Stāsts par sausu ādu un La Roche-Posay Lipikar produktu testēšanu

Stāsts par sausu ādu un La Roche-Posay Lipikar produktu testēšanu

03. Mar 18:43 Kristīne Lavendele Kristīne Lavendele

Katrā gadalaika sezonā ķermeņa āda saskaras ar citiem apstākļiem un par ādu ir pienācīgi jāparūpējas. Tā kā ar ģimeni dzīvojam dzīvoklī ar centrālās apkures sistēmu, ziemas mēnešos īpaši ir jūtama vides ietekme un mūsu ādu, jo apkures rezultātā dzīvoklī gaiss ir sauss un tāda ir arī mūsu āda. Tad nu šis ir stāsts par sausu ādu un kā mēs ziemas mēnešos testējām La Roche-Posay Lipikar līnijas produktus.

Mūsu rīcībā bija divi produkti, kuri paredzēti sausai ādai (gan sejas, gan ķermeņa): 

LA ROCHE-POSAY Lipikar Syndet AP+ attīrošs krēms sejai un ķermenim, kurš paredzēts sausas, kairinošas un īpaši jūtīgas ādas mazgāšanai.

LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume AP+M balzams ādas mitrināšanai, kurš piemērots sausai vai pat ļoti sausai ādai, lai to mitrinātu un atbrīvotu no niezes.

Abus produktus lietojām kopā - ar attīrošo krēmu nomazgājot ādu un pēc tam uzklājot mitrinošo balzamu. Testētāji bijām mēs abas ar mūsu 4 mēnešus veco meitiņu, tā kā uz abu produktu etiķetēm ir norādīts, ka šie produkti ir piemēroti kā pieaugušajiem, tā zīdaiņiem, tai skaitā jaundzimušajiem. Tie nesatur smaržvielas. Produktu apraksti uz etiķetes katrā ziņā šķiet daudzsološi un iedarbīgi.

Lai saprastu, kā tie iedarbojas uz mums, izvēlējāmies "testa vietas" - problemātiskās zonas mūsu ādā, lai redzētu izmaiņas pēc produktu regulāras lietošanas.

Mana problemātiskā zona ir sausa sejas āda, kurai ziemas mēnešos parādās īpaši sausi pleķi zem lūpām. Tāpēc es produktus testēju uz sejas. Katru rītu un vakaru vispirms nomazgāju seju ar attīrošo krēmu. Šis attīrošais līdzeklis ir lietojams kā mazgāšanas līdzeklis. Papriekš saslapinu ādu un ar līdzekli to nomazgāju. Produkts uz mitrās sejas tik tiešām klājās kā maigs krēms un bija bez putām. Pirmajā brīdī šķita, ka to noskalojot nost uz sejas kaut kas uz tās paliks (kā jau pēc krēma lietošanas), bet tas viegli nonāca nost un bija sajūta, ka uz sejas nav palicis nekā. Arī poras nebija aizsprostotas, kas man ir ļoti svarīgi. Sejas āda šķita svaiga un patīkama. Kad sejas āda bija pavisam nošuvusi, uzklāju un iemasēju sejā mitrinošo balzamu. Efekts bija līdzīgs - balzamam bija maiga tekstūra, kura ļoti labi absorbējās sejā un nebija ne mazākās sajūtas, ka būtu aizsprostotas poras vai palicis kāds spīdums. Uz sejas nevarēja just nekādas produkta paliekas. Jāsaka, ka balzama (kuru es drīzāk nosauktu par krēmu vai losjonu) lietošana un efekts pārsteidza, jo radīja ļoti svaigu un patīkamu izjūtu sejai. Pēc nedēļas lietošanas varēju just arī izmaiņas īpaši sausajās vietās zem lūpām - tajās sausuma radītais diskomforts bija mazinājies. Kopumā lietojot abus produktus no rīta un vakaros jau gandrīz mēnesi, varu teikt, ka izmaiņas ir ļoti jūtamas - āda vairs nešķiet sausa un problemātiska. Produkti noteikti pilda savu darbu ne tikai sausuma mazināšanā, bet arī to lietošana (tekstūra, aromāts, konsistence un iepakojums) ir ļoti ērta un patīkama.

Kā tad gāja ar produktu testēšanu meitiņai. Kā viņas problemātisko zonu noteicu kāju gūžas, jo ik rītu, kad pēc rīta mazgāšanas meitiņai veicu glāstu masāžiņu izmantojot bērnu eļļiņu, uz gūžām vienmēr bija sausa ādiņa, ko varēja sajust ar rokām. Un tas atkārtojās ik rītu. Vēlējos saprast, vai izmantojot šos produktus tieši gūžām būs panākts efekts, ka no rīta varēšu konstatēt, ka tajās vietās āda vairs nav sausa. Un tā arī notika, jo aptuveni pēc 2 nedēļu produkta lietošanas uz viņas gūžām āda vairs nebija sausa, bet turpinām tos lietot profilaksei. Viņas āda produktus uzņem ļoti labi un nav manāmas nekādas indikācijas.

Attīrošā krēma aprakstā tika minēts, ka tas ir piemērots arī piena kreveles mazgāšanai. Kā reiz mūsu meitiņai ir liela piena krevele uz galvas matu zonā, taču mēs par to nesatraucāmies, jo lasījām, ka tā nekādā veidā bērniņam nekaitē. Drīzāk tas ir estētikas jautājums, kas var traucēt pašiem vecākiem. Mūsu meitiņai ir pilna galva ar matiņiem, tādēļ piena krevele tiešām netraucēja, jo nebija uzkrītoša. Bet, tā kā gribējām paskatīties, kāda varētu būt šī mazgāšanas produkta iedarbība uz piena kreveli, pie došanās vannoties to izmēģinājām. Sākumā kādu laiku pirms vannošanās piena kreveles vietu iesmērējām ar tai paredzētu eļļiņu, kas mitrina ādu un pašu kreveli. Pēc tam ieliekot meitiņu vanniņā, ar mīkstu speciālu švammīti "ķemmējām" matiņus un piena krevele palēnām nāca nost. Daudz kas palika iesprūdis matos. Pēc tam paņēmām LA ROCHE-POSAY Lipikar Syndet AP+ attīrošo krēmu un mazgājām matus. Šķita, ka efekts ir līdzīgs kā ar šampūnu - daļa piena kreveles iznāca ārā, daļa palika matiņos. Savā ziņā grūti novērtēt tieši šī produkta efektivitāti piena kreveles mazgāšanai, jo ir grūti salīdzināt un novērtēt efektivitāti. Tomēr kā šampūnu matu un galvas ādas mazgāšanai to var lietot viņa piemērotā sastāva dēļ mazuļiem un arī tā iemesla dēļ, ka krēms ir paredzēts sausai ādai ar mitrināšanas funkciju, kas ir piemērots cīņā ar piena kreveli. 

Tā mums gāja abu LA ROCHE-POSAY Lipikar līnijas produktu testēšanā un kopumā esmu ļoti apmierināta ne tikai ar rezultātu un iedarbību, bet arī ar tā lietošanu. Ikreiz tos lietojot šķita, ka esmu kā kādā salonā, kuros izmanto profesionālus līdzekļus pēc kuriem āda šķiet svaiga, mīksta un patīkama. Un, protams, priecājos, ka līdzekļi atrisināja manas sejas ādas sausuma problēmu, jo tagad, pavasarim iestājoties, āda ir ļoti patīkamā stāvoklī un nejūt vairs sausuma pazīmes tur, kur tās bija.

Lai arī jums veiksmīgi lietojas franču zīmola LA ROCHE-POSAY produkti un izdodas sasniegt vēlamo rezultātu!