Reklāma

Par Māmiņu Klubu

Esiet sveicināti Māmiņu Klubā! Vietā, kur ik dienas pulcējas tūkstošiem vecāku! Māmiņu Klubs ir Baltijas vecāku medijs ar savu oriģinālu TV raidījumu, interneta portāliem, Vecāku skolu, izdevniecību un Labdarības fondu.

Ik dienu Māmiņu Kluba interneta portālos Baltijas valstīs māmiņas-blogeres rada interesantu saturu, bet redakcijā top padziļināti raksti par mātes un bērna veselību sākot no ģimenes plānošanas un gaidīšanas brīža līdz pat skolas vecumam. Šeit atradīsiet gan noderīgus rakstus un video, gan foruma sadaļas un iespējas uzdot savus jautājumus labiem speciālistiem, un, pat atvērt savu blogu!

Baltijas portāli ik mēnesi pulcē vairāk nekā 450 000 unikālo lietotāju.

Maminuklubs.lv - latviešu valodā

Maminklub.lv - krievu

Mamyciuklubas.lt - lietuviešu

Emmedeklubi.ee - igauņu

Ik nedēļu jau vairāk kā 14 gadu ģimenes var vērot TV raidījumu “Māmiņu Klubs”. Latvijā svētdienās no plkst.09:20 - 10:30 (kanāls STV Pirmā) un Lietuvā kanālā TV3, svētdienās. Šajā raidījumā ir viss, kas var interesēt ģimenes sievietes - sākot no mazulīša gaidīšanu, bērnu veselību un attīstību, un līdz pat gardām receptēm, attiecībām, sarunām ar populāriem vecākiem.

Bez TV raidījuma Māmiņu Klubs izdod arī izglītojošas filmas un web-izodes par grūtniecību, dzemdībām un bērnu aprūpi, kā arī ik mēnesi nodrošina Māmiņu Online TV - vairāku stundu garu tiešraidi ar iespēju uzdot savus jautājumus labākajiem ārstiem un vecmātēm.

Māmiņas var tikties arī klātienē - Māmiņu Kluba Vecāku skolā Rīgā, Vīlandes ielā 1, pašā Rīgas Klusā centra sirdī ir vieta, kur daudzi jo daudzi pāri sagatavojas ģimenes dzemdībām. Tāpat šeit var saņemt individuālas konsultācijas pie dažādiem speciālistiem par bērniņa gaidīšanu un veselīgu attīstību. Katru dienu Māmiņu Kluba Vecāku skolu apmeklē vairāk kā simts vecāku.

Māmiņu Klubs aktīvi pulcē vecākus arī ārpus savām telpām - sadarbībā ar vadošajiem tirdzniecības centriem ik mēnesi notiek speciālas bez maksas māmiņu lekcijas un pasākumi - piemēram, Spices Māmiņu Brokastis.

Katru vasaru ieskandina lielais Māmiņu Kluba Vasaras Festivāls, kas norisināsies jau piekto gadu pēc kārtas un pulcē vienuviet tūkstošiem vecāku, populārākās bērnu/māmiņu firmas un atrakcijas. Bet gada noslēgumā norisinās Māmiņu Kongress - īpašs pasākums topošajiem vecākiem un tikšanās iespēja ar vadošajiem mātes un bērna veselības ekspertiem.

Māmiņu Klubs ir dibinājis arī savu Labdarības Fondu - resursu un palīdzības centru māmiņām krīzes situācijās. Fonda darbību ik viens var atbalstīt ar savu brīvprātīgo darbu, mērķētiem materiāliem ziedojumiem un finansiāli zvanot pa tālruni 90067000 (maksa par zvanu - 1.42 eur). Sazināties ar fondu un lūgt palīdzību var caur fonds@maminuklubs.lv

Māmiņu Klubam ir arī sava izdevniecība, kas gatavo projektu Māmiņas Bibliotēka - izdošanai noderīgu informāciju par bērna aprūpi, audzināšanu un vecākošanos.

Māmiņu Klubs darbojas uz sponsorēšanas principa. Mūsu lielākie atbalstītāji ir tādi zīmoli kā HUGGIES, NUK, PHILIPS AVENT, KOTRYNA, un daudzi citi vadošie uzņēmumi māmiņu un bērnu sektorā.

Katram klientam sagatavojam īpaši piemērotu piedāvājumu, balstoties uz vēlmēm, vajadzībām un iespējām!

Kontakti:

Interneta portālu vadība, reklāma sponsorēšanas programmas, reklāmas izvietošana

Kristīne Damškalne

Māmiņu Kluba interneta portālu un mārketinga direktore Baltijas valstīs

Tālr: +37126475354

kristine@maminuklubs.lv

 

Reklāmas izvietošana 

Ina Leitēna

Reklāmas projektu vadītāja

Tālr: 29463402

ina@maminuklubs.lv