Mazulis testē LUPILU autiņbiksītes

Mazulis testē LUPILU autiņbiksītes

28. Nov 2022, 00:17 seliina.kk seliina.kk

Noteikti ikviena mamma grib, lai savs mazulis ikdienā tiek nodrošināts ar vislabāko. Rūpes un mīļumu sniedz pati māmiņa, taču komfortu un kustību brīvību- pareizi piemeklētas autiņbiksītes un aksesuāri, kas ir ļoti svarīgi augoša un aktīva mazuļa ikdienā. 

 

Es kā mamma jau sen biju dzirdējusi citu jauno māmiņu labās atsauksmes par LUPILU autiņbiksītēm, cik viņas ir kvalitatīvas, ērtas, vieglas un draudzīgas maciņam. Mitrās salvetes un citus produktus jau labu laiku esam iecienījušas, taču autiņbiksītes vēl nebija sanācis… Līdz šim brīdim! 

 

Saņēmām lielu kasti ar dažiem LUPILU produktiem, kas paredzēti mazuļa autiņbiksīšu zonai un tās kopšanai- autiņbiksītes, mitrās salvetes un aizsargkrēmu autiņu zonai.  Kā jau īsts bērns, arī viengadniece Adelīna ļoti priecājās par dāvanām un jaunu produktu izmēģināšanu. 

 

Pirmie iespaidi par LUPILU autiņbiksītēm: 

 

Ļoti patīkamas ādai, veidotas no mīksta un elpojoša materiāla. Patīkami pārsteidza tas, ka nav izteiktas smaržas, kas man ir ļoti svarīgi, lai lieki nekairinātu mazuļa maigo un jutīgo ādu. Autiņbiksītes ir diezgan plānas, taču par to nav jāuztraucas, jo, neskatoties uz to- ļoti uzsūcošas un mitrumizturīgas. 

 

Biju mazliet nobažījusies par to, vai gumija neatstās nospiedumus uz vēdera, jo ar citu ražotāju autiņbiksītēm bija šāda problēma, lai gan izmērs bija izvēlēts atbilstoši, taču LUPILU mani patīkami pārsteidza, jo jostas vieta ir ļoti, ļoti elastīga, nenospiež vēderu, bet perfekti piekļaujas mazuļa ādai, neatstājot nospiedumus vai noplūdes iespējas. Pieminēšu, ka arī ļoti viegli uzvelkamas!

 

Mans kopsavilkums par LUPILU autiņbiksītēm:

 

Tagad es saprotu citu jauno māmiņu labās atsauksmes par LUPILU autiņbiksītēm! Tās patiešām ir kvalitatīvas, maigas un plānas, visu nakti ir iespējams izgulēt bez jebkādām noplūdēm un bailēm par apsārtušu dibentiņu no smaržvielām. Esam atradušas mūsu jauno autiņbiksīšu favorītu- LUPILU!

 

Izvēlies labāko- izvēlies LUPILU!