Grūtnieču diena: Otrā mazuļa ienākšana ģimenē

Grūtnieču diena: Otrā mazuļa ienākšana ģimenē

18. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Grūtnieču dienā 26. maijā tev būs lieliska iespēja satikt Māmiņu Kluba ģimeņu iecienīto lektori, kognitīvi biheiviorālo psihoterapeiti, psiholoģi Diānu Zandi, kura dalīsies ar praktiskiem padomiem par otrā mazuļa ienākšanu ģimenē.

Kā sagatavot vecāko bērnu brālīša vai māsiņas ienākšanai ģimenē? Kā tikt galā ar vecākā bērna greizsirdību un kā veidot harmoniskas attiecības ģimenē? Diānas Zandes lekcijā saņemsi atbildes ne vien uz šiem, bet arī daudziem citiem jautājumiem, kas aktuāli ģimenēs, kurām drīzumā pievienosies vēl viens bērniņš.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

26.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina ikvienu topošo māmiņu uz Lielo Grūtnieču dienu, kas ir lieliska iespēja vienas dienas laikā tiešsaistē satikt atzītus speciālistus un vienuviet noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par grūtniecību, dzemdībām un pirmajām dienām kopā ar mazulīti.

Protams, kā gan bez dāvanām! Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt tev dāvanas!

Nesatraucies, ja 26. maijā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI