VIDEO: Superbēbīša piedzimšanas stāsts

03. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ar Kitiju iepazināmies pirms dažiem mēnešiem, lai sekotu līdzi viņas grūtniecības gaitai un tam, kā topošā māmiņa gatavojas dzemdībām.

Mazais Everts pasaulē nāca 13. marta vakarā.

Kitijas dzemdību stāstu lasi šeit

Vecmāte, Māmiņu Kluba lektore Liene Drauga bija kopā ar Kitiju dzemdību brīdī. “Saņēmu no Kitijas plkst. 21.30 zvanu, ka ir velkošanas sajūtas. Jau plkst. 22.00 steidzāmies uz slimnīcu, lai pagūtu uz dzemdībām,” atceras vecmāte. Viņa stāsta, ka mazulītis bija klāt jau pēc dažām kontrakcijām. “Dzemdības kopumā bija ļoti raitas, fizioloģiskas un pozitīvas,” ar Superbēbīša dzimšanas stāstu dalās Liene Drauga.

Kitija nebeidz slavēt savas ģimenes puišus – vīru un vecāko dēlu –, kuri ir liels atbalsts. “Šobrīd mums viss ir perfekti sadalīts, jūtos ļoti lutināta un ir viegli. Protams, ar otro bērniņu sajūtas ir savādākas nekā ar pirmo, jo tad man bija bail braukt mājās. Tagad, pārbraucot mājās ar Evertu, jau zināju, kas ir jādara. Tētis ir atbildīgais par brokastīm un siltu kafiju un rūpējas, lai mums būtu ēdiens, Eliots rūpējas par to, lai mazais brālis tiktu pie bučām un apskāvieniem, bet man atliek parūpēties, lai mazais brālis ir paēdis,” teic Kitija.

 

Seko līdzi, kā aug Superbēbītis!