HOERSHE snīpīškrūze veselīga sakodiena veidošanai

HOERSHE snīpīškrūze veselīga sakodiena veidošanai

29. Oct 2023, 23:26 mrsKhan mrsKhan

Pēc attēla skatoties biju nedaudz skeptiski noskaņota ,jo īsti nevarēja saprast kāds pēc taustes ir materiāls ,cik viegli vai grūti bērnam būs noturēt rokās . 
 

Dēlam ir 7 mēneši, pilnībā krūts zīdīšana, kaut ko ēd no lielo ēdiena jau un protams pēc tās Putniņas vai Biezenīša ir vēlme un vajadzība padzērties .

Līdz šim biju devusi tēju vai ūdeni no parastās pudelītes ar knupi . Klasiskā snīpīša krūze ,ko var sastapt visos veikalos , veidots pats snīpis no plastmasas un es neteiktu ,ka ir ļoti ērti dzert no tādas pat man kā pieaugušajam .

Tad nu saņemot testēšanai šo krūzi - pirmais iespaids - Wow .

Iepakojums, krāsas , stils kurā ir izturēti izgatavotie produkti ,ļoti patīkami acīm un estētiski kopumā. Šādu produktu es labprāt arī uzdāvinātu kādam, jo ir pārdomāts vizuāli viss .

Pati plastmasa no kuras veidots vāciņš un rokturīši ir citādāka ,nekā esmu pieradusi taustīt. Tāda diezgan lokana/elastīga , pie kritieniem vai straujākiem locījumiem nesaplīsīs ,kas priecē,jo nozīme ,ka produkts ir tendēts uz ilglaicīgu kalpošanu un piesaisti citu produktu iegādei . 

Krūzes krāsa nav ierasta caurspīdīgā,bet gan brūni caurspīdīga, atkal LIELS plus ilgai kalpošanai ,jo ir daudzi dzērieni (tējas ,sulas ,kompoti) ,kas ar laiku iekrāso materiālu , šeit ja tas notiks ,tad tas nebūs īsti redzams un krūze nezaudēs savu estētisko izskatu un nebūs vēlmes to izldināt miskastē. 
 

Pārejot pie praktiskās daļas . Pirmo reizi iedodot krūzi rokās uzreiz zināja,ka to vajag izzināt ar muti . Tāda riktīga snīpja žļambāšana sanāca , jo vēl arī nāk augšējie zobi. Materiāls ļoti patīkams diezgan mīksts ,kas ļauj ļoti komfortabli dzert un ja arī berns sakož kopā smaganas , skāde pašiem zobiem un smaganām nodarīta netiek . 
Ļoti patīk ,ka ir svariņš ,kuram galā ir smalka trubiņa ,svariņš  iet līdzi šķidrumam, un nodrošina,ka līdz pēdējai pīlei ir iespējams izdzert krūzes saturu. Lai kā berns nenoliektu to pudeli ,svariņš kustas līdzi ,un dzert var jebkurā rakursā .  
 

Forši,ka ir iespējams arī noņemt rokturīši un turēt krūzi bez tiem , padomāts par ērtībām visa vecuma bērniem . 

Runājot par pašu dzeršanu kaut kā viņš iemanījās pa diognāli uzspiest uz snīpja tā,ka šķidrums pats tecēja mutē . Hakeris,ko lai saka . Tomēr ar katru reizi interese pieauga ,jau tagad ir grūti paņemt nost. Es nevaru sacīt ,ka viņš ir pilnvērtīgi iemācījies izsūkt šķidrumu no šis krūzes ,BET , šī ir ideāla krūze ,lai ne tikai veidotu veselīgu sakodienu, bet arī netraumētu zobus un to pareizo izvietojumu, kā arī neveidotu nevajadzīgas spraugas starp tiem. 

Man kā bijušajai auklītei un tagad jau kā  mammai tas viss ,kas ir iekļauts šajā krūzē , ir salikts no visa kopā un izveidots superīgs inovatīvs produkts , kas tiešām spēs kalpot labi,ilgi un bērns ar prieku no tā dzers . 
 

Uz doto brīdi tas ir mūsu must have ,ņemam līdzi visur , un dēls ar lielāko prieku dzer tējas no šīs krūzes ,ko iepriekš viņam nepatika darīt no parastajam knupju pudelēm .