Cīņa ar strijām un sausu ādu grūtniecības laikā

01. Oct 2021, 11:04 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šodien gribu padalīties ar saviem aktuālajiem draugiem ķermeņa ādas kopšanai.

LĪdz ar gaidību 2 trimestri mana āda palika ārkārtīgi sausa + vēl apkures sezonas bonusi un āda ir tik sausa ( jo īpaši roku), ka tā plaisā un sprēgā tā, ka neviens  krēms īsti nepalīdz. Sausajai roku ādai sekoja sausa un velkoša ķermeņa āda un vēl pamatīgas bažas par strijām. Laimīgā kārtā dažādos ceļos pie manis nonāca Maria losjons. 

Maria Maternity losjons ādas kopšanai ir paredzēta striju profilaksei un mazināšanai, nevienmērīga ādas toņa izlīdzināšanai, tāpat tā aizkavē arī ādas novecošanās procesus un atjauno mitruma līmeni sausai vai dehidratētai ādai.

Es klāju vakarā - un no rīta āda ir maiga un zīdaina. Lietošanā tā ir ļoti ekonomiska.

Mīļās topošās māmiņas, tiešām, tiešām iesaku lietot ādu kopjošos līdzekļus jau no grūtniecības paša sākuma, un arī pēc bērniņa piedzimšanas. Tā pastāv lielāka iespēja izvairīties no strijām uz punča, gurniem vai krūtīm. Tā kā man pašai ir tendence uz striju veidošanos, arī bez visas grūtniecības, ļoti, ļoti piedomāju, lai āda tiešām katru dienu tiktu mitrināta un pabarota. Ar skaistu gludu ādu būs priecīga gan mamma, gan tētis, gan arī dakters. Un iesaku pievērst īpašu uzmanību krūtīm. Varbūt šķitīs, ka tās kļūst lielākas tik pa dažiem centimetriem (salīdzinot ar punci) un kas ta tur tāds var būt - bet tā, aiz neuzmanības pret savu ķermeni, pati esmu tikusi pie pāris izteiktām strijām uz krūtīm. Bet kopš arī tās katru dienu tiek palutinātas - strijas vairāk nav palikušas un cerams, ka pie tā mēs arī paliksim

Mīļās mammas kopsim savu ādu lai būtu smukas ne vien gaidot mazo, bet arī pēc tam :)

 

"Maria" piedāvā Maria Maternity PRE&POST NATAL krēmu ar uzlaboto formulu, kas iekļauj speciālu dabīgo eļļu kompleksu kombinācijā ar vīnogu kauliņu eļļu, hialuronskābi un E vitamīnu, kam ir nomierinoša un mitrinoša iedarbība.

medplaza.lv