Grūtnieču diena: Komplikācijas pēc dzemdībām

Grūtnieču diena: Komplikācijas pēc dzemdībām

21. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lai arī cik ļoti rūpīgi topošie vecāki gatavotos dzemdībām, to gaitu nav iespējams paredzēt. Gluži tāpat kā nav iespējams iepriekš paredzēt komplikācijas, ar kurām topošā māmiņa var saskarties pēc dzemdībām.

Tāpēc Grūtnieču dienā viesos aicināsim Jūrmalas slimnīcas dzemdību nodaļas vadītāju, ginekoloģi Dr. Jolantu Bārbali-Mālnieci, lai saņemtu atbildes uz topošo māmiņu biežākajiem jautājumiem par šo tēmu.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

 

26.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina ikvienu topošo māmiņu uz Lielo Grūtnieču dienu, kas ir lieliska iespēja vienas dienas laikā tiešsaistē satikt atzītus speciālistus un vienuviet noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par grūtniecību, dzemdībām un pirmajām dienām kopā ar mazulīti.

Protams, kā gan bez dāvanām! Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt tev dāvanas!

Nesatraucies, ja 26. maijā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI