Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1-2 (ieeja no Elizabetes ielas), Rīga | Tālrunis 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām

Dzemdību sagatavošanas kursi TIEŠSAISTĒ GATAVI MAZULIM 7 lekciju cikls

Māmiņu Klubs aicina uz  dzemdību sagatavošanās kursiem GATAVI MAZULIM!

Vecāku organizācija un izglītības kanāls “Māmiņu Klubs” aicina topošos vecākus no visas Latvijas un pat pasaules, iziet  pilnu dzemdību sagatavošanas kursu piedaloties tiešraides lekcijās, neizejot no mājām!  “Māmiņu Kluba” Vecāku skola piedāvā piedalīties 6 lekciju ciklā tiešsaistē, aptverot visas būtiskākās tēmas, kas jāzina par grūtniecības pēdējiem soļiem un topošās māmiņas veselību, dzemdībām, zīdīšanu un jaundzimušā bēbīša aprūpi.

Kursi ir interaktīvi, ir iespējams uzdot savus individuālos jautājumus; pēc kursu noskatīšanās vecāki saņem sertifikātu, kas apliecina viņu gatavību dzemdībām un arī jaukas dāvaniņas!

Uzsākam jaunas apmācības - 7 lekciju ciklu, kas ietver 7 X 2 h garas, interaktīvas lekcijas:

29. JŪLIJĀ tiešraidē no plkst. 18:00 - 20.00

“Grūtniecības norise, pēdējais trimestris, uzturs, veselība” - ar vecmāti BRIGITU GRĪNBAUMU kas izstāstīs galvenās lietas, kas jāzina ikvienai topošajai māmiņai par grūtniecības norisi. Grūtniecības pēdējais trimestris - kādas sajūtas gaidīt? Uztura vadlīnijas grūtniecības laikā un vitamīnu lietošana. Slimošana grūtniecības laikā vai kādas citas nepatīkamas sajūtas - kā atpazīt un ko darīt?  Atbildes uz satraucošākajiem topošo māmiņu jautājumiem.

1. AUGUSTĀ tiešraidē laikā no plkst.18.00-20.00

 “Gatavošanās dzemdībām un dzemdības soli pa solim” - ar vecmāti BRIGITU GRĪNBAUMU. Lekcijā vecmāte izstāstīs: kas jāņem līdzi uz dzemdību iestādi? Kā izstrādāt dzemdību plānu un izvēlēties dzemdību iestādi? Dzemdību priekšvēstneši - kā saprast, kad laiks doties dzemdēt? Dzemdību norise - sākot no ierašanās dzemdību iestādē un detalizēti par dzemdību fāzēm, kas dzemdētājai jādara katrā no tām? Kādas pozas ir vispiemērotākās katrā fāzē un kāpēc? Ja piedalās partneris, kā viņš var palīdzēt? Kas notiek pēcdzemdību periodā

6. AUGUSTĀ tiešraidē laikā no plkst.18:00-20:00

 “Jaundzimušā aprūpe pirmajās dienās pēc dzemdībām” - kopā ar pieredzējušo sertificētu bērnu māsu ELITU SVARENIECE. Šajā lekcijā uzzināsim visu svarīgāko par jaundzimušo bērniņu - kāds un kāpēc viņš tāds izskatās? Ko vērtē Apgares skala? Kā novērtēt jaundzimušā fizioloģisko stāvokli? Kādas potes un procedūras viņš saņem dzemdību iestādē? Kas ir zīdaiņu dzelte? Kā aprūpēt jaundzimušo pēc jaunākajām vadlīnijām? Kāda būs jaundzimušā uzvedība pirmajās dienās? 

12. AUGUSTĀ tiešraidē laikā no plkst.18:00-20:00 

 “Zīdīšanas ABC” - kopā ar zīdīšanas konsultanti ar ilgaddēju pieredzi darbā ar māmiņām, EVITU ŽVAGIŅU-JĀKOBSONI uzzināsim, kā veiksmīgi uzsākt  zīdīšanu pirmajās dienās pēc dzemdībām un kā to stabilizēt arī vēlākajos mēnešos. Kādas ir ieteicamās  zīdīšanas pozas un kāpēc? Kā kopt krūts galus un tikt galā ar nepatīkamām sajūtām? Kā tikt galā ar piena krīzēm, sastrēgumiem? Praktiski padomi par krūts masāžām un sāpīgas zīšanas atvieglošanu. Bērna uzvedība pie krūts. Piena bankas veidošana un atslaukšana. Cik daudz izēd bērns un kā vērtēt bērna svaru? Kā sevi psiholoģiski noskaņot zīdīšanai un kur meklēt palīdzību, ja neveicas?

AUGUSTĀ DATUMS TIKS PRECIZĒTS

"Emocionālā un psiholoģiskā sagatavošanās dzemdībām"

Kādas ir mammas vajadzības un kā tās apmierināt? Kādas pārmaiņas piedzīvo topošā un jauna māte? Kādas izjūtas ir normālas gaidību un pēcdzemdību periodā un kad vajadzētu pamanīt pirmos negatīvos signālus? Ko darīt ar negatīvajām izjūtam? Kā sievietei iemācīties uzticēties sev un savai varēšanai piedzemdēt? Kā dzemdībam pieiet racionāli, reāli, bez panikas un iracionālām bailēm? Kā padarīt dzemdības par piedzīvojumu, nevis par pārdzīvojumu ar paliekošām sekām uz psihoemocionālo veselību? Kāds spēks un resursi slēpjas pašā sievietē? Kā šos resursus iemācīties izmantot? Kādu atbalstu topošajai  mātei var sniegt partneris un apkārtējie, lai dzemdības noritētu veiksmīgāk, bez lieka satraukuma? Ar kādām sajūtam var saskarties jaunā māte? Ko darīt tēvam ar savām sajūtām? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem palīdzes rast Diāna Zande, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, psiholoģe.

"Mazuļa hendlings" - pieejas kods tiks nosūtīts 7 lekciju cikla sākumā.

Izglītojiet sevi par mazuļa hendlingu! Fizioterapeites Klaudijas Hēlas lekcija padziļinātas zināšanas par veidu, kā pareizi turēt un velt, celt mazuli, lai veicinātu viņa veselību un attīstību. Lekcijas laikā uzzināsi, kas ir cieņpilna jaundzimušā aprūpe un kā pareizi apģērbt mazuli un nomainīt autiņbikses, lai tas nekaitētu mazulim un neveicinātu tonusu rašanos.

"Dzemdībo pozas un elpošanas vingrojumi" - pieejas kods tiks nosūtīts 7 lekciju cikla sākumā.

Video lekcija jeb praktiskā nodarbība “Dzemdību pozas un elpošanas vingrojumi” paredzēta topošajiem vecākiem, lai sagatavotos dzemdībām. Šos vingrinājumus un pozas vēlams praktizēt mājās ar partneri vai vienai, lai būtu gatavi tos pielietot dzemdībās. 

+ dāvanā Māmiņu Kluba dzemdību dāvaniņu komplekts, ko izsūtīsim ar Omniva!

Kur notiks?

Online www.maminuklubs.lv

Cik maksā?

€ 69 par 7 lekciju ciklu 

 • Cenā iekļauts:
 • 7 lekcijas tiešsaistē
 • pieeja lekciju ierakstiem vēl 30+ dienas
 • Izdales materiāli
 • dāvanas +  piegāde tuvākajā Omniva pakomātā

Kā pieteikties dzemdību kursam?

 • Lai piedalītos tiešraides lekcijās, aizpildi pieteikumu un veic apmaksu ar norēķinu karti.

 • Katras tiešraides lekcijas norises dienā e-pastā saņemsi saiti uz  tiešraidi un informāciju par pieslēgšanos.

Kas vēl būtu jāzina?

Aizpildot pieteikumu, piezīmēs norādiet ērtākā Omniva pakomāta numuru vai adresi, dāvaniņas saņemšanai.
Māmiņu Kluba dzemdību kursi tiek organizēti jau 10 gadus un ir saņēmuši ļoti labas atsauksmes no mūsu vecākiem! Tā ir pārbaudīta, detalizēta un padziļināta informācija, kas izstrādāta speciāli, lai pēc iespējas visaptverošāk sagatavotu vecākus dzemdībām!

Ja lekciju grafikā notiks kādas izmaiņas, informēsim, sūtot īsziņu uz norādīto tālruni.

LEKCIJU IERAKSTI BŪS PIEEJAMI VĒL 30+ DIENAS PĒC LEKCIJU CIKLA BEIGĀM ar iespēju pagarināt pieeju pēc nepieciešamības.

Topošo vecāku atsauksmes:

 • Liels paldies par interesantajiem un vērtīgajiem kursiem. Vēlos pateikties par ļoti jauki un sirsnīgo dāvanu, biju ļoti iepriecināta!

 • Tiešām priecājos par Māmiņu kluba uzņēmību un atbalstu aunajām mammām! ☺️

 • Pateicos par lekcijām, patiešām bija noderīgas un 8h pagāja acu mirklī.

 • Māmiņu Kluba kursi bija fantastiski tik daudzos veidos; ļoti zinoši, draudzīgi, pretimnākoši, profesionāli speciālisti lika mums visiem justies ļoti ērti un ar pārliecību runāt par visām dažādajām jomām, kuras vēlējāmies aptvert. Mēs nodarbībās arī daudz smējāmies! Mēs abi ar vīru kopumā jūtamies daudz pārliecinātāki un relaksētāki, un mēs patiešām esam ieguvuši paziņas un atbalstām viens otru, kas ir patiešām jauki!

 • Paldies par nodarbībām. Izglītošanās ļāva mums kļūt pārliecinātiem, ejot dzemdību procesā, un tas palīdzēja mums saglabāt mieru un baudīt, nevis baidīties no pieredzes. Paldies par visu jūsu palīdzību un padomiem pirms dzemdībām. Tas ir bijis neticami noderīgs katrā dzemdību posmā!”

 • Esmu guvusi ļoti daudz svarīgas informācijas Jūsu piedāvātajās lekcijās! Ja sākumā bija bailes no pašām dzemdībām un apjukums - ko darīt ar mazuli un t.t., tad pēc visām apmeklētām lekcijām Jūtos droša un mierīga. Man vairs nav apjukuma, nav baiļu, nav nedrošības un esmu gatava dzemdībām un mazulim. Paldies Jums liels, ka dodat šādu iespēju!

 • Vēlējos pateikt sirsnīgu paldies par lekcijām. Man ļoti bija svarīgi atcerēties dzemdību procesu, par zīdainīša kopšanu un krūts barošanu. Lai gan ir jau viens bērniņš, bet desmit gadu laikā ir piemirsies kā tas bija un protams svarīgi saprast, kas ir mainījies vai kas ir darīts nepareizi.Vēlreiz PALDIES! :)Veiksmi un izdošanos arī turpmāk!

 

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Norises vieta Nosaukums cena
29.07 18:00-20:00

Dzemdību sagatavošanas kursi TIEŠSAISTĒ GATAVI MAZULIM 7 lekciju cikls

Eksperts: Vecmāte Rīgas dzemdību namā Brigita Grīnbauma Kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, psiholoģe Diāna Zande Sertificēta bērnu māsa, LMA valdes locekle Elita Svareniece Sertificēta Bērnu nēsāšanas un sertificēta Zīdīšanas konsultante Evita Žvagiņa Jākobsone fizioterapeite, PPII Māmiņu Kluba bērnudārzs vadītāja, topošā E. Pikleres pedagoģe Klaudija Hēla
Brīvo vietu skaits: 9
€ 69