Lupilu biezenīšu izmēģināšana

Lupilu biezenīšu izmēģināšana

06. Nov 2022, 14:12 LigaOzolina LigaOzolina

Sveiki!

Sākumā jau mēs ar Robertiņu vēlamies pateikt lielu paldies par iespēju izmēģināt super garšīgos Lupilu biezenīšus!

Robertam 5.novembrī palika 9 mēnesīši, bet mēs ar piebarojumu virzamies diezgan lēnā gaitā. Līdz šim pati gatavoju dēliņam biezeņus- gan dārzeņu, gan augļu. Nu jau ēdam visu dārzeņu biezeņus ar tītara un vistas gaļu, pati gatavoju arī saldos biezeņus no dažādiem augļiem un ogām. Robertam tas viss iet pie sirds! Taču arvien biežāk sanāca atrasties ārpus mājām un nolēmām pamēģināt arī kaut ko no veikalā nopērkamiem biezeņiem. Bijām mēģinājuši citu ražotāju biezeņus, pāsvarā saldos- pēc pirmās pagaršošanas, pārējo varēja apēst mamma vai tētis :) Pamēģinājām vēl pāris reizes, bet negaršoja, tā nu kādu brīdi nepirku veikalos mazuļu biezeņus, līdz kādu dienu Lidl veikalā ieraudzīju saldo biezenīti spiežamajā tūbiņā, palasīju sastāvu un nolēmu piedāvāt Robertam pa ceļam uz mājām mašīnā pagaršot to. Man par lielu izbrīnu viņš izēda pilnīgi tukšu dažu minūšu laikā! Tāpēc ļoti priecājos par iespēju izmēģināt arī pārējos biezeņus.

Sākumā mēģinājām biezeni ar dārzeņiem un vistas gaļu- Roberts izēda pus burciņu bez pierunāšanas :) Burciņas ir ļoti ērti izmantot, var izēst vienā vai divās reizēs, mēs sākām pa pus burciņai, ieliekot bļodiņā un uzsildot mikroviļņu krāsnī. Nākošos testējām biezenīšu ar lielākiem kartupeļu gabaliņiem un ar makaroniem, tas mums bija interesanti, jo gabaliņus tikai mācamies ēst, bet šī pieredze mums bija ar smaidu, Robertam tas likās interesanti, kad ļāvu pētīt gabaliņus bļodiņā un pārbaudīt ar pirkstiņiem :) visi gabaliņi ir mīksti, bērniņam viegli apēdami. 

Runājot par saldajiem biezenīšiem burciņās- tie Robertam garšoja vislabāk! Jau ieraugot, kad eju pie viņa ar burciņu un karotīti, smaidīja un zināja, ko tūlīt ēdīs :) ļoti ērti- nav nekas jāsilda, tos devu launadziņā vai pēc pastaigas ārā, tos gan izēda uzreizi visu burciņu.

Un protams, saldie biezenīši spiežamajās tūbiņās bija visērtākie līdzi ņemšanai pastaigās vai braucot mašīnā. Tos Robertam patīk pašam sev spiest mutītē, neskatoties uz to, ka drēbītes pēc tam ir jāpārvelk, bet dažreiz jau jāļauj pašam ēst :)

Vēl visus neesam apēduši, turpināsim nogaršot un priecāsimies par iespēju izbaudīt mammai mazliet brīvāka laika, jo nav jāgatavo mazajam pusdienas katru dienu, bet var paņemt burciņu un ātri uzsildīt dēliņam ēst ;)

Vēlreiz paldies Māmiņu klubam un Lupilu par garšīgu iespēju piedalīties! Kopumā esam ļoti apmierināti un labprāt ieteiksim citām mammām dot pagaršot Lupilu biezeņus saviem bērniņiem!

Līga, Roberta mamma