6. Portālu īpašnieks izmanto Google Analytics sistēmu, lai reģistrētu portālu statistiku
 7. Portālu īpašnieks izmanto sīkdatnes, atbilstoši Sīkdatņu noteikumiem.

Kādiem mērķiem portāli uzglabā lietotāju informāciju?

 1. Lietotāju profila dati (e-pasts, lietotājvārds) nodrošina iespēju reģistrēties portālos un publicēt savus rakstus vai rakstīt komentārus, kā arī ļauj citiem portālu lietotājiem atpazīt lietotāju (pēc lietotājvārda pie publikācijas vai komentāra) un portālu redakcijām sazināties ar lietotāju.
 2. Lietotāja dati ļauj pārbaudīt lietotāja identitāti, nodrošinoties pret viltus profilu veidošanu un pretlikumīgām darbībām ar lietotāja profilu portālu vidē.
 3. Portālu redakciju saziņai ar lietotāju caur norādīto e-pastu nepieciešamības gadījumā, izņemot apkārtrakstus (elektroniskas vēstkopas), kurām lietotājam ir tiesības pieteikties atsevišķi, pēc vēlēšanās.
 4. Portāliem ir tiesības veidot atsevišķas lietotāju e-pastu un lietotājvārdu datubāzes elektroniskajām vēstkopām, ja lietotājs ir speciāli pierakstījies šo vēstkopu saņemšanai.

Kā citi redz lietotāju informāciju?

 1. Lietotāja profils - lietotājvārds, fotogrāfija (jebkurš brīvi izvēlēts attēls) un publicētais saturs (raksts, foto un video saturs) ir pieejams citiem portāla lietotājiem. Lietotāja publicētais saturs var tikt pārpublicēts portālu sociālajos tīklos vai sadarbības partneru vietnēs, par to iepriekš brīdinot lietotāju rakstiski.
 2. Lietotāju publikācijas (foto, video, rakstu blogi un komentāri) daļēji veido portālu saturu, tādēļ nepieciešams identificēt publicētāju jeb lietotāju pēc lietotājvārda.
 3. Lietotāja e-pasta adrese netiek izpausta trešajām pusēm.
 4. Ja lietotājs piedalās portālu veidotajās aptaujās, tās ir anonīmas.
 5. Sarakste ar lietotāju caur e-pastu ar redakciju ir konfidenciāla un netiek pārpublicēta bez lietotāja atļaujas.

Lietotāju datu apstrāde

 1. Portāli apstrādā lietotāju nepersonalizētu statistiku, izmantojot Google Analytics vai citus statistikas mērītājus.
 2. Portāli var ievākt lietotāju epastu adreses noteiktiem mērķiem, par to brīdinot lietotājus un lūdzot piekrišanu.
 3. Lietotāju dati (IP adrese, epasta adrese un publikācijas) var tikt nodotas trešajām personām pretlikumīgas rīcības gadījumā.
 4. Lietotāju dati ir priekšnoteikums reģistrācijai un publikāciju un komentāru izvietošanai portālos.

Savu datu pārvaldība portālos

 1. Lietotājam ir tiesības pieprasīt portālu redakcijām dzēst savu publicēto informāciju - rakstus, foto, video materiālus un komentārus forumos un pie rakstiem, kā arī dzēst pašu profilu. Portālu redakcijām ir pienākums izpildīt pieprasījumu 5 darba dienu laikā.
 2. Portālu redakcijas neatbild par trešo pušu publicēto lietotāja informāciju, kas ir bijuši saskaņota pārpublicēšanai un nevar garantēt informācijas dzēšanu.
 3. Lietotājam ir tiesības iesniegt sūdzību datu uzraudzības iestādē

Lietotāju atbildība par izvietoto informāciju

 • Katrs portāla Maminuklubs.lv lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju, kuru tas izvieto portālā. Portālā aizliegts ievietot:
  • informāciju (arī video un audio materiālus), ko izvietojot vai nosūtot tiek aizskartas vai pārkāptas trešo personu intelektuālā īpašuma (autortiesības u. c.) tiesības;
  • informāciju, kas aizskar personas godu un cieņu;
  • informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
  • informāciju, kura ir vulgāra, ķengājoša vai citādā veidā aizskaroša;
  • informāciju, kura satur datorvīrusus vai izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai);
  • informāciju, kurai piemīt surogātpasta (junk mail, spam, chain letter) vai nesaskaņotas reklāmas raksturs;
  • informāciju, kura ir pornogrāfiska vai pārlieku erotiska;
  • visu cita veida informāciju, kas ietekmē vai var ietekmēt portāla darbību un drošību.
  • Konstatējot šādas informācijas izvietošanu, maminuklubs.lv redakcija ir tiesīga šo informāciju nekavējoties izdzēst.

Komerciālas informācijas publicēšana Maminuklubs.lv ir atļautas tikai ar portāla Maminuklubs.lv saskaņojumu. Nepieciešamības gadījumā rakstīt e-pastu reklama@maminuklubs.lv.

Lietotāju vecuma ierobežojums

Portāls ir pieejams lietotājiem no 18 gadu vecuma.

Portālu redakciju kontakti:

SIA “Lietišķās kreativitātes grupa” - Rīga, Vīlandes iela 1-2, Latvija, LV-1010.
E-pasts: redakcija@maminuklubs.lv
Tālr: + 3716750350