Grūtnieču diena: Dzemdību fāzes. Ko svarīgi par tām zināt?

Grūtnieču diena: Dzemdību fāzes. Ko svarīgi par tām zināt?

22. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Dzemdībās ar katru posmu jeb fāzi pietuvojies mirklim, kad varēsi turēt rokās savu mazulīti.

Kas ar sievieti un bērniņu notiek katrā no dzemdību fāzēm, kā katrā no tām jūtas bērniņš? Ko ieteicams darīt katrā no dzemdību fāzēm un kā tajās pārdzīvot kontrakcijas? Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, kas saistīti ar dzemdību fāzēm, Grūtnieču dienā sniegs vecmāte Inese Valdmane.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

26.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina ikvienu topošo māmiņu uz Lielo Grūtnieču dienu, kas ir lieliska iespēja vienas dienas laikā tiešsaistē satikt atzītus speciālistus un vienuviet noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par grūtniecību, dzemdībām un pirmajām dienām kopā ar mazulīti.

Protams, kā gan bez dāvanām! Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt tev dāvanas!

Nesatraucies, ja 26. maijā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI