Lieliskais 2019!

Lieliskais 2019!

01. Sep 2019, 23:18 Baiba Priedīte Baiba Priedīte

Labvakar!

Nezinu vai 1.septembris vēl tiek ieskaitīts konkursā par iespēju tikt iemūžinātai mirklī, kad satikšu savu bērniņu, bet tas nekādā ziņā nemaina vēlmi pastāstīt par manu gaidāmo un jau diviem lieliem dārgumiem. 

Mani sauc Baiba un esmu 33 gadus jauna sieviete. Šo gadu iesāku, ēdot no austrumzemes atvestus sarkanos ikrus. Pirmo reizi ēdu tos ar lielu karoti un no lielas bļodas, visiem ar to vēlot- ļoti raženu un bagātu gadu, tikai pati nenojautu, cik ļoti šis vēlējums piepildīsies.. Tad nu jau 3 mēnešus vēlāk uzzināju, ka kļūšu par vēl vienu bērniņu bagātāka jau 2019. gada decembrī. Paralēli grūtniecībai un darbam, studēju savu otro augstāko izglītību un rakstīju maģistra darbu. Pirmo reizi mūžā izbaudīju toksikozes un ļoti sliktu pašsajūtu, bet, kaut kā tik ļoti saņēmos, ka, kopējiem spēkiem ar gaidāmo bērniņu, to maģistra darbu uzrakstīju, aizstāvēju un arī izbaudīju ļoti skaistu izlaidumu! Paldies mazajam par palīdzēšanu saņemties!

Manā ģimenē vīrieši ir nospiedošais vairākums. Man ir divi fantastiski dēli - tūlīt jau 7 un 10 gadus veci un ļoti jauks vīrs( nu jau 11 laulības gadi). Tāpēc tikai saprotami bija, ka ļoti sirds dziļumos vēlējos meitu, arī brāļi to ļoti vēlējās (tāds katras sievietes mazais sapnītis...). Kādā jūlija dienā arī uzzinājām- mums būs meitiņa! Visi bijām un esam tik priecīgi un laimīgi. Mani dēli ļoti mīļo māsu, saudzē mammu un ticu, ka būs lielākie un labākie palīgi, kad māsa ieradīsies pasaulē decembra sākumā.

Dzemdības. Pirmās bija Dzemdību namā, otrās- radību mājā Harmonija, ūdensdzemdības. Tagad vēlos mājdzemdības. Iztēlojos, ka varēšu piedzemdēt meitiņu savās mājās, savā vannā, klātesot saviem tuvākajiem cilvēkiem. Dzemdības ir fantastisks brīdis, ļoti emocionāls un intīms. Otrās dzemdības to pierādīja- vide ir tik svarīga, arī savs ritms un miers. To es vēlos izbaudīt arī šoreiz, sagaidot savu dāmu. Par fotogrāfijām no brīža līdz un satikšanās brīdī esmu domājusi jau iepriekš. Visas, ko esmu skatījusi, ir apbrīnas vērtas- patiesas, mīlestības pilnas, tā ir fantastiska un paliekoša atmiņa visa mūža garumā..

Rīt ir pirmā skolas diena- mans jaunākais dēls uzsāk gaitas 1. Klasē. Ir saviļņojums. Tā tie bērni izaug. Vēl tikko viņš bija mazs, bet nu jau liels. Un esmu neizsakāmi laimīga, ka ceļš turpinās un, ka atkal blakus nu jau maniem lielajiem- būs atkal viens mazs....