Mayeri Sensitive - Igaunijā radīti ekoloģiskie tīrīšanas/ mazgāšanas līdzekļi

Mayeri Sensitive - Igaunijā radīti ekoloģiskie tīrīšanas/ mazgāšanas līdzekļi

05. May 20:35 Banija Banija

Esmu ļoti izvēlīga attiecībā uz mazgāšanas līdzekļu izvēli - ne tikai apģērbu mazgāšanas, bet arī trauku, mājokļa kopšanas līdzekļu. Iemesls tam - gan mana, gan arī bērnu āda ir gana kaprīza un mēdz asi reaģēt uz dažādiem intensīviem ķīmiskajiem tīrīšanas līdzekļiem, nemaz nerunājot par asajiem un kodīgajiem aromātiem, kas tiem nereti raksturīgi.

Visu šo iemeslu dēļ izvēlos līdzekļus, kas ir maksimāli saudzīgi, bez pievienotām smaržvielām, priekšroku, piemēram, mazgājot veļu, dodot šķidrajiem mazgāšanas līdzekļiem, jo esmu pārliecināta, ka tie ir daudz saudzīgāki gan apģērbam, gan dabai, gan arī veļasmašīnai.

Saliekot visu šo kopā, esmu priecīga par iespēju testēt Mayeri Sensitive mazgāšanas/ tīrīšanas līdzekļus. Patiesībā, ar šo zīmolu esmu pazīstama jau kopš studiju gadiem, jo tolaik kursa biedrene ieteica to kā labu un efektīvu mazgāšanas līdzekli. Tolaik gan nepievērsu uzmanību mazgāšanas līdzekļa sertifikātiem, bet izvēlējos to efektivitātes dēļ. Mayeri tīrīšanas līdzekļus ik pa laikam esmu iegādājusies visu šo gadu garumā, priecājos, ka šie dabai draudzīgie un efektīvie līdzekļi tiek ražoti tepat kaimiņos Igaunijā. Un to, ka Mayeri Sensitive līdzekļi patiesi ir dabai draudzīgi, apliecina arī iegūtais Eiropas Savienības Ekomarķējums.

Nedaudz žēl, ka mūsdienās aizvien ir tik daudz skeptisku cilvēku, kuri uzskata, ka ekoloģisks nevar būt efektīvs. Pamēģinot Mayeri Sensitive, viņi varētu pārliecināties, ka pamatīgi kļūdās. Ekoloģiski produkti ir tikpat iedarbīgi, kā to ķīmiskie līdzinieki, un, kas ne mazāk svarīgi, mūsdienās "ekoloģisks" nebūt nenozīmē, ka tas ir būtiski dārgāks. Mayeri Sensitive produkcija ir saudzīgs maciņam.

Esam sportiska ģimene. Bērniem ik nedēļu ir vairāki sporta treniņi, sacensības, arī es pati un vīrs esam aktīvi sportotāji, tāpēc par mazgājamā apģērba daudzumu nevaru sūdzēties. Un prasības man ir vairākas - mazgāšanas līdzeklim jāspēk izmazgāt gan sviedru aromāts, gan zāles un zemes traipi, jo pēc treniņiem dažbrīd šķiet, ka mani futbolisti pa laukumu sļūkuši uz vēdera. Te mazgāšanas līdzeklim ir ko turēt!

No Mayeri Sensitive produktu klāsta izmēģinājām gan dažāda veida apgērbu mazgāšanas līdzekļus. No tiem mans absolūtais favorīts - veļas mazgāšanas kapsulas. Tās ir viegli dozēt un, kas ne mazāk svarīgi, arī viegli uzglabāt, jo neaizņem daudz vietas. Atzīšos, ka sākotnēji biju ļoti skeptiska, jo bieži vien citu ražotāju veļas mazgāšanas kapsulas 30 grādu temperatūrā neizšķīst, kā rezultātā pēc mazgāšanas pie apģērba pielipušas kapsulu daļiņas. Ar piesardzību izmēģinot Mayeri Sensitive kapsulas biju bezgala priecīga - apģērbs kārtīgi izmazgāts saudzīgā tempertūrā un nekādu kapsulu daļiņu! 

Sporta apģērbam nekad nelietoju veļas mīkstinātāju, bet pārējam apģērbam un mājas tekstilam gan, tāpēc priecājos izmēģināt Mayeri Sensitive veļas skalošanas līdzekli, kas man bija absolūts jaunums, jo iepriekš to nebiju mēģinājusi. Patiks tām ģimenēm, kurām patīk apģērba mīkstinātājs, kas vienlaikus arī palīdz noņemt statisko elektrību (šī nu gan ir kaitinoša lieta, kas var sabojāt noskaņojumu visu dienu). Kā visi Mayeri Sensitive produkti, arī veļas mīkstinātājs ir bez smaržvielām un krāsvielām. Tā teikt, kārtīgs bruņinieks, kas veikli paveic tam uzticēto darbiņu, necenšoties noslēpties aiz mākslīgām smaržiņām un krāsiņām. Patīk! Piecas zvaigznītes no piecām.

Ko mums iemācīja Covid-19 pandēmija? Pareizi, mazgāt rokas! Tagad bērniem vairs nav jāatgādina, ka regulāri un kārtīgi jāmazgā rokas. Bet, lai šis process būtu jautrāks, pamēģiniet Mayeri Sensitive roku mazgāšanas putiņas. Fantastika! Mūsu bērni bija sajūsmā un arī es pati izbaudīju citādāku roku mazgāšanas pieredzi. Gluži kā rokās turēt vieglu mākonīti. Atšķirība vien tāda, ka tas palīdz iznīcināt sliktos mikrobus.

Starp citu, Mayeri Sensitive produktu klāstā ir ne tikai visi jau iepriekšminētie produkti, bet arī vairāki citi mazgāšanas/ tīrīšanas līdzekļi, kas būtiski atvieglos ikdienas soli un palīdzēs rūpēties par tīru mājokli. To vidū arī traipu tīrīšanas līdzelis. Jā, nepārklausījies! Ekoloģisko tīrīšanas līdzekļu plauktā ir atrodamas arī traipu tīrīšanas līdzeklis, kas, salīdzinot ar jau citiem zināmiem līdziniekiem, ir bez kodīgās smakas un sastāvdaļām, taču strādā tikpat efektīvi! Bonuss, kuru novērtēs ikviena mamma, - tīrīšanas līdzekļa pudeles korķī ir speciāla birstīte, kas palīdz traipus iztīrīt vēl labāk. Mammas prieks liels! Lai arī mani bērni vairs nav mazi, līdz ar to sen aiz muguras gadi, kad no apģērba vajadzēja iztīrīt biezenīšu traipus, dažādus citus traipus un netīrumus neviens nav atcēlis.