Kāds sacīs, ka ideāli ir sākt podiņmācību, kad mazulim ir vien pusgadiņš, sēdinot viņu virs avīzes vai podiņa. Kāds cits teiks, ka jāļauj bērnam sasniegt divu gadu vecumu un tad jāpiedāvā viņam apsēsties uz podiņa.. Vēl kādam būs atkal atšķirīgs viedoklis un pieredze. Mēs esam pārliecināti, ka katram mazulim būs savs piemērotākais brīdis, tāpēc, lai izvairītos no apkārtējo cilvēku spiediena, vēlamies iedrošināt jūs šajā sarežģītajā procesā, aicinot uz fizioterapeites Klaudijas Hēlas lekciju!
PĒRC E-LEKCIJU ŠEIT->>>
Klausoties citu vecāku stāstos, iespējams, nodomāsi, ka iemācīt bērnu lietot podiņu ir patiesi smags darbs. Patiesībā viss ir vienkārši. Ar laiku bērniem ir spēja kontrolēt vēdera izeju un viņi sajūt, ka rodas vēlme nokārtoties. Mamma ir vienkārši uzmanīgi jāvēro savs bērns, jāgaida viņa gatavības pazīmes un draudzīgi jāpaslavē viņu par jebkuriem panākumiem.
Jāatceras, ka atšķirīgos vecumos atšķirīgiem bērniem kuņģis un urīnpūslis funkcionē atšķirīgi. Pie tam, atšķirīgi uz podiņmācību reaģē arī paši bērni atšķirīgos vecumposmos.
Otrajā dzīves gadā bērnam parādās jaunas rakstura iemaņas, jaunas prasmes, kas mammai palīdz saprast, ka nu ir laiks iedraudzēties ar podiņu.
Podiņa skoliņā uzzināsi:
- Kurā vecumā bērns ir gatavs apgūt podiņu;
- Kādi ir fiziskie signāli,kad bērniņš ir gatavs atvadīties no autiņbiksītēm;
- Kādu podiņu labak izvelēties puišem un meitenēm;
- Vai pods var būt rotaļlieta;
- Vai podiņapmācība var notikt bez apmācīšanasl
- Kādi higiēnas knifiņi būtu jāievēro, apmācot mazulīti;
- Kurā mirklī puišiem būtu jāmāca čurāt stāvus;
- Kā izpaužas podiņmācība pirmajā dzīves gadā: nejaušība un māmiņu panākumi
Uz visiem šiem un daudziem citiem jautājumiem meklēsim atbildes kopā lekcijas gaitā!
Cik maksā?
€ 15