Māmiņu Klubs testē: Crescina un Fillerina produktus

16. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai atceries, kā pirms neilga laika māmiņa Melānija saņēma matu diagnostiķes konsultāciju, lai atrastu sev piemērotākos matu kopšanas līdzekļus un parūpētos par matiem, kuri pēc otrā bērniņa piedzimšanas bija kļuvuši trauslāki un straujāk izkrita? Tāpat arī Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta izmēģināja Fillerina dermokosmētiku.

Tagad, kad gan Melānija, gan arī Rūta jau kādu laiku lietojušas speciālistu ieteiktos līdzekļus, viņas abas dalījās ar saviem iespaidiem un pirmajiem novērojumiem.

Noskaties video un uzzini, kā Crescina līdzekļi palīdz Melānijai uzlabot matu stāvokli pēc bērniņa piedzimšanas, un cik efektīvi iedarbojas Fillerina līdzekļi, vairojot Rūtas skaistumu!

Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja lieto Fillerina.

Lai āda spētu elpot un atjaunoties, tai jābūt tīrai  – tātad to nepieciešams atbrīvot no visiem ikdienas netīrumiem. Ādu ir svarīgi attīrīt gan no rīta, gan vakarā, izvēloties piemērotus attīrošos līdzekļus. Naktī mūsu āda atjaunojas, tāpēc atmirušās ādas šūnas ir pirmā lieta, kas jānotīra no sejas rīta agrumā. PreFillerina ir īpašs krēmveida līdzeklis padziļinātai ādas attīrīšanai, kura galveno sastāvdaļu pamatā ir dažādu molekulmasu hialuronskābe un saharozes esteri, kas mitrina, baro un atjauno.  Šis līdzeklis ir piemērots visiem ādas stāvokļiem (tipiem) un tas sagatavo ādu tālākai apstrādei, veicinot aktīvo sastāvdaļu optimālu iekļūšanu dermā.

Hialuronskābe ir viena no svarīgākām dabiskajām mūsu organisma sastāvdaļām. Tā strādā mūsu audos, saistot un pievelkot ūdeni, veicinot kolagēna un elastīna sintēzi, aizsargājot ādu no brīvajiem radikāļiem, tādā veidā palīdzot mums izskatīties jauniem.

 Fillerina ir  inovatīvā dermo-kosmētika: pildviela (filleris) ar 6 un 9 dažādām hialuronskābes molekulām, kas, pateicoties to dažādajam lielumam, nodrošina iekļūšanu dermā, tādējādi veicot audu aizpildīšanu.

Fillerina 14 dienu kosmētiskā filleru procedūra ir unikāla alternatīva HIU mikroinjekcijām, kā arī ideāla pēc injekcijām ādas stāvokļa uzturēšanai.

Par Melānijas matu skaistumu rūpējas CRESCINA TRANSDERMIC.

CRESCINA TRANSDERMIC ir unikāls līdzeklis, kas atjauno matu augšanu un novērš to izkrišanu un retināšanos. Tas ir jaunums Latvijas tirgū, taču eksperti jau augstu novērtējuši tā lieliskos rezultātus. Šveicē patentēts dermokosmētisks līdzeklis ampulās ir ērts lietošanai mājās. Pateicoties transdermālajai tehnoloģijai, aktīvās sastāvdaļas var iekļūt caur matu sistēmu ne tikai pa folikulas atveri, bet arī caur galvas ādas slāņiem, ko veicina to mazais molekulārais svars un 3 pievienotie stimulatori (pentilēnglikols, decilēnglikos, kaprilglikols).

Būtiski ir arī pareizi attīrīt matus. Piemēram, taukainai galvas ādai nepieciešams pīlings un mitrināšana, bet sausiem matiem - barošana un aizsardzība. Crescina Transdermic piedāvā pīlinga šampūnu, ko ieteicams lietot 2 reizes nedēļā, lai atbrīvotu galvas ādu no liekā sebuma. Šampūna pamatā ir aktīvās sastāvdaļas no Crescina Transdermic ampulu preparātiem. Patentētais komplekss, kas satur aminoskābes cisteīnu un lizīnu - galvenās komponentes, kas atbild par keratīna veidošanos mata folikulā un augu izcelsmes augšanas faktora glikoproteīnu, kas “pamodina” snaudošos matu sīpoliņus. Hidrolizētais keratīns, pateicoties savam mazajam molekulārajam svaram, pievienojas matu keratīnam, tādējādi padarot tievos matus apjomīgākus. Šis šampūns efektīvi noņem netīrumus, lieko taukainību, blaugznas un novērš statisko elektrību, neradot agresīvu ietekmi uz jutīgu galvas ādu. Sastāvā ir glicerīns, kas mitrina, baro un aizsargā matus. Tas piešķir apjomu plāniem matiem, padara tos elastīgākus, bet ne smagākus. 

Produktus meklē lielākajās aptiekās, internetaptiekās un www.labo-baltic.eu