Aktīva, vesela mamma: Jogas nodarbības kopā ar mazuli

01. Feb 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Kristīne ar prieku vienmēr izmēģina kaut ko jaunu, tāpēc jaunākajā raidījumā kopā ar viņu devāmies uz jogas nodarbību Māmiņu Kluba Vecāku skolā, uz kuru jaunās māmiņas droši var līdzi ņemt arī savus mazuļus.

Jogas nodarbībā tiek izkustināts viss ķermenis, trenēts līdzsvars un izpildīti dažādi stiepšanās vingrinājumi, savukārt mazuļi šajā laikā var atrasties blakus savā māmiņām – rotaļāties, atdarināt mammas darbošanos vai arī gulēt saldā miedziņā. Jā, jogas nodarbība Māmiņu Klubā ir lielisks risinājums tām māmiņām, kuras vēlas izkustēties, taču vienmēr savu ieceri nācies atlikt, jo nav neviena, kas tajā laikā pieskatītu mazuli. Piedevām, māmiņai nav jāsatraucas par to, ka viņai nav nekādu jogas priekšzināšanu, jo nodarbības laikā pasniedzēja laipni visu parādīs un iemācīs no pašiem pamatiem.

PIESAKIES JOGAS NODARBĪBAI ŠEIT

Jogas pasniedzējai Elīnai Ezerai-Lūkai ideja par nodarbībām māmiņām kopā ar mazuļiem radusies laikā, kad viņai pašai piedzima meitiņa. “Sapratu, ka vēlos kustību un socializēšanos. Tā radās ideja vingrot kopā, satikties un pēc tam iedzert tēju un parunāties,” saka Māmiņu Kluba Vecāku skolas jogas nodarbības pasniedzēja.

Māmiņu joga ir laiks un vieta, kur sievietei parūpēties par sevi un savu labsajūtu, nesatraucoties, ka mazulis kādā brīdī pieprasīs uzmanību. Nodarbības laikā jebkurā brīdī māmiņa varēs savu bērniņu samīļot un pabarot.

Jogas nodarbībā bērni netiek iesaistīti, ja vien paši nevēlas atdarināt mammu un pēc savas iniciatīvas līdzdarboties.

VĒLIES IZMĒĢINĀT JOGAS NODARBĪBU KOPĀ AR MAZULI?

PIESAKIES ŠEIT

Eksperts

Elīna Ezera- Lūka

divu bērnu māmiņa, jogas pasniedzēja
Elīna Ezera- Lūka Vecāku skolā