Lekcija par podiņmācību un kā sekmīgāk atvadīties no autiņbiksītēm

Lekcija par podiņmācību un kā sekmīgāk atvadīties no autiņbiksītēm

21. Aug 07:14 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pacietība, pozitīva attieksme un mīlestība ir galvenie palīgi podiņmācības apguvē. Bet kā zināt, vai bērns ir gatavs uzsākt podiņmācības procesu un kā sekmīgi palīdzēt mazulim atvadīties no autiņbiksītēm? To uzzināsi, ja atnāksi uz fizioterapeites Klaudijas Hēlas semināru!

PIESAKIES PODIŅMĀCĪBAS LEKCIJAI ŠEIT!

Klausoties citu vecāku stāstos, iespējams, nodomāsi, ka iemācīt bērnu lietot podiņu ir patiesi smags darbs. Patiesībā viss ir vienkārši. Ar laiku bērniem ir spēja kontrolēt vēdera izeju un viņi sajūt, ka rodas vēlme nokārtoties. Mamma ir vienkārši uzmanīgi jāvēro savs bērns, jāgaida viņa gatavības pazīmes un draudzīgi jāpaslavē viņu par jebkuriem panākumiem.

Jāatceras, ka atšķirīgos vecumos atšķirīgiem bērniem kuņģis un urīnpūslis funkcionē atšķirīgi. Pie tam, atšķirīgi uz podiņmācību reaģē arī paši bērni atšķirīgos vecumposmos.

Otrajā dzīves gadā bērnam parādās jaunas rakstura iemaņas, jaunas prasmes, kas mammai palīdz saprast, ka nu ir laiks iedraudzēties ar podiņu.

Jā, jā, arī tad, ja atvadas no autiņbiksītēm notiek ap otro dzimšanas dienu, tas ir pavisam normāli,jo bērns savas sajūtas- doties uz podiņa – apzinās tikai ap 18 mēnešu vecumu!

Nāc uz semināru un uzzini:

-          Kādā vecumā vajadzētu uzsākt podiņmācību?

-          Fiziskie signāli,kad bērniņš ir gatavs atvadīties no autiņbiksītēm

-          Podiņa izvēle: muzikālie vai parastie

-          Kas notiek,ja māmiņa mazuli nemāca uz podiņa? Vai viņš pats atvadās no autiņbiksītēm?

-          Podiņmācība pirmajā dzīves gadā: nejaušība un māmiņu panākumi

-          Čurāšana stāvus jeb kā palīdzēt puišiem

-          Sausas naktis bez autiņbiksītēm

PIESAKIES PODIŅMĀCĪBAS LEKCIJAI ŠEIT!