2010.gada novembru māmiņas.... :)

15. Jun, 07:48 previce previce

Sveikas! Varam padalīties kādos datumiņos mūsu mazuļi nāks pasaulē.... :)

27. Oct 2011, 20:18

Čau!
Sveicieni Renāram un Evelīnai! Un visiem, visiem veselību!
Klau, es tikko iedomājos, ka varētu painteresēties pie brālēna draudzenes, vai viņa gribētu un varētu notēlot salaveci. Vai vismaz rūķi. Viņa prot novadīt ļoti jaukus pasākumus.

previce previce 27. Oct 2011, 11:30

šodien pērkam kopā var iegādāties kuponu 😕tundu gara profesionāla fotosesija Tavam mazulim kopā ar ģimeni no "Studio Bambino"

previce previce 27. Oct 2011, 11:26

Veselībiņu Megucim,lai ātrāk tiek uz pekām! 😀

previce previce 27. Oct 2011, 10:06

Sveikas,sveikas,sveikas!!!

Bučas 😘 šodienas abiem gaviļniekiem Renāriņam un Evelīnai!!! 🌷🌷🌷

Varēsim ar pirmo novembri pāriet uz sadaļu Māmiņu Kluba māmiņu tusiņi,jo ir jau gadījies kad sajauc citas māmiņas ,mēs jau vairs neesam grūtnieces 😃

26. Oct 2011, 22:29

Ā, meitenes, vēl bija doma 2010.gada novembra māmiņām bērniņiem ar 1.novembri uztaisīt jaunu diskusiju sadaļā "Māmiņu Kluba māmiņu tusiņi",lai tomēr neesam vairs "grūtnieču klubiņā" 😀

26. Oct 2011, 22:25

Par svētku pasākumu...
Liba,paldies par telpu piedāvājumu. Sagaidīsim info no mūsu māmiņas un,ja nu kas,tad dosim ziņu 😀

Vieta- ? (gaidām info no Mumburka)
Laiks - ? (es piedāvātu no 14.00-17.00)

Uz doto brīdi vēlmi piedalīties izteikušas:
Raula (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Previce (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Minkafinka (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Agatinna (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Aiga (2 cilv-1 pieaug,1 bērns)
Pasha13 - (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Mumburkis - (6 cilv-2 pieaug,4 bērni)
Tvika - (3 cilv-2 pieaug,1 bērns)
Ligagi -?

Man dikti liels prieks,ka meitenes dalās ar savām idejām par to,kādu vēlētos šo pasākumu. Lēnām savilkšu visu kopā un tad diskutēsim tālāk 😀
Bet salaveča tērpu gan noteikti vajadzēs. Un pašu salaveci ar 😀 Mans plānotais salaveča piedāvājums (kuru pat nepaspēju izteikt), atkrīt, jo jau tagad viņš zina,ka tas datums viņam aizņemts. Tāpēc salaveča vieta vakanta 😀

26. Oct 2011, 22:18

Čau,čau!
Šonedēļ esmu galīgi pazudusi no i-neta un MK. Bet man šonedēļ atkal,sakarā ar skolēnu brīvdienām, mājās ir palīgs Renāra auklēšanā,kas pati ar vēl jāpieskata. Un tā kā aktīvisti ir kā viens tā otrs, tad laika datoram galīgi neatliek 😀
Bet skatos,ka mums pievienojušās jaunas sejas. Tas priecē! Un tas ir forši!!! 😀
Šodien bijām uz vingrošanu un prasīju dakterei,kad Renārs staigās. Viņa atbildēja,ka viņš vēl nav gatavs. Tā kā ar patstāvīgo staigāšanu vēl jāuzgaida. Bet pie rokas gan viņš ļoti aši grib staigāt,tad pat kājiņas līdzi netiek, bet viens pats gan vēl nē. Tāpat arī gar sienām un gultām staigā. Un arvien biežāk grib laist abas rokas vaļā, aizmirst,ka jāturas un tad krīt. 😀

Inesik, ai,ai,ai,kādi trakumi. Un vai nu ir labāk? Varbūt tomēr būs iespēja dzimšanas dienu nosvinēt mājās? Veseļojieties cītīgi,cītīgi!!!

Bumbuci, un nu jums ar trakumi ☹ Labi,ka tā iespaidā neuzkāpa nekādas temperatūras.Un labi,ka Kaspariņs tik mierīgi to uztvēra. Es domāju,ka Bepanthen šādā gadījumā var palīdzēt, tik tā kā tam ir vairāki veidi,tad jāpalasa,kurš konkrēti ir domāts šādām situācijām. Jāiegādājas jau laicīgi mājas aptieciņai. Piemēram,manējam dikti saista virtuves plīts un patīk pie manis stutēties,kad tur darbojos. Bet tur visādas karstas lietas.Labāk jau tomēr laicīgi nodrošināties. 😀

previce previce 26. Oct 2011, 19:39

šodien ar Markusu veselas 3h izstaigājāmies,bij mums kompānija,Markuss sapazinās ar savu vienaudzīti Nikolu un gājam uz Māras dīķi barot pīles un gulbīšus... Tā paskrēja laiks,protams mans čalis ārā bij tik nopietns un kautrīgs,atnācām mājās tad atkal varēja dot vaļā,spēj tik ķert,kur jau uzslējies. 😀

previce previce 26. Oct 2011, 19:28

Ok... pievienošu tavu info tabuliņai klāt. 😀

previce previce 26. Oct 2011, 19:21

Es veidoju šādu tabuliņu,uzraksti par sevi,lai var pievienot tev ar klāt tabulā 😀

previce previce 26. Oct 2011, 19:16

Sveika,laipni lūgta mūsu pulciņā... 😀 Kā sauc tavu meitiņu?

previce previce 26. Oct 2011, 12:54

agatinna bija runa pa 14 - 17

previce previce 26. Oct 2011, 12:16

bela29 - tu jau mani draugos esi atradusi 😃

previce previce 26. Oct 2011, 11:01

Varēšu pievienot info tabuliņai... tur tikai vel vajag tavu vārdiņu un dzimšanas dienas un vārdadienas datumiņus.

previce previce 26. Oct 2011, 10:53

😃 interesanti....Jūs no Rīgas?

previce previce 26. Oct 2011, 10:42

click ,kā tev maziņo sauc?

previce previce 26. Oct 2011, 10:19

Sveika click,laipni lūgta mūsu bariņā... 😉 Un mazajam veselībiņu!!!

Paldies liba par piedāvājumu... 😀

🌷🌷🌷 Gustam jubīlī!!!

26. Oct 2011, 09:47

Labdien, novembrēnu2010. māmiņas!

Pamanīju, ka meklējat telpas Ziemassvētku pasākumam. Es esmu janvārēna2011 māmiņa. Mēs ar saviem mazuļiem vairākas reizes esam tikušās ļoti jaukās, bērniem piemērotās telpās Baložos, kur atrodas bērnu centrs "Raibā pupa". (Bildes variet apskatīties mājaslapā www.raibapupa.lv) Šajā centrā saimnieko mana mamma Dace, kas laipni piedāvā Māmiņu kluba tusiņiem telpas (1 rotaļistaba, 1 guļamistaba, virtuve, wc, plaša priekštelpa māmiņu atpūtai) pasākumiem sestdienās vai svētdienās, kā arī parūpējas par kārtību un palīdz saimniekot pasākuma laikā. Arī piedāvājuma cenai ir atlaide: 4h - 15 Ls (tradicionāli ir 5Ls/h). Kā arī - ja nepieciešams - viņa var veikt Salatēta pienākumus, ko ir darījusi vairākkārt.

Ja nu šis piedāvājums jums šķiet lielisks un vēlaties to izmantot, rakstiet man šeit, Māmiņu klubā, vai sazinietes ar "Raibo pupu" mājaslapā norādītajos kontaktos.

Lai izdevies Ziemassvētku pasākums!

Lība

previce previce 24. Oct 2011, 14:56

Paldies meitenes par sveicieniem Markuss virtuālās 😘 sūta... 😀 Nu šodien laiciņš mūs lutina,tiešām pasakains pastaigām,mēs jau izstaigājāmies... 😀

previce previce 24. Oct 2011, 11:35

inesik87 - Tiešām žēl,bet nu turēsim īkšķus par to,lai Jūs ātrāk tiekat laukā no tās iestādes un varat gada jubilejiņu nosvinēt mājās. Igoriņam veselību,veselību,veselību. 😉

previce previce 22. Oct 2011, 18:24

Paldies Raula! 😀
Mes tagad pa laukiem,rit jau atpakal.

22. Oct 2011, 15:27

Mīļi, mīļi sveicieni šodienas gaviļniekam Markusiņam 11.mēnešubilejā!!! 🌷 🌷 🌷

21. Oct 2011, 17:47

Čav!
Mēs ar šodien bijām uz pusstundiņu izgājuši, baigais vējš, vismaz mūsu Pļavnieku starpmāju plašumos.
Vanesa jau liela meitene, sāk parādīt raksturiņu.
Šodien novēroju (bet vispār arī iepriekš, tik nebija tik izteikti),ka Renārs kļūst agresīvs,kad viņam zūd pacietība. Piemēram, spēlējās ar klucīšiem, bēra tos laukā no kastītes,krāmēja iekšā, atkal bēra laukā..un kad daži klucīši nekrita laukā no kastītes, tad sāka to kastīti sist un dauzīt,pats šņāca, meta to pa gaisu. Kad klucīši bija izbiruši, atkal smuki apsēdās un krāmēja iekšā. Es tik ceru,ka tas tik tā pagaidām,ka šāda agresija neturpināsies visu laiku.
Un te maziņš video, uzmaniet savus mazos 😀
http://www.youtube.com/watch?v=-sPo-af9vKk&feature=player_embedded

previce previce 21. Oct 2011, 16:34

Jā, priekš bērniem vispirms pamēģināju sev,zin es pat sabijos,kad iepūtu,kur tad bērns nesabītos,tāpēc nepūšu... Malacis Vanesa 😀 Mēs ar bijām uz pusstundiņu izgājuši.

previce previce 21. Oct 2011, 10:34

agatinna - man ir tas pūšamais,bet viņš tāds kad uzspiež tur vajag ar spēku un tad atkal baigi daudz iznāk uzreiz,man nesevišķi viņš patīk,mēs tās ampuliņas lietojam un vibrocil,nu šito nakt itkā labāk bij,nebij ciet deguntiņš,ap 4 no rīta iztīrīju deguntiņu tad jau neko.

previce previce 20. Oct 2011, 17:14

Nu tas gan... 😉

20. Oct 2011, 17:06

Previce, jā, piekrītu, žēl. Bet laikam jau 3 stundu dēļ tomēr nav vērts braukt uz Rīgu.
Bet galu galā piesakās tie,kas vēlas 😀 Un vēl jau laiks pieteikties ir daudz 😀

previce previce 20. Oct 2011, 17:04

Nu kautkas jau spīd balts augšējiem četriem blakus,bet nu tagad liekas ka ir biku apaukstējies,jo bijām izgājuši ārā te aizvakar un diezgan liels vējš,mož sapūta.

previce previce 20. Oct 2011, 17:02

žēl,kad tālākās mammas vel nav pieteikušās uz pasākumu,jo šis pasākums bij taisīts, lai arī tās māmiņas,kas nedzīvo Rīga varētu arī atbraukt.

20. Oct 2011, 17:02

Varbūt nākamie zobiņi gatavojas?

1 2 3 4 5 ... 71