20.04. STV: Pirmā kontracepcija. Ratiņu izvēle. Uzkodas piknikam. Redzes pārbaude bērnam

20. Apr 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šajā sestdienā bija ļoti vērtīgas tikšanās Māmiņu Kluba TV raidījumā, jo sevišķi tad, ja tavā ģimenē aug meitas.

20. aprīļa raidījuma runājām par pirmo kontracepciju, par ķermeņa robežām un drosmi pateikt NĒ nevēlamai seksuālai uzvedībai.

Lielajā sarunā uz interviju aicinājām tieslietu ministri Inesi Lībiņu-Egneri, Latvijas ginekologu asociācijas prezidenti Viju Veisu, kā arī organizācijas "Marta" un "Dardedze". 

Mūsu 2024. Superbēbīša vecāki ir sarūpējuši jau teju visu nepieciešamo mazulītes nākšanai pasaulē, vien atlicis sarūpēt ratiņus!

Pavasarī nosēdēt mājās kļūst aizien grūtāk, jo siltais laiks vilina pie dabas. Kitija ieplānojusi doties piknikā, tāpēc dodas iegādāties našķus lielajiem un mazajiem.

Redzes pārbaude bērniem ir ierasta lieta, taču nesen Latvijā atvēries īpašs Tuvredzības kontroles kabinets, kur apkopotas visas tuvredzības kontroles metodes, lai pēc iespējas precīzāk pārbaudītu redzi. Dodamies noskaidrot, kā tiek pārbaudīta bērna redze!

Pavasaris mūs jau lutina gan ar siltu laiku, gan saulainām dienām, kad varam papildus uzņemt D vitamīnu. Vai tiešām ar to ir gana? Nē, D vitamīnus papildus visa gada garumā jālieto gan lieliem, gan maziem. Kādas ir drošas devas?

Dita nolēmusi veltīt laiku sev, lai parūpētos par savu veselību un labsajūtu. Dodamies viņai līdzi!

TV