Testēju: Maria Maternity strijām

Testēju: Maria Maternity strijām

03. Oct 2021, 11:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens visiem!
Pirms divām nedēļām man palaimējās piedalīties Maria losjona estēšanā. Tā der lietošanai pret strijām. Kāpēc palaimējās? Jo veikalā es tādai 100% paietu garām.

Man bija ļoti daudz vecu striju jau no skolas laikiem, un arī no pirmās grūtniecības. Ļoti spēcīgi pēc 2.grūtniecības izstiepās pīrsinga vieta nabas rajonā, un tagad izskatās šausmīgi.

Un arī aktīvi lietoju losjonu. Ja nebūs uzlabojumu pēc 8 nedēļām, došos uz konsultāciju pie plastiskā ķirurga. Tad nu pieņēmu lēmumu atpakaļ pīrsingu nelikt, un vecums, un vēders arī vairs nav kā 18 gados, kad izdūru caurumu. Ceru, ka sniegtais efekts pat, ja nepalīdzēs tikt galā ar strijām, tad vismaz kaut kā noslēps manas ādas trūkumus.

Losjona struktūra ir ļoti patīkama, un smarža arī. Maiga, ne pārāk noturīga, man šķita, ka tāds kā ziedu aromāts. Tas manā sausajā ādā iesūcas ļoti ātri. Protams, vislabāk to ziest pēc dušas, tad vispār super uzsūcas, un ļoti patīkama sajūta arī pašai ādai.

Vispār esmu ļoti apmierināta ar iespēju testēt šo losjonu, paldies MK! Tāpat šī iespēja arī ļoti disciplinē un atgādina, ka par ādu (ne tikai sejas un roku) jārūpējas ir katru dienu!

Katrīna

"Maria" piedāvā Maria Maternity PRE&POST NATAL krēmu ar uzlaboto formulu, kas iekļauj speciālu dabīgo eļļu kompleksu kombinācijā ar vīnogu kauliņu eļļu, hialuronskābi un E vitamīnu, kam ir nomierinoša un mitrinoša iedarbība.

medplaza.lv