Lupilu atsauksme

21. Dec 2022, 08:42 Vitija Vitija

Sveicināti! Esmu divu bērnu māmiņa. Vienam puikam 2,5 gadi un mazākajam 5 mēneši. Ar lielāko bērnu bieži saskaramies ar to, ka aukstajā ziemas laikā apsaldējam vaidziņus un rodas sausa āda uz vaigiem un rokām. Mazākajam puikam ļoti bieži iekaist dupsītis un uz galviņas izveidojusies piena krevele. 

Mums tika dota lieliska iespēja izmēģināt lupilu produkciju. Pirmais ko izmēģinājām bija lupilu mitrās salvetes "COMFORT" - ļoti patīka salvetēm smarža, nav spēcīga un uzmācoša, salvetes nav biezas un pārāk mitras, ļoti viegli izslaucīt dziļās krociņas. Iepakojumam ļoti labs izmērs, var ērti paņemt līdzi un kalpo kā māmiņas lielsks palīgs. 

Otrais produkts ko izmantojām bija cinka ziede "Baby happy cream". Krēms paredzēts, lai pēc mazgāšanās ieziestu apsārtušu dupša ādu. Krēmu izmantojām ne tikai pēc vannas, bet arī ik dienas dupša noskalošanas. Krēmam ir patīkams aromāts, bet krēmu ir pagrūti izsmērēt, varētu būt nedaudz mitrāks, vieglāk smērējams. Iedarbības ziņā - ja krēmu smērē vismaz 3-4 reizes diennaktī, tad var redzēt, ka dupša apsārtums samazinās un āda paliek mitrāka. Es teiktu, ka iedarbība ir tāda pati, kā dupša pūderim. 

Trešais produkts ko izmantojām bija ausu tīrāmie kociņi "safety cotton buds". Šo produktu ieteiktu izmēģināt visiem vecākiem. Lieliska forma, ļoti labs mīkstums. Šo produktu izmantojām gan divgadniekam, gan arī mazākajam ģimenes loceklim un izmēģinājām arī paši. Šī forma ļauj iztīrīt ne tikai austiņas šauru daļu, bet arī visu ap austiņu un redzamo daļu. Tiešam ļoti labs produkts, pārdomāts. 

Ceturtais produkts ko izmantojām bija dušas želeja/šampūns "baby head to toe wash". Šis produkts vairāk derēja divgadniekam, jo bija nedaudz par spēcīgu aromāts, bet patīkams aromāts, vienīgi mazākajam neizmēģinājām. Ļoti labi izmazgā galviņu, mati viegli, un putas ja tiek acīs, tad negrauž acis un bērnam nav nepatīkama vai diskomforta sajūta. Ar prieku var izmazgāt matus, jo parasti tas sagādāja ļoti lielas grūtības. Labi puto, lai nomazgātu visu ķermeni, nepieciešams mazs daudzums lielam apjomam. Rekomendēju šo produktu. 

Piekatais produkts ko izmantojām bija eļļiņa "baby oil". Sakarā ar to, ka mazājakam bērnam ir uz galviņas piena krevele, pirms vannas šo eļļiņu iesmērējam matos, lai nedaudz iesūcas un šī eļļiņa tiešām samazināja piena kreveli, protams, tas nenotika pirmajā reizē, bet gan kādā trešajā reizē, bet iedarbība bija redzama. Un eļļiņai ir ļoti patīkams aromāts, viegli klājas un nepaliek lipīgas rokas, kā no citām eļļiņām. 

 

Mani secinājumi saistība ar šo zīmolu - noteikti rekomendēju pamēģinat šos produktus. Protams, ka viss ir gaumes lieta, bet turpmāk no šīs produkcijas es noteikti turpināšu lietot ausu kociņus un mitrās salvetes, šie produkti bija mani favorīti. Paldies par iespēju būt tiem, kas var izmēģināt produktus, kurus ikdienā neizmantojam un pat nezinājām kāda iedarbība šiem produktiem var būt. Bildes diemžēl ir tikai ar ausu kociņiem, jo parējiem produktiem pietrūka laiks, lai varētu redzēt uzlabojumus.