5 iemesli, kāpēc topošajiem tētiem vajadzētu apmeklēt Māmiņu Kluba Topošo Vecāku skolu

5 iemesli, kāpēc topošajiem tētiem vajadzētu apmeklēt Māmiņu Kluba Topošo Vecāku skolu

02. Jan 2011, 17:31 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tētu piedalīšanās dzemdībās nav tikai modes lieta, bet gan reāls atbalsts topošajai māmiņai. Tomēr tā joprojām ir un paliek katra cilvēka brīva izvēle. Māmiņu Klubs aicina ieskatīties 5 iemeslos, kāpēc topošajiem tētiem vajadzētu apmeklēt Topošo Vecāku skolas nodarbības!

PIESAKIES UZ MĀMIŅU KLUBA DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSIEM!

Māmiņ, pieaicini izlasīt šo rakstu Tavam partnerim!

  • Tava klātbūtne liks topošajai māmiņai saprast, ka Tu vēlies dalīt atbildību bērna audzināšanā. Piedalīšanās Topošo Vecāku skolas nodarbībās sniegs morālu atbalstu un mīlestības devu piedevām.
  • Ja Tu esi izlēmis piedalīties ģimenes dzemdībās, Tev vajadzēs arī teorētiskas zināšanas par to, kas un kā notiks! Apziņa, ka Tu zini, ko darīt, liks jums abiem justies mazāk uztrauktiem un pārliecinātiem par sevi.
  • Apmeklējot Topošo Vecāku skolu, Tu nodibināsi ciešāku saikni ar partneri un bēbīti, jo attiecības var stiprināt, piedaloties kopīgās aktivitātēs.
  • Kad Tu esi daļa no nopietniem partneres pārbaudījumiem, Tu iemācies novērtēt to, ko viņa pārdzīvo. Tu vari būt kā daļa no sagatavošanās procesa lielajam notikumam un sapratīsi, ka māmiņas loma nav rozēm kaisīta. Jo Tu vairāk sapratīsi, ko viņa pārdzīvo, jo vairāk izvairīsieties no domstarpībām nākotnē. 
  • Partnerei ir nepieciešams Tavs morālais un garīgais atbalsts. Tava fiziskā klātbūtne būs labs indikators, ka Tu viņu atbalsti.

 

Laulība un kopdzīve ir kopīga sadarbošanās starp partneriem, tāpēc visas atbildīgās sfēras būtu jādala! Arī Tu, topošais tēti, esi laipni aicināts uz dzemdību sagatavošanas kursiem Māmiņu Klubā! 

Tiekamies Māmiņu Klubā!

PIESAKIES UZ MĀMIŅU KLUBA DZEMDĪBU SAGATAVOŠANAS KURSIEM!