Lupilu biezenīšu tests

Lupilu biezenīšu tests

07. Nov 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs nedēļas laikā mēs izmēģinājām dažādus LUPILU - bioloģiski sertificētus biezenīšus. Mazajam pavisam drīz paliks 7 mēneši, tāpēc biezenīši mums bija no 5 un 6 mēnešu vecuma. 

Mēs jau iepriekš zinājām par to, ka Lidl veikalos ir plašs zīdaiņu pārtikas produktu sortiments, jau laiciņu atpakaļ, vienu reizi paprovējam nopirkt un pamēģināt vienu no dārzeņu biezenīšiem, kas paredzēts bērniņiem vecumā no pieciem mēnešiem. Jau toreiz sapratām, ka mazajam ļoti garšo, un ar biezenīša izvēli neesam nošāvuši greizi.

Pārsvarā ikdienā dodu bērniņam paštaisītus biezeņus, taču pa reizei nopērku veikalā jau gatavos biezenīšus burciņās.
Kad saņēmām testēšanai paku ar LUPILU biezenīšiem, biju pārsteigta par to, cik plaša un daudzveidīga bija izvēle. Saņēmām burciņās gan dažādus dārzeņu - gaļas biezenīšus, gan saldo ābolu biezenīti ar cepumiem, gan arī pat miega putriņas, kā arī paciņās dažādus augļu - ogu saldos biezenīšus. 

Sākām pusdienās ar vienu no biezenīšiem -  dārzeņi ar vistas gaļu un rīsiem. Mazajam ļoti, ļoti garšoja, izēda tukšu burciņu. Vēlāk izprovējām vienu no augļu biezenīšiem paciņā: ābolu - persiku - mango biezenīti. Šis jau, protams, kā našķis aizgāja ļoti ātri, mazais ar acīm sekoja līdzi katrai karotes kustībai.

Katru dienu devu izmēģināt atšķirīgus biezenīšus, lai mazais pagaršotu visus: kartupeļi un dārzeņi ar liellopu gaļu, dārzeņi ar vistas gaļu. 
Vēl no saldajiem biezenīšiem bija trīs veidu garšas: dārza augļu; ābolu - bumbieru - zemeņu, un ābolu ar cepumiem.
Pirms miedziņa iedevām nakts biezenīti jeb nakts putriņu: piena biezputra ar vaniļas garšu. Bērniņam tā ļoti garšoja, puncītis bija piepildīts uz visu nakti.

Mazajam garšoja patiešām visi biezenīši, bet ja būtu jāizvēlās favorīts, tad tas būtu biezenītis ar dārzeņiem, vistas gaļu un rīsiem, bet no saldajiem biezenīšiem pilnība visi bija favorīti un visi tika apēsti ar cerību dabūt vēl.

Biezenīšus, it īpaši sūcampaciņās ir ļoti ērti paņemt līdzi dodoties ārpus mājas, gan barojot mašīnā, gan ārā - ratos.
Pamatojoties uz to cik ļoti bērniņam garšoja šie biezenīši, domāju, ka noteikti turpināsim izmantot LUPILU bērnu pārtikas produktu sortimentā esošos ēdienus un našķus. 

Noteikti iesaku ikvienai māmiņai izmēģināt LUPILU biezenīšus, jo tie ir ļoti labas kvalitātes, tiem ir plašs sortiments, kā arī ir ļoti laba cena.