2010.gada novembru māmiņas.... :)

15. Jun, 07:48 previce previce

Sveikas! Varam padalīties kādos datumiņos mūsu mazuļi nāks pasaulē.... :)

17. Oct 2011, 16:11

Personīgi es labāk balsotu par 10.decembri, jo pēc tam ir tik nedēļa pirms Ziemassvētkiem un gribēsies vairāk gatavoties tiem..
Pasākumu taisītu uz kādām 3 stundām.

previce previce 17. Oct 2011, 16:09

Tiešām konkrēti vajag pateikt vai tiksiet vai nē,lai var rēķināties ko un cik vajadzēs...

17. Oct 2011, 16:08

Mumburki, bet sestdienā arī droši varētu? Kā ir ar tiem datumiem?
Meitenes,kā jums citām šie piedāvātie datumi? Vai jūs būtu ar mieru šādam pasākumam?

17. Oct 2011, 16:00

Mumburki,klau,a kā ir ar tām telpām, kur jūs ejat? Tur nevaretu mēs mazajiem pasākumu uztaisīt? Jūs tak ar gribētu, vai ne? 😀

previce previce 17. Oct 2011, 15:57

Jā, un tā dancošana pie mūzikas vispār super. 😉

17. Oct 2011, 15:56

Previce, vai ne, es ar pievienojos Tavam teiktajam- tādam staigātājam un šiverētājam kā Roberts visu laiku varētu skatīties virsū un priecāties 😀

17. Oct 2011, 15:54

Mumburki, forši 🌷 🌷 🌷 - tās Megucītei par "gargabalu"staigāšanu 😀
Un ar vilcienu tiešām nebūtu bijis prātīgi. Tagad mazie ķipari jāsaudzē 😀

previce previce 17. Oct 2011, 15:54

Tik forši jau,ka staigā,man ta patika pavērot Robīti,ko jau viņš prot,tas tik mīļi izskatījās,es jau gaidu,kad Markusiņš spers pirmos solīšus. 😉

previce previce 17. Oct 2011, 15:46

mumburki nepārdzīvo,tu jau neesi pie vīra untumiem vainīga. 😉

17. Oct 2011, 15:45

Mumburki, viss tak kārtībā! Protams, žēl,ka netikāt,bet tāpēc jau neesi "noziedzniece" 😉
Tā jau ir,ka vīriešus prognozēt nav iespējams. 😀
Gan jau sadomāsim vēl kādus tusiņus,kur tiksiet 😀

17. Oct 2011, 14:47

Aiga, es jau pat vairs tagad nezinu,vai ir vērts piedāvāt un vai kas sanāks 😀 Kaut kā, lai cik laicīgi plānotu pasākumus,pēdējā brīdī vienmēr uzrodas kādi citi darbiņi.
Man bija doma par Ziemassvētku pasākumu mūsu mazajiem.Protams,pirms Ziemassvētkiem (es piedāvātu vai nu 10. vai 17.decembri (tās ir sestdienas). Tad varbūt arī mammām no citiem rajoniem gribētos atbraukt, iepazīties. Pasākumu biju domājusi ar visām ģimenītēm, ar groziņiem, salatēti, dāvaniņām,eglīti. Turklāt visiem mūsu ķipariem jau tad būs gads un arī šo notikumu noteikti iekļaut pasākuma programmā. Bet tad ir jāmeklē telpas (kas noteikti būtu par maksu),jāsāk plānot finanses (jo, būsim godīgi, bez tām neko noorganizēt nevar) utt. Un bija jau meitenes ar mieru - gan Previce,gan Pasha, gan Minkafinka, gan manuprāt Ligagi. Taču,ja ir tā,kā tagad,ka sākumā viss ok, bet pēc tam pa vienam vien sāk teikt,ka tomēr nebūs, tad ko es viena tajās telpās ar egli darīšu? 😃 😃 😃 Nu,kaut kā tā...

17. Oct 2011, 14:31

Sveikas!
Minkafinka, milzīgi liels paldies par viesmīlīgo uzņemšanu un burvīgo svētdienu. Es jau,protams, visu vakaru biju pozitīvi uzlādēta un par tikšanos vien domāju 😀 Man tik dikti patīk šādi pasākumi!!! 😀
Un,Previce,paldies par kompāniju! Vismaz nebija garlaicīgs brauciens 😀 Un mazie tik forši izdzīvojās un izspēlējās 😀
Minkafinka, mums šodien skoliņā bija viena jana meitenīte,kas arī nedeva mantas un skolotāja uzreiz noprasīja,vai nav tikusi spēlēties kopā ar lielākiem bērniem. Kad mamma to apstiprināja, tad viņa teica,ka tas esot pilnīgi normāli,ka bērni no lielākajiem to nedošanu ļoti ātri apgūstot. Tāpēc viss ir kārtībā, tā,kā tam jābūt 😀

Previce,jā,dikti feinas ragavas (galvenokārt jau tas sildāmais 😉 ). Bet es ragaviņas noskatījos tajā pašā Čibu čabu. Tur,tās,kas man patīk,maksā mazliet virs 20 LVL 😀

previce previce 17. Oct 2011, 13:36

šodien uzmetu acis ragavām,vakar raula ierunājās par viņām,domāju pameklēt un paskatīties,šīs interesantas,bet sālītas: http://www.gandrs.lv/ragavas/ragavas-junior-lux/

previce previce 17. Oct 2011, 13:02

Ko tu domā,viņš tak sargā savas mantas,nav ko līst klāt citiem,vel paņems un kautko salauzīs... 😃

previce previce 17. Oct 2011, 12:23

Sveiki,sveiki,sveiki!!!

Sveiciens šodienas gaviļniekiem!!! 🌷🌷🌷

Aiga žēl jau,ka jums nesanāca pievienoties,bet tusiņš bij ļoti jauks,kaut arī beigās no paredzētajām 5 mammām bijām tikai 3,bet tāpat tikai pozitīvas emocijas 😉 Man lielum lielais PALDIES jāsaka mūsu šoferītim - Raulai ar vīru,par aizvešanu un atvešanu,un protams liels PALDIES Minkafinkai un viņas ģim,par jauko uzņemšanu un viesmīlību. 🌷 Tiešām ļoti jauki pavadījām laiku,mazie žiperi uzvedās kā riktīgi čomi... 😉 Markuss pat naktī ļoti labi čučēja 😀 tas tik nozīmē,ka viss bij izdevies.

16. Oct 2011, 18:19

Čau, čau, saulainajā svētdienā!
Kā Jums tusiņš? Vēl šodien pa dienu par Jums piedomāju un pabēdājos, ka netikām.
Raula, Tu mani tik ļoti saintriģēji ar pasākumu, par kuru stāstīsi (laikam jau pastāstīji) šodien. 😀 Nevaru vien sagaidīt. Nu jau gan laikam izskatās, ka nākošā tikšānās varētu būt tikai decembrī. Nākošais visiem būs saspringts mēnesis - visi bērni svinēs gada jubilejas. 😃
Ak, jā, Raula, Renārs vienkārši ir ļoti prātīgs bērns, viņš pietaupa savus skaistos piena zobiņus un nebojā tik ātri ar ēdienu. 😉

15. Oct 2011, 22:04

Inesik,paldies,saistībā ar šo kūku man radās ideja par kūciņu katram bērnam 😀
Bet tā jau es ar tāpat kā Minkafinka domāju,ka pagaršot varēs jebkuru,tik pēc tēmas gribas mazliet veselīgāku un bērniem pieskaņotu 😀

Salātus gan noteikti gatavošu tik ar krējumu, bez majonēzes (varbūt ar krējuma izstrādājumu sajaukšu,lai šķidrāk). Un man liekas,ka vienmēr topā ir svaigo tomātu gurķu salātiņi, tos bērni tiešām var ēst. Tad kaut kas rosolveidīgs ar kartupeļiem,burkaniem un gurķiem, var sieru vēl pierīvēt.

Domāju,ka mūsu mazajiem vēl pagaidām ir nereāli nopirkt kombi 2 ziemām.

Meitiete,kopā sanāksim 4 mammas ar 4 mazajiem un laikam 3 tēti. Var jau būt,ka vajadzēja mainīt datumu, bet nav jau garantijas,ka tāpat savāktos, atkal atrastos kādas darīšanas,darbiņi,lietiņas,kas jāizdara,jo pa darba nedēļu nesanāk. Neko darīt, tāda dzīve,nav jau vairs laiskā vasara 😀 Bet man ir viena ideja,kad vēl varētu sanākt kopā, dažām meitenēm jau esmu to stāstījusi, ar ko esmu tikusies,viņas atbalstīja, rīt vēl pastāstīšu Mumburkim un Minkafinkai un ja arī viņas piekritīs,tad pastāstīšu arī te 😀

previce previce 15. Oct 2011, 14:32

Derēs... Virsū ir rakstīts 12mēn. Un te tabuliņa,ko lūdzi 😉

previce previce 14. Oct 2011, 22:30

inesik87. Vinai kad zvaniju,vina prasija cik liels puika,vinai lidzi bij divi komplekti,mums ir uz gadu tads. Bilde jau tiesam izskatas paplans,bet vins tiesam ir silts.

14. Oct 2011, 20:49

Meitenes,vai esat domājušas par tortēm mazajiem jubilāriem? Es gribu tādu,ko arī mazais varētu pagaršot-biezpiena vai jogurta, bet īsti nezinu nevienu,kas ceptu.Veikala pirkto gan negribas.

14. Oct 2011, 20:42

Čav,šovakar!
Minkafinka,paldies par adresīti. Mēģināsim atrast. Bijām dikti pieraduši pie sava Tom-toma, tagad jāmācās "lasīt kartes"😃

Previce, foršu izklaidi Markusiņš atradis.😀
Manējam šitais etaps jau garām. Vēl,kad līda,jau izpēlējās ar magnētiņiem. Tagad topā ir daudz bīstamāka vieta-plīts. Un raut nost tos kloķīšus,ar ko uzgriež gāzi vai elektrību.

previce previce 14. Oct 2011, 19:26

Jap,tikai mūsējais nav bildē. 😀

previce previce 14. Oct 2011, 17:10

Urrā, beidzot siltumu pieslēdza... 😉

previce previce 14. Oct 2011, 17:08

Tie magnētiņi viņam ļoti patīk,pat iemācījies atpakaļ pielikt. 😀

No 15 - 16.10 uzrādot lojalitātes karti,visiem apģērbiem - 20% atlaide veikalos Cipollino, Baby City un Coccodrillo! Varbūt kādai noder info! 😉

previce previce 14. Oct 2011, 16:05

šodien kamēr ņēmos pa virtuvi,mazais atrada sev nodarbi :

previce previce 14. Oct 2011, 12:17

Sveikas!!!
Mēs jau paspējām izstaigāties ārā,tagad Markuss snauž. 😀 Vakar notupējām istabā,jo ik pēc brītiņa lietus lija... Raula - nu tiešām jums tur jautri gājis... 😃

14. Oct 2011, 12:09

Labrīt!
Minkafinka,man lūdzu priv.vēstulīti ar adresīti 😀

Previce,ballītē dikti forši gāja. Uztaisījām bardaku tajā mājā, piesmērējām māju ar cepumiem un banāniem, manos matos Renārs satriepa tā puika sudokrēmu un nācām mājās 😃

Pasha,ja mēs to pudelīti nebūtu dabūjuši tāpat vien, es zinu,ka pilnīgi noteikti nepaļautos uz to,ka kāds par to stāstītu ko pozitīvu un nepirktu 😀 Bet vienīgi šobrīd viņām tā akcija. Mazās 150ml pudelītes maksā laikam 2 lati ar kapeikām 😀 Mums jau ar tā mazā. Vairāk par120ml nedodu,jo viņš neizdzertu vairāk 😀

previce previce 13. Oct 2011, 19:55

Raula kā gāja party?

13. Oct 2011, 19:46

Minkafinka laikam jau paliek tāds laiks- 7dien uz 14.00

Bela29 - forši. Meitiņa pati jau prasās vai Tu liec?

previce previce 13. Oct 2011, 13:35

Jā,man ar ļoti iecienīts ir Baby City ka kautko vajag mazajam tā eju uz turieni. Noteikti varam,tik paziņo ka būsi,un nekādu problēmu,aiziet.

1 2 3 4 5 6 7 ... 71