Philips Avent Natural Response - inovatīvais knupītis

Philips Avent Natural Response - inovatīvais knupītis

29. Mar 16:23 7katka7 7katka7

Man nebija nekādu šaubu par Philips Avent produkcijas kvalitāti. Kad vecākais dēls bija zīdainis, izmantojam manuālo piena sūkni un Avent pudelīti, turklāt knupīšus izmantojam tikai no Philips Avent produkcija klāsta. 
Neskatoties uz to, ka divu mēnešu vecs dēliņš šobrīd tiek barots tikai ar krūti un īsti nav nepieciešamības pudelīšu izmantošanai, manam sirdsmieram kādam pudelīšu pārim mājas tāpat jābūt. Šobrīd tiek daudz runāts, ka knupīšu un pudelīšu lietošana ļoti kaitē zīdīšanas kvalitātei pat līdz bērna atteikšanai no krūts barošanas. Dažreiz tiek minēti ļoti iespaidīgi dati par šo atteikšanos īpatsvaru. Es nevaru spriest pa cik šie dati ir ticami, jo manā pieredzē ar vecāko bērnu - knupīšu lietošanai uz zīdīšanu nebija nekādas ietekmes. Bet saprotams, ka bērni ir dažādi un riskēt tāpat nevēlētos. Tāpēc man mērķis bija nopirkt katram gadījumam pudelīti, kurai ir vismazākā varbūtība negatīvi ietekmēt zīdīšanu. 
No tām pudelītēm, kas bija pieejamas tirgū es, protams, izvelējos Philips Avent pudelīti no līnijas Natural. Tāpēc notestēt jaunākās paaudzes pudelīti Philips Avent Natural Response man bija īpaši interesanti. 
Philips Avent Natural Response pēc sava izskata līdzinās vecajai Natural sērijas pudelītei, pudelīšu forma ir vienāda, bet atšķirīgi izskatās Avent logotipi. Var pateikt, ka Natural Response pudelītes ir ļoti elegantas, pat versijas ar zīmējumiem izskatās ļoti minimālistiski un to noteikti novērtēs daudzas mammas. 
Salīdzinot abu pudelīšu knupīšus, tie arī izskatās līdzīgi pēc formas, bet atšķiras pēc materiāla - Natural Response knupītis ir vairāk matēts un tam nav elastīgas spirāles dizaina. Galvenā atšķirība ir atvere piena padevei, jo Natural Response ir inovatīva atvere, kas atbrīvo pienu tikai tad, kad notiek aktīva dzeršana. Knupīšiem ir arī savādāka pretkoliku vārstu uzbūve. Ir ļoti ērti, ka knupīši ir marķēti atbilstoši plūsmas ātrumam.
 Dzeršana no pudelītes tiešām līdzinās zīdīšanai, jo bērnam saglabājas līdzīgs dzeršanas ritms kā krūts barošanas laikā. Dažreiz man pat likās, ka bērnam ir grūtāk iegūt pienu no pudelītes nekā no krūts. Taču es uzskatu šo par priekšrocību, jo tā bērnam nesanāks zaudēt pareizas zīšanas prasmes un tas nodrošina krūts barošanas saglabāšanu. 
Ir ērti, ka ir pieejamas maiņas knupīšu komplekti. Tas ļauj gan nomainīt novecojošu knupīti pudelēm, gan arī pielāgoties bērna vecumam mainot plūsmas ātrumu, un nav nepieciešams pirkt jauno pudeli, kas turklāt ir diezgan ekoloģiski.
Mēs visi zinām, ka mātes piens ir vislabākais uzturs mazuliem. Un ir lieliski, ka mūsdienās ir labi un inovatīvi risinājumi, kas padara krūts barošanu ērtāku un patīkamāku gan mammai, gan bērnam.