7 iemesli, kāpēc apmeklēt dzemdību sagatavošanas kursus Māmiņu Klubā

7 iemesli, kāpēc apmeklēt dzemdību sagatavošanas kursus Māmiņu Klubā

24. Oct 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Topošajiem vecākiem reizēm rodas parasts jautājums, kāpēc apmeklēt dzemdību sagatavošanas kursus, ja jau informācijas tāpat ir pārpārēm? Lūk iemesli, kāpēc jums kā topošajiem vecākiem vajadzētu paļauties uz informāciju, ko sniedz dzemdību sagatavošanas kursos, nevis uz informāciju, kas ir atrasta internetā.

Tu spēj iegūt vairāk noderīgas informācijas

Tā kā ir neskaitāmi informācijas avoti un iespējams iegūt pat visniansētāko informāciju, reizēm ir pavisam grūti saprast, kura informācija ir svarīga. Pirmsdzemdību sagatavošanas kursi palīdz filtrēt informāciju un palīdz saprast galveno.

DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSI KLĀTIENĒ

DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSI ONLINE

Tu atceries informāciju

Tipiski studenti atceras 20%, no dzirdētā, 30% no redzētā, 50% no tā, ko viņi dara, un 90% no tā, ko saka un dara. Pirmsdzemdību kursos ir gan lekcija, gan vizuāli materiāli, gan paraugdemonstrējumi, gan diskusijas, gan arī praktiska darbošanās. Tas noteikti palielinās sapratni un to, cik daudz Tu atcerēsies no iemācītā. Salīdzinājumam - Tu lasi grāmatu par dzemdībām un bērniņa aprūpi. Parasti no tā atcerēsies vien 10% lasītā, kas ir par maz, lai kļūtu par labiem vecākiem.

Tu vari izmēģināt roku praktiskās nodarbībās

Apmeklējot dzemdību sagatavošanas kursus, iespējams uzzināt, kā masēt muguru dzemdību laikā, kādas pozas izvēlēties un varēsi arī patrenēties. Tāpat tas nozīmē iespēju uzdot jautājumus un saņemt ieteikumus no pasniedzējiem. Šāda apmācība ir svarīga ikvienam topošajam vecākam, jo tā nav tikai teorētiska spriedelēšana, bet kvalitatīvas informācijas iegūšana.

Tu iegūsti drukātus materiālus

Māmiņu Kluba kursos Tu iegūsi gan drukātus materiālus, kurās varēsi uzzināt vairāk par kursos apgūto un pilnveidot savas zināšanas.

Tu vari iegūt sociālus kontaktus un atbalstu no citiem vecākiem

Pirmsdzemdību sagatavošanas kursi ir lieliska vieta, kur satikt citus topošos vecākus un dalīties pieredzē!

Tu vari mācīties arī no pasniedzēju pieredzes

Māmiņu Klubā strādā pieredzējuši un profesionāļi, kas noteikti pastāstīs arī interesantus atgadījumus no savas pieredzes un varēs uz vecāku jautājumiem atbildēt ne tikai kā medicīniskais personāls, bet arī kā cilvēks ar personīgo pieredzi.

Tev samazināsies bailes par gaidāmo notikumu

Apmeklējot nodarbības Tev samazināsies bailes un bažas par gaidāmo notikumu un, iegūstot vairāk informācijas, samazināsies arī bailes par nezināmo.

 

DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSI KLĀTIENĒ

DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSI ONLINE

Dzemdību sagatavošanas kursu programma:

  • Krūtsēdināšana: krūts zīdīšanas pamatprincipi, pozas, problēmas un to risinājumi*
  • Jaundzimušā aprūpe: jaundzimušā aprūpe un veselība. Pirmās dienas pēc dzemdībām*
  • Sagatavošanās dzemdībām I daļa: veselīga grūtniecība, dzemdību plāns un vietas izvēle, priekšvēstneši*
  • Sagatavošanās dzemdībām II daļa: dzemdības,dzemdību pozas, palīglīdzekļi, atsāpināšana*

* lekciju secība var mainīties.