Māmiņu Klubs testē: Matu kopšanas līdzekļi jaunajām māmiņām

15. Mar 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai atceries Superbēbīša Kārļa māmiņu Melāniju? Jau vairākus mēnešus Melānija ir nu jau divu bērniņu māmiņa. Tiesa, līdz ar otrā mazulīša nākšanu pasaulē, būtiskas pārmaiņas piedzīvojuši arī viņas mati, kuri kļuvuši trauslāki un daudz vairāk izkrīt.

Zināms, ka grūtniecība ir ļoti būtisks faktors, kas ietekmē matus, to izskatu un augšanu, tāpēc ir svarīgi parūpēties par saviem matiem jau grūtniecības un zīdīšanas laikā, piemeklējot tiem atbilstošus matu kopšanas līdzekļus. 

Labo Cosprophar konsultante un diagnostikas speciāliste Daniela Klinta norāda, ka grūtniecības laikā sievietei paaugstinās progesterona līmenis, kas ne tikai pozitīvi ietekmē grūtniecības norisi, bet arī matu augšanu un izskatu, tiem kļūstot daudz spēcīgākiem, biezākiem, savukārt pēc dzemdībām matu stāvoklis visbiežāk pasliktinās. To ietekmē ne tikai progesterona līmenis, bet arī stress, kas nāk līdz ar jauno lomu un mazuļa piedzimšanu.

Noskaties video un uzzini, kā norisinājās Melānijas matu diagnostikas procedūra, pēc kuras divu bērnu māmiņai tika piemeklēti atbilstošākie matu kopšanas līdzekļi, kā arī turpmāk seko līdzi, kā uzlabosies Melānijas matu stāvoklis pēc matu kopšanas līdzekļu lietošanas.