LEIFHEIT putekļu sūcējs bez vadiem – ģimenēm, kuras vēlas ieekonomēt un dzīvot dabai draudzīgi

10. Apr 2018, 17:50 Banija_lv Banija_lv

Sen jau aiz muguras laiki, kad grīdu uzkopu, slaukot ar slotu. Lai gan mājās “slota parastā” man ir atrodama, tā saules gaismu ierauga ļoti reti, jo radies priekšstats, ka šāda grīdas uzkopšana nozīmē tikai putekļu padzenāšanu. Tāpēc mans uzticamais sabiedrotais ikdienā ir putekļu sūcējs.

Pa šiem gadiem esmu izmēģinājusi visdažādākos putekļu sūcējus – gan tādus, kurā netīrumi tiek savākti auduma, papīra maisiņos, gan tādus, kuri visus sasūktos netīrumus savāc konteinerā, kas pēc tam vien jāiztukšo... Esmu izmēģinājusi dažādu zīmolu dažādus modeļus. Skaļus, klusus, jaudīgus un mazāk jaudīgus, bet nekad nebiju mēģinājusi putekļu sūcēju ar akumulatoru jeb tautas valodā runājot – bez vada. Kāpēc? Jā, tagad man tiešām rodas jautājums, kāpēc? Aizspriedumi, lūk, kas pie vainas!

Vienmēr domāju, ka tie aizņem tik daudz vietas, ka mūsu miteklī tam neatradīsies savs stūrītis, bet izrādās, ka tā nav gan. Izmēģinot LEIFHEIT putekļu sūcēju Regulus PowerVac 2in1 pārliecinājos par pretējo – neaizņem daudz vietas, vienmēr gatavs darbam un, ja ir vajadzība, to iespējams arī kompakti salikt, lai noslēptu, piemēram, no viesu acīm vai arī paņemtu līdzi uz vasarnīcu.

20180410175041-65309.jpg

Katru dienu uzkopjot mājokli, es atkal un atkal pakurnu brīdī, kad jāizritina putekļu sūcēja garais vads, kad tas kaut kur aizķeras vai arī Lauma, sekojot man pa pēdām, aiz tā pakrīt. Ja Tev šī situācija šķiet pazīstama, tad iepazīsties ar LEIFHEIT putekļu sūcēju! Nedēļas laikā, kopš mūsu mājās ir LEIFHEIT Regulus PowerVac 2in1, jau esmu paguvusi novērtēt, ka jebkurā brīdī varu ar vienas pogas palīdzību putekļu sūcēju ieslēgt un darboties, un nekādu vadu! Pēc darba to novietoju lādēties un viss. Tas ir tieši tik vienkārši! Ar vienu uzlādi putekļu sūcējs var darboties pat 40 minūtes, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai uzkoptu standarta izmēra trīsistabu dzīvokli.

Līdz šim es dzīvoju ar pārliecību, ka mans mājoklis ir tīrs, jo tīru to katru dienu, bet, kad ieslēdzu LEIFHEIT Regulus PowerVac 2in1 putekļu sūcēju, viss izrādījās daudz savādāk, jo... ražotājs putekļu sūcējā ir iestrādājis LED gaismiņas, kuras izgaimo virsmu un ļauj saskatīt netīrumus pat neapgaismotā telpā. Iesākumā kas tāds kārtīgai saimniecei varētu radīt vieglu šoku, taču ātri vien pie šīs ekstras pieradīsi un novērtēsi, jo tīrīšana būs daudz vienkāršāka un ērtāka. Šī funkcija man itin labi noderēja gaitenī, kur flīzes ir tumšākas, līdz ar to, netīrumi grūtāk pamanāmi, savukārt telpas apgaismojums – vājš. LED gaismiņas izgaismoja katru gaiteņa stūrīti, palīdzot to padarīt maksimāli tīru.

20180410175021-49297.jpg

Ja domājat zaļi, tad LEIFHEIT putekļu sūcējs būs jums kā radīts, jo tajā nav filtru, kas regulāri jāpērk no jauna, radot slēptās izmaksas. Putekļu sūcēja filtru var ērti izskalot zem tekoša ūdens, savukārt savāktos atkritumus vienkārši jāizber no putekļu sūcēja tvertnes. Dabai draudzīgi un ekonomiski vienlaikus.

Ja runājam par ekonomiskumu, tad LEIFHEIT putekļu sūcēja priekšrocība ir tā funkcija “divi vienā”. Tas nozīmē, ka vienā putekļu sūcējā ir apvienoti divi aparāti. Proti,  LEIFHEIT putekļu sūcējā ir iestrādāts izņemams rokas putekļu sūcējs, kas ļauj ne tikai ērti uzkopt mājokli, bet arī parocīgi iztīrīt mēbeles, auto salonu vai citas grūtāk sasniedzamas vietas mājoklī.

20180410174937-53749.jpg

LEIFHEIT putekļu sūcēju Regulus PowerVac 2in1 meklē interneta veikalā tavatelpa.lv.

Mar_Mar Mar_Mar 10. Apr 2018, 22:36

Es, savukārt, pēc bezvada putekļusūcēja iegādājos ar vadu tā iemesla dēļ, ka akumulatora izturēšanas ilgums man nepietika - ar laiku ļoti ātri palika gauss un līdz vannas istabai nekad netiku ar vienu piegājienu pilnībā.
Bet tas ir tikai mana varen neveiksmīgā pirkuma pieredze, ceru, ka šis tā nenobruks 😀