2010.gada novembru māmiņas.... :)

15. Jun, 07:48 previce previce

Sveikas! Varam padalīties kādos datumiņos mūsu mazuļi nāks pasaulē.... :)

previce previce 12. Oct 2011, 12:52

Nu jā,salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi kad bij 72cm,tagad 77cm,bet cik jau mēs mājās mērijām mums ar bij 77cm 😉

previce previce 12. Oct 2011, 12:50

Jā,jā nojauta ir 😃 😃 😃
Kad gājām pie daktera,likās ļoti vēsi,bet nācām atpakaļ likās biku siltāk... Vēlāk jau ar izčāposim laukā pasaldēt šņukuriņus. 😃

12. Oct 2011, 12:47

Čau, čau!
Previce, par mani uz Tevi Tu jau zini,kur mēs noklusušas 😉
Jā, mums Bēbīšskoliņā ar 4 nodarbības maksā 18 ls vai viena 5ls, bet nodarbības ilgums ir stundu un parasti nodarbība par ir stundu un 10 min vai stundu un 15 min, skolotāja nesteidzas beigt 😀.
Malacis Markusiņš, riktīgi izaudzis puika. 😀
Mums ar šodien būs jāizlien laukā,pat nezinu, ko lai velk Renāram, mānīgs skats pa logu 😀

previce previce 12. Oct 2011, 12:40

šodien kaut vai ārā saulīte spīd,bet ķeras vēsums pie deguna,bezmazvai jau prasīsies vilkt silto kombinezonu,tagad velkam siltu kurciņu.

Kur mēs te tā noklusušas 😉

previce previce 12. Oct 2011, 12:17

Sveikiņas!!!

Pirms dažām minūtēm atnācām no TA, Markusa svars 10.06kg un 77cm garš... Pamanīju ka pie mums ar ir bēbīšu skoliņa,18Ls mēn,nodarbības ilgst 40min,bet cik paskatījos tur ir atsevišķas vel : rāpotāju dārziņš no 11.mēn un vel čučumuižas skoliņa... Raula jums ar tik maksā tā skoliņa,kur jūs ejat?

previce previce 11. Oct 2011, 21:36

ligagi it kā arī būs,nu ja dabūs mašīnu,viņa vel dos ziņu... 😀

11. Oct 2011, 17:09

Minkafinka, jā, mēs esam gatavi šai svētdienai 😀

previce previce 11. Oct 2011, 15:01

Paldies! 😉

Atnācām no neirologa,viss kārtībā,paskatījās,kā Markuss stāv,vismaz viss kārtībā. Ejot ārā mēs ar velkam cimdiņus,viņam ir tādi ka dūrainīši tikai bez pirkstiņa,tfu tfu tfu pagaidām jau neplēš nost,laikam jau vēsi rociņām un patīk,ka ir siltumā 😀

Raula tiešām prāva grupiņa jums tur b/d. 😀
Minkafinka,te jau tiešām daudzas šoreiz atsaka,bet varbūt līdz nedēļas beigām vel pārdomās un pieteiksies. 😀

11. Oct 2011, 12:11

Čavuk!
Previce, šīs 🌷 🌷 🌷 Markusiņam par pirmajiem solīšiem! 😀
Un, Mumburki, šīs 🌷 🌷 🌷 Megijai vakardienas svētkos!!!
Vakar atkal bijām bēbīšskoliņā. Bija daudz bērnu - 8 gabali- gandrīz kā riktīgābērnudārza grupiņā. Un tad arī troksnis pēc pilnas programmas. Nodarbības beigās aizgāju uz tualeti un vienai mammai palūdzu,lai ar vienu aci paskata Renāru. Pēc minūtes nāku atpakaļ, skatos Renārs noraudājies tai mammai klēpī. Šī saka,ka pēc dažām sekundēm, kā izgāju pa durvīm,Renārs sācis mani meklēt, grozījies uz visām pusēm un kad nav varējis ieraudzīt, laidis raudienu vaļā.

Es ar vakar un aizvakar vilku Renāram kurpes kājās. Aizvakar rāva nost, bet vakar jau ļoti smuki kādu pusstundu dzīvojās. Pētīja un čubināja savas kājas, bet, kad aizmirsa,ka kurpes uzvilktas, tad smuki staigāja gar dīvāna malu 😀

Oi, šodien gan jokains laiks izskatās. It kā saulains,bet tāds vējš..brrr...jāsāk jau cimdi meklēt. Renārs cimdus velk nost, ir neapmierināts,ka kaut kas tāds rokās uzvilkts.
😀

previce previce 11. Oct 2011, 10:55

Sveikas!!!

Kā pa nakti nogāza,bet tagad izskatās foršs laiciņš 😉 . Vakar Markusam uzvilku kurpītes,lai pa istabu padzīvojas,no sākuma jau nebij apmierināts,bet pēc tam tīri neko,sāka kājas pret zemi sist un laikam dikti tā skaņa iepatikās. Arī sācis pieturoties spert solīšus uz priekšu,un ja būtu lielāka iespēja kautkur uzrāpties,tad labprāt to arī darītu,bet lielā gulta vel biku pa augstu. 😀 Un viņa gultiņai nav noņemama mala.

bela29 droši pievienojies mūsu bariņam! 😉

previce previce 10. Oct 2011, 14:32

šodien gājām uz otrkārtēji skatīties avotiņu,viss ir ok,rīt jāiet atrādīties neirologam,bet trešdien kārtējā svēršanās un mērīšanās,takā šitā nedēļa vienos dakteros.
Markusam vel joprojām mīksts vēderiņš,zvanīju dakterei,jāpadzer vel smecta un nopirkām Lactobex baby,tā ne temperatūra nekas,apetīte arī ir,iet pa māju kā mazs dīzelītis,mož jau pie vainas tie zobiņi,kas tur mēģina izspraukties.

previce previce 10. Oct 2011, 10:13

Sirsnīgi sveicieniņi un 😘 Megucim!!! 🌷

previce previce 09. Oct 2011, 12:17

Tev jau Aiga labi,ja gadījumā kas, pašai tiesības 😀 ,man vienu dien vīrs ar pukstēja,par to ka visiem būs vīri līdzi,un ko ta mēs darīsim,viņam jau ar izskatās, ka gribētos braukt,bezmazvai pārmeta,kad es zināju kad viņš šitajā datumā netiek,un ka varēja sarunāt uz citu,es jau teicu,lai brauc,bet ottreiz jau vairs kolēģiem nevar atteikt.

previce previce 09. Oct 2011, 12:02

Mēs arī cītīgi noskatījāmies raidījumu,visjaukākie komplimenti no mums ar visām trim TV zvaigznēm.🌷

09. Oct 2011, 11:29

Labrīt!
Sveicam, sveicam šodienas mazos svinētājus!!! 🌷 🌷 🌷

Aiga, paldies par komplimentiem. Nodošu Renāram, kurš šobrīd cīnās ar tēti par pampera uzvilkšanu 😃 Šo raidījumu filmēja kā otro, tāpēc biju domājusi,ka par vējbakām būs nākamsvētdien. 😀
Aiga,Tu savam vīram pasaki, ka tas Siguldas brauciens vispār nav apspriežams. Jādara,kas jādara, un viss 😃 Tusiņš svētdienā ir tāpēc,lai arī strādājošās mammas varētu tikt 😀

Njāāā, es ar sāku domāt par 5.-to izmēru biksēm, citādi tas 4-tais tāds nu dikti apspīlēts.

09. Oct 2011, 10:52

Čau, rudenīgajā svētdienā!
Mīļi sveicieni Emīlijai, Ralfam un Hugo, iesoļojot 11. mēnesītī! Uzslavas mūsu TV Zvaigznēm - Mumburkim, Megijai un Renāram. Lieliski izskatījaties - dzimuši televīzijai! Un, Mumburkis, Tu ļoti smuki biji saposusies! Vīrs Mārtam par Renāru prasīja, kurš no šiem diviem puikām ir Mārta čoms?! 😀
Un lieli paldies par sveicieniem!
Es te tagad nesaprotu, kā būs ar svētdienas braucienu uz Siguldu. Vīrs kaut ko sāk bremzēt, bet vēl jau laiks pielauzt. 😃 Gribās jau Jūs satikt.
Vakar nopirkām Mārtam pirmos zābaciņus. Citādi bail, ka kājas smilšu kastē nosals. Ilgi mocījām pārdevēju, līdz sapratām īsto izmēru, bet Mārts tikmēr spēlējās ar mašīnītēm pie galdiņa.
Raula, mēs čalim nopirkām 5. izmēra Huggies un Libero bikses, jo pēdējā laikā, kad viņš pieliek 4. izmēru, sasmērējās drēbes. Kaut gan svara ziņā viņš ir sasniedzis tikai 9kg (ja vien svari pie fizioterapeites ir pareizi).

previce previce 09. Oct 2011, 08:43

Raula,mes nopirkam,kamera bij divi caurumi,bet jauna nebij darga,es zinu pa tam uzlime,mes parasti musu riteniem izmantojam.
Sveicienini sodienas gavilniekiem! 🌷🌷🌷

08. Oct 2011, 23:51

Ā, Agatinna, to pieteikumu rakstīju tepat pirmajā lapā bija rakstiņš. Tur bija jāizsaka viedokļi par raidījumu, pirms jaunās sezonas sākuma. Laikam kaut kad jūlijā vai augustā aizpildīju un arī pieteicos uz filmēšanu. Tā nu zvanīja un paaicināja 😀 Bet tagad pirmajā lapā kaut kur maliņā arī var pieteikties, esmu manījusi, tā kā droši uz priekšu!!! 😀

08. Oct 2011, 23:48

Labvakar jūsmājās! 😀
Previce, man ar dikti patīk, ka nopirku atsevišķo kombi (kaut sākumā skatījos kopējo). Tā kā domāju, ka tas ir ļoti vērtīgs pirkums. Es tā izdomāju, ka gribu Renāram vienu kopējo un vienu atsevišķo. Kopējais vēl jānopērk 😀
Zābaciņu mums nav joprojām, bet vēl pagaidām, kamēr ārā ar kājām nestaigā, tikmēr tādus staigājamos nepirksim. Toties šodien nopirku pirmās riktīgās sandelītes, lai var pa istabu staigāt. Daktere teica, ka jau vajagot. Ļoti ceru,ka vismaz mēnesi derēs, jo tiešām nopirku precīzi izmērā, citādi,ja esot par lielu,tad mazajam esot grūti (un tā jau tiešām varētu būt).

Oi, Renārs ar pēdējā laikā daudz reizes mostas pa naktīm. Kā šis pirmo reizi pamostas,tā ņemu pie mums gultā un tad pārējo nakts daļu turpinām "cīnīties"tur. Man nav spēka katru reizi celties un iet pie viņa gultas,ja labi zinu,ka aizmigs viņš tikai pie pupa.

Previce, kā riepu saremontējāt? Jaunu kameru gan nevajadzēja. Caurumam var tādu kā plāksteri uzlīmēt. Mums jau divas reizes riepas bijušas pušu. 😀

previce previce 08. Oct 2011, 18:52

Draugos sludinājumā. Silts ziemas kombinezons, ārpusē ūdens un vēja necaurlaidīgs materiāls, iekšpusē kokvilna.

previce previce 08. Oct 2011, 18:40

Jā mums ir atsevišķais,domāts uz gada vecumu,rociņām un kājiņām ir neliela rezervīte,ja gadījumā sāk baigi stiepties 😃 Nu mīnusiņš jau protams ka nav klāt cimdiņu un zābaciņu,kā kopējiem kombiem,bet takā mums jau ir cimdiņi,tad tagad tik jāskatās ziemas zābaciņi.

Nu Inesik87 vismaz kāds pirkums,cerams jau Igors šitos apaviņus neravs nost. 😃

previce previce 08. Oct 2011, 18:09

Nu jau riepa ir gatava,jau bijam uz Riga Plaza skatities ginesa rekordu smaidinam, pasi nepiedalijamies baiga burzma un baigi skala muzika bij,vajadzeja ,10min mierigi stavet,kur ta ar mazo zipciku nostavetu,tur jau bij tadi,kas ar loti maziem gaja.
Urra un kombis mums ar ir roka pilnigi pie majas pieveda,bij tik par to + 1ls japiemaksa,bet esmu loti apmierinata.

previce previce 08. Oct 2011, 12:26

Labs rītiņš!!! 😀

Vakar mums pa pilnu programmu gāja,aizgājām skatīties kombinezonu,nu čut čut pa mazu,takā nesanāca iegādāties,pēc tam abi gājām pretī vīram uz darbu,pa ceļam ratiem pārdūrām riepu ☹ ,bijām uzbraukuši uz kautkāda ērkšķa,šodien tētis meklē riepai kameru,cerams izdosies atrast tādu.
Tagad sēžu un gaidu,kad atvedīs nākošo kombinezonu paskatīties,šitas sastāv no kurciņas un biksēm ar lencēm.
Markuss šito nakti ļoti slikti gulēja,visu laiku dīdijās,man jau apnika lēkāt no gultas šurpu turpu,ņēmu blakus gulēt. Tagad viņam baigi patīk uz punča gulēt,kājas salcis celīšos.
Jums ar mazajiem patīk uz punča snaust?

Vakar satiku kaimiņieni ar bēbi,viņam 8mēn,viņai ar mazais visu laiku guļ blakus,daktere pat esot ieteikusi,lai čučot blakus, un ka tas nekas traks neesot. 😀 Re kā, tie viedokļi ir tik dažādi un tik daudz... 😉

previce previce 07. Oct 2011, 16:31

Inesik87 čalim patīk brīvība 😀 ,nu kamēr tev viņš nestaigā,mož kombinezoniņu ar piespraužamajiem zābaciņiem velc. 😉 Es tagad cītīgi skatos sludinājumus kombinezoniem,šodien iešu vienu skatīties, uz 80 izmēru nu redzēs vai derēs,jo ir jau tā,ka viņi nepareizi tos izmērus uzliek tajos sludinājumos un pēc bildes jau ar neko nepateiksi..

previce previce 07. Oct 2011, 15:35

Mēs,kad ejam āra,tad es apsedzu kājiņas ar pledu,jo vel apaviņus nevelkam... Inesik87 MK atkārtojumu raidījumus var noskatīties augšā sadaļā TV. 😀

previce previce 07. Oct 2011, 13:37

Paldies minkafinka,tas jau būtu vispār super... 😀

07. Oct 2011, 13:35

Uz 2iem mums der ļoti labi 😀

07. Oct 2011, 13:32

Uz cikiem plānojam?
Previce, Tu redzi..viss atrisinās 😀

07. Oct 2011, 13:24

Ā, nu ja, par to neiedomājos ☹

previce previce 07. Oct 2011, 13:22

Mašīnā jau neko,bet ārā,kad iesim staigāt,tur jau viss trakāk.

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 71