Ielūgumu uz konferenci “Gatavi mazulim” laimējusi...

Ielūgumu uz konferenci “Gatavi mazulim” laimējusi...

04. Apr 2019, 07:33 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tik plašu, visaptverošu un profesionālu informāciju vienkopus par gaidību laiku un bērniņa piedzimšanu Tu vēl nebūsi piedzīvojusi!

Ja esi gaidībās, ņem aiz rokas savu vīru, draudzeni vai arī atbalsta personu, vai arī nāc viena pati uz “Māmiņu Kluba” organizēto vienas dienas konferenci “Gatavi mazulim”, kas norisināsies 6.aprīlī viesnīcā “Semarah Lielupe”, Jūrmalā, no plkst. 11.00 līdz 18.00. 

Pavadīsim vienu dienu, klausoties lekcijas, apmeklējot meistarklases, uzdodot savus individuālos jautājumus speciālistiem, tiekot pie jaukām dāvaniņām mazulim, kā arī baudot kopā pavadīto laiku skaistākajā Jūrmalas viesnīcā Semarah Hotel Lielupe!

Konferencē piedalīsies tādi speciālisti kā Diāna Zande, Klaudija Hēla, Aina Poiša, Liene Drauga, Kristīne Asonova, Inese Kampusa, Elita Svareniece, Sandra Lase, Katrīna Puriņa - Liberte u.c. māmiņu iemīļoti eksperti, kas lasīs lekcijas un vadīs meistarklases, kā arī atbildēs uz individuāliem jautājumiem par grūtniecību un dzemdībām.

BIĻETI UZ KONFERENCI VARI IEGĀDĀTIES ŠEIT

Piedaloties mūsu Facebook konkursā Tev bija iespēja laimēt savai draudzenei bezmaksas ielūgumu uz konferenci, bet sev - sievišķīgu dāvanu no CATRICE.

3, 2, 1... lozējam uzvarētāju... un tā ir...

Arta Kalniņa

Apsveicam! Par balvas saņemšanu ar laimīgo uzvarētāju sazināsimies vēstulē.