2010.gada novembru māmiņas.... :)

15. Jun, 07:48 previce previce

Sveikas! Varam padalīties kādos datumiņos mūsu mazuļi nāks pasaulē.... :)

07. Oct 2011, 13:10

Previce, bet mašīnā silts un no jakām var iztuntulēt 😉

previce previce 07. Oct 2011, 13:09

Mumburki, komplimenti no mums ar,abas labi izskataties. 😀

previce previce 07. Oct 2011, 13:06

Nu laikam būtu diezgan grūti,jo kad satuntulēts,tad tas beņķis pavisam noteikti ir pa mazu,un grūti būtu nosēdēt,bet tā jau ideja laba. 😉

07. Oct 2011, 12:58

Mumburki, komplimenti Tev. Ļooooti labi izskatīsies raidījumā!!! 🌷 🌷 🌷 Pamanīju te ievietotajā anotācijā 😉

07. Oct 2011, 12:53

Ja ir ok, tad vakarā ar vīru papētīsim, kā šādi salikt. Jo krēsliņš jau būs vajadzīgs tik un tā.

07. Oct 2011, 12:52

Previce, klau, Tev ir pirmais autobeņķis vēl? Iedomājos, varbūt vari ņemt to un tajā pavadāt Markusu. Tad tik ratu apakša būtu jāpaņem un tai varbūt vieta atrastos mašīnā. Noņemtu visus riteņus, tos saliktu atsevišķi. Kā Tev šāds variants?

previce previce 07. Oct 2011, 12:40

Paldies,Raula...Bez maz vai rati jāsien mašīnai aizmugurē kā astīti 😃

07. Oct 2011, 12:37

Previce, katrā ziņā Tev un Markusam vieta mūsu mašīnā atrastos 😀 Un mēs jūs nemaz neuztvertu kā "trešo lieko", tieši otrādi- kopā tak jautrāk 😀 Tik nu jā..rati..

previce previce 07. Oct 2011, 12:36

Raula kā vakar izstaigājāties? Matus no galvas neplēsa nost? 😀

07. Oct 2011, 12:35

Previce, malaci, ka izstaigājāties😀 Es ar tā skatos pa logu, it kā saulīte gar mākoņu malu skatās, bet nu atkal tak tas trakais vējš... ☹

Aiga, man ar tās pamperbikses jau nepatika dēļ tā vien, ka nav to lipeklīšu 😀 Un es jau ar esmu Libero fans. Tik ar tām atlaidēm Libero tā švaki 😀 Bet šķiet, ka arī no Libero biksēm Renāra dupsis tomēr bija sarkans. Minkafinka, kādu izmēru Tu pērc? Man šķiet, ka biksēm 4.izmērs ir mazāks kā pamperiem 4.izmērs. Katrā ziņā bikses liekas daudz ciešākas.

previce previce 07. Oct 2011, 11:47

Nu redzēs,ka būs,mēs jau runājām ar Raulu,bet tie rati ir problēma. 😃 man jau dusmas ir,ka vīrs uz savu tusu un tad nevar mūs aizvest ☹ ,bet no vienas puses arī viņu saprotu,parasti viņš atsaka saviem kolēģiem un tagad visi beidzot grib savākties kopā... man jau ar nepatīk uzbāsties citiem, mož viņiem pēc tam savas darīšanas,es ka trešais ritenis 😃 nu redzēs,redzē,paagaidām esam uz ???????,nu nesanāks pievienosimies kādu citu reizīti,gan jau būs vel kāds kopīgs tuss 😉

previce previce 07. Oct 2011, 11:34

Bijām jau uz stundiņu ārā izstaigāties,tāda skaista saulīte spīdēja,domāju,nē jāiet,vakar nebijām,tad šodien vajadzēja pastaigāt,vel jau pēcpusdienā jāizčāpo,nu tagad mazais saldā miedziņā čuč... 😉

07. Oct 2011, 10:54

Labrīitiņ!
Hip-hip Mārtam šodienas svētkos!!!!🌷

Mums arī nākamā svētdiena paliek spēkā. Būsim trijatā 😀

previce previce 07. Oct 2011, 09:44

Dim - dim - dim, dim - dim,lieli svētki šodienas gaviļniekam Mārtam! 🎉 🌷 (😘)

Mēs pagaidām uz jautājuma zīmes par braukšanu,jo mūsu šoferim tajā dienā pašam tuss. ☹

07. Oct 2011, 09:01

Sveikas!
Mēs vakar nopirkām Huggies bikses, redzēs, ko teiks Mārta dupsis. Līdz šim vilkām Pampers autiņbikses vai bikses. Bikses pamainījām, jo izlietotajiem Pamperiem nav lipekļu, ar ko aiztaisīt, kad sarullēti. Un vispār sāku lēnām pāriet tikai uz bikšveidīgajiem, jo Mārtu dabūt pie zemes uz mirkli ir nereāli. Malacis, ka Renārs tā klausa. 😀
Klau, un mums brauciens pie Minkasfinkas nākamsvētdien ir spēkā? Cik plāno braukt?

previce previce 06. Oct 2011, 15:12

Sadūšojāties uz iešanu,malači 😉 Jā, viņiem ir dikti reti atlaides.

06. Oct 2011, 15:02

Mēs tomēr iesim ārā. Vismaz kaut uz 30 min, māja jāizvēdina 😀

Tos Active Baby mēs visu laiku lietojam, arī nav sūdzību,ja neskaita zaļo joslu, kas man smakas dēļ nepatīk.Baltos premium pirkām tik tad,kad bija atlaides, bet baigi jau reti tās atlaides.

previce previce 06. Oct 2011, 14:56

Mēs jau ar pirkām baltajās pakas pamperus,bet tagad ka iki un rimi ir lielajam pakām atlaides nolēmām izmēģināt active baby,viņi jau ar ļoti plāni,pagaidām sūdzību nav.

Varbūt jau ka izietu nemaz tik traki nešķistu,bet pa logu skatoties baigais vējš.

06. Oct 2011, 14:52

Ā, par pamperiem..mēs pārgājām atpakaļ uz parastajiem, ne biksēm. Renāram no tām biksēm sāka rasties sarkans dupsis. Beigās sapratu, ka tās tievās gumijas,kas ap kāju, viņam berž. Turklāt liekas, ka tās bikses elpo mazāk kā pamperi. Bet laikam čalis pats ar saprata, ka pamperu štelle ir labāka un vairs tik ļoti nemūk prom.

Previce, es ar tagad sēžu un gudroju -iet ārā, lai vējš paplūkā vai tomēr sēdēt istabā un pa logu noskatīties, kā citus plūkā? 😀

previce previce 06. Oct 2011, 14:42

Mēs šodien nolēmām pasēdēt mājās,ārā tāds vējš,liekas matus no galvas noraus. 😃

06. Oct 2011, 14:41

Previce, Renāram ar tāds neliels šķidrucis.Bet es jau laikam zinu, kas tas no tās dienas, kad ar sabiedrisko braucām no fizioterapeita, tad tak šis trolejbusā rokturus aplaizīja 😃 Biju spiesta izņemt no ratiem, jo bija brēka un tad nu, esot klēpī, šis darbojās 😃

previce previce 06. Oct 2011, 14:21

Nu re Renārs saprata,ka mammai vair pieniņš tik daudz nav un saka dzert maisījumu. 😉

Manam čalim jau divas dienas mīksts vēderiņš,vai nu nav paticis kāds ēdiens,vai arī zobiņš. Vakar gājām pirkt lielās pampers kastes,nu būs kādam laiciņam.

06. Oct 2011, 14:15

Čaviņ!
Izskatās, ka Renārs beidzot ir atzinis piena maisījumu. Tiešām jāsaka paldies Tommee Tippee pudelei 😀
Šodien 150 ml rūkdami aizgāja, kā našķis 😃 Jau kā ierauga pudeli, tā "ammā, ammā"😃

Previce, Tu jau zini, par zobiem gan neko Tev nevarēšu pastāstīt 😃

Minkafinka, oi, tas laikam ir kaut kas traks, tā galvas dauzīšana. Māsīca stāstīja, ka viņas meita pēc gada vecuma, ja ko nedabūja, tad dauzīja galvu pret grīdu vai sienu ☹

previce previce 06. Oct 2011, 11:25

😃 😃 😃 Nu jā,vel jau viss kas priekšā. 😀

previce previce 06. Oct 2011, 10:16

Es tajā brīdī kad viņš sāk griezt zobus,cenšos ar kautko nodarbināt,lai vairs tā nedara,bet pēc brīža jau atkal viss no gala.Ceru jau ka drīz viņam tas aizmirsīsies.

previce previce 06. Oct 2011, 09:41

Sveikas!

Gribēju jums jautāt,jums mazie ar griež zobiņus? Markusam šad tad uznāk to darīt,un tā skaņa ir briesmīga 😀

previce previce 05. Oct 2011, 13:37

Jā,šitie baigi ātri izlīda,viens pēc otra,6 - to jau ar var redzēt, ka drīz būs laukā.
Raula,jums tiešām rīts sākas pēc pilnas programmas,tie mērkaķi jau izpēta mašīnas ko tik varētu paņemt un pēc tam drošvien uzsit gaisā ☹

05. Oct 2011, 12:05

Labrīt!
Previce, Markuss nu gan cītīgs zobiņu audzētājs 😀
Mēs vakar bijām pie fizioterapeita.Būs jāpastaigā pavingrot. Man dikti patika, kā tā daktere ar Renāru darbojās, visvisādi locīja un stutēja. Renāram pašam brīžiem patika, brīžiem-ne tik ļoti 😀
Savukārt šorīt Renārs laikam saprata, ka no gultas jākāpj ar dupsi pa priekšu un smuki griezās. Tik laikam aizmirsa, ka kājas jālaiž uz leju, tāpēc tā sanāca, ka tas dupsis arī pirmais tika stutēts lejā 😃 Un vēl šorīt pirmo reizi čalis tētim rādīja "atā" 😀
Naktī gan slikti gulēja, kaut kur rāpoja un līda un, kamēr es saldi gulēju, gandrīz bija izrāpojis no lielās gultas ārā, labi, ka iekunkstējās, gulēja jau uz pašas malas kājgalī.
Un šorīt vēl kāds nepatīkams notikums- naktī mūsu mašīnai izsists stikls, nozagts radio panelis un gps navigators. Tad nu visu rītu vīrs kārtoja papīrus ar policiju un apdrošinātājiem.☹ Tagad aizbrauca likt jaunu stiklu.

previce previce 04. Oct 2011, 13:27

Hi,Markusam 5 zobiņam jau ar stūrītis izlīdis ārā 😀

Nu re,Aiga jau ar mieru - forši. 😉

04. Oct 2011, 13:19

Ak, Rauliņ, kura tad negrib pazīmēties ar savu bērnu. Es būtu par un pat mēģinātu sarunāt brīvdienu. 😃

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 71