Bēbīšu klubs: Sagatavošanās dzemdībām Vecāku skolas nodarbībās

04. Nov 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vairs nav daudz laika atlicis līdz brīdim, kad pasaulē nāks Santas un Kalvja pirmdzimtais, tāpēc topošie vecāki izmanto lietderīgi atlikušo laiku un apmeklē Māmiņu Kluba Vecāku skolas piedāvātās nodarbības, lai labāk sagatavotos lielajam notikumam.

Abi topošie vecāki gan noskatījušies vairākas Māmiņu Kluba piedāvātās e-lekcijas, atzīstot, ka tās ir ļoti lietderīgas, jo vienkopus pieejama visa svarīgākā informācija, gan arī vēl pirms valstī noteiktās mājsēdes paguvuši apmeklēt invididuālās konsultācijas pie fizioterapeites Klaudijas Hēlas, kā arī Santa izbaudījusi Māmiņu Kluba Vecāku skolā pieejamo topošo māmiņu lutināšanas procedūru. Pēc tās Santa atzīst: “Es šādu lutināšanas programmu gribētu katru dienu, jo sajūta ir patīkama. Negribējās, lai tas beidzas.”

MĀMIŅU KLUBA VECĀKU SKOLAS NODARBĪBAS

Māmiņu Kluba Vecāku skolā pieejams plašs nodarbību un lekciju klāsts gan jaunajiem, gan topošajiem vecākiem. Tostarp, topošajiem vecākiem pieejamas nodarbības ar vecmāti, lai sagatavotos dzemdībām ne tikai teorētiski, bet arī praktiski, tāpat arī pieejamas praktiskas dzemdību pozu elpošanas nodarbības.

Lai sagatavotos bērniņa aprūpei, Māmiņu Kluba Vecāku skola topošajiem vecākiem piedāvā arī hendlinga nodarbības, savukārt, ja gaidāmi pasaulē ierodamies dvīņi, lietderīgi būs apmeklēt topošo dvīņu vecākiem domāto lekciju.

Māmiņu Kluba vecāku skolā klātienes nodarbības tiek organizētas epidemioloģiski drošā vidē, ievērojot visus valstī noteiktos noteikumus.

Daudzas ģimenes atzinīgi novērtējušas arī Māmiņu Kluba organizētās online lekcijas un nodarbības, kā arī plašo E-lekciju piedāvājumu, kas ļauj ikvienam sev ērtākajā brīdī noklausīties vērtīgus speciālistu ieteikumus, piemēram, par mazuļa piebarošanu, jaundzimušā pūriņa sarūpēšanu, bērna attīstību no 1 līdz 3 gadiem, krūts zīdīšanu un daudziem citiem jaunajiem vecākiem aktuālajiem jautājumiem.

MĀMIŅU KLUBA E-LEKCIJAS