Māmiņu Klubs testē: Fillerina dermokosmētika

23. Mar 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Gravitācija ir nepielūdzama, tāpēc ikvienai sievietei reiz pienāk laiks, kad aizdomājamies par rūpēm par savu sejas ādu. Izņēmums nav arī Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta, tāpēc kopā ar viņu dosimies pie kosmetoloģes noskaidrot ādas stāvokli un uzzināt, kā to uzlabot.

Domājot par sejas ādas kopšanu, vienmēr svarīgi ir atcerēties par pareizu ādas tīrīšanu. “Tas ir viens no svarīgākajiem posmiem, lai āda varētu elpot, atjaunoties un saņemt visu vērtīgo no ādas kopšanas līdzekļiem, kas tiks lietoti pēc tam,” saka sertificēta kosmētiķe Jūlija Līne.

Rūta izmēģināja Fillerina dermokosmētiku, kurai, kā norāda Jūlija Līne, ir trīs līmeņi. “Pareizi būtu līmeni izvēlēties nevis pēc vecuma, bet pēc grumbu dziļuma, jo tās, ja cilvēkam ir aktīvāka mīmika, var veidoties arī jaunākā vecumā, kā arī tās var veidoties ģenētiski,” saka kosmētiķe.

Izmēģinot Fillerina demokosmētiku, Rūta atzina, ka izmēģinātā procedūra viņai bijis kaut kas pilnīgi jauns un dāvājis patīkamas, vēl nebijušas sajūtas. “Jutu, ka tas strādā,” teic Rūta, sakot, ka viņa ir gatava spert nākamo soli uz priekšu savas sejas ādas uzlabošanā, jo vēlas ilgāk redzēt patīkamu atspulgu spogulī.

Rūtas testētais dermokosmētikas līdzeklis ir reāla alternatīva injekcijām, kas kalpo kā terapija mājas apstākļos, kam pirmos rezultātus varēsi sagaidīt jau pēc aptuveni nedēļas lietošanas. 

“Līdzekļa priekšrocība ir tā, ka tiek izmantota hialuronskābe ar dažādu molekulu izmēriem.  Katrā ādas slānī molekulas veic savus uzdevumus. Mazākās molekulas nonāk ādas dziļākajā slānī, izstrādājot tur kalogēnu elastīnu. Vidējā ādas slānī signālmolekulas piesaista ūdeni, bet virsējā slānī āda tiek mitrināta, tajā tiek noturēts ūdens, neļaujot tai kļūt sausai. Līdzeklī ir arī peptīdi, kas veicina ādas reģenerāciju,” saka Jūlija Līne. Viņa norāda, ka otrajā fāzē, savukārt, tiek izmantots barojošs krēms, kas veido ādas aizsargslāni, piegādājot šūnām vielas, kas palīdz tām atjaunoties.