Lupilu produktu tests

Lupilu produktu tests

06. Nov 2022, 13:08 Olgab Olgab

Esam ļoti priecīgi par iespēju notestēt Lupilu produkciju. Jau iepriekš bijām pirkuši Lupilu produktus un jau bija izveidojušies savi favorīti, taču nebija nojausmas, ka Lupilu piedāvājums ir tik plašs un patiesi gards. 

Tā kā Noriņa man ir pirmais bērniņš, biju nosolījusies sev, ka ēst gatavošu pati un iztiksim bez gatavajiem biezeņiem, taču laikam ejot sapratu, ka ik reizi gatavot pašai nebūs reāli, jo mēdz būt dienas, kad nepieciešams plāns B, piemēram, ienācām no āra un ēst vajag TAGAD, nevis pēc 20 min, ēdiens piedega, dodamies izbraucienā, un arī gatavie biezeņi satur visu nepieciešamo pilnvērtīgai maltītei. Tagad, lai izvairītos no stresa un bērna raudām, vienmēr skapītī un somā atrodas kas tāds, ko ātri, ātri var iekost- vai tas ir burciņu biezenis, sūcamais augļu, vai kāds batoniņš. 

Dienā, kad saņēmām produktus, tieši devāmies nedēļas nogales atpūtā uz Jūrmalu, kas bija lieliska iespēja ņemt visu līdzi un nodrošināt Norai veselīgas maltītes ārpus mājas. 

Vakariņās bija piena deserts ar maltiem cepumiem, kas izrādījās tiešām gards un gāja pie sirds, garšo pēc nesaldināta iebiezinātā piena. Nākamās dienas pusdienās notestējām biezeni- dārzeņi ar rīsiem un tītaru, ar šo gāja grūtāk, jo meitiņai jau gads un ēst grib pati, tad nu puse bija klēpī un puse puncī, taču notiesāja godam. Našķītī pāris auzu cepumi, kas pārsteidza ar savu formu, jo ir gareni un ļoti ērti bērna rociņai. 

Launadziņā apēda sūcamo biezenīti ar banānu un ābolu, šis īpaši iet pie sirds, jo pati var turēt rokās un sūkt un super ērts pārbauciena laikā, mašīnā. Taču galvenais mūsu testēšanas produktu atklājums bija žāvēto augļu batoniņš! Iepriekš nebijām tādu pirkušas, taču tagad tas noteikti būs mūsu iepirkuma saraksta augšgalā, jo ir ne tikai barojošs, bet arī Norai ļoti garšoja un pagāja krietns laiciņš, kamēr visu apēda. 

Liels paldies Lupilu un noteikti turpināsim pirkt jūsu produkciju :)