DR.BROWN'S Options+ pudelīte - pudelīte, kuru meklējām

DR.BROWN'S Options+ pudelīte - pudelīte, kuru meklējām

17. Oct 15:57 Astra G Astra G

Kā jau katrai māmiņai, kura savu mazulīti baro jaukti vai ar savu pienu vai maisījumu no pudelītes, arī man ir svarīgi atrast savam mazulim vispiemērotāko pudelīti, kas atbildīs visām ekspektācijām. Tādēļ, ieraugot iespēju testēt Dr. Brown’s pudelīti, es sapratu, ka šī ir iespēja notestēt ko jaunu.

Savas meitiņas Eleonoras teju sešos dzīves mēnešos esmu izmēģinājusi dažnedažādas pudelītes, no kurām lielākā daļa meitiņai nepatika. Tomēr Dr. Brown’s Options+ pudelīte ar plato kakliņu ir patīkams atklājums mums abām, jo, ja bērniņš ir paēdis un laimīgs, tad arī māmiņa ir laimīga.

Izvēlējāmies tieši šo pudelīti, jo meklējam pudelīti, kura atbalsta krūtsbarošanu, jo ik pa laikam barojam meitiņu ar pudelīti, bet vēlos saglabāt iespēju barot ar krūti. Tāpat būtiski ir tas, lai pudelīte ir viegli kopjama, viegli lietojama un lai tai ir mīksts un mazulim patīkams knupītis.

Dienā, kad saņēmu ziņu, ka pudelīte gaida mani pakomātā, mani pārņēma patīkams satraukums. Devos pakaļ pudelītei, to izmazgāju, sterilizēju un jau drīz mazā Eleonora varēja nobaudīt pirmo maltīti no šīs pudelītes.

Pirmās labās pudelītes īpašības novērojām jau pirmajos lietošanas brīžos. Pudelītei ir mīksts, patīkams knupis, kas tiešām ir līdzīgs mammas krūts anatomijai, veicina dziļāku satvērienu un palīdz mazulim nenovērsties no krūtsbarošanas. Pudelītes platais kakliņš veicina labāku plūsmu, kas mums ir svarīgi, jo ar citām pudelītēm meitiņa bieži vien neizēda visu porciju, jo plūsma bija pārāk lēna un mazulei vai nu apnika zīst, vai arī viņai sanāca aizmigt pirms bija kārtīgi paēdusi.  Pudelītei ir ērts un ergonomisks dizains - to ir ērti turēt rokās, kā arī viegli izmazgāt, jo pudelītei nav izteikti izliekumi vai liekas gropītes. Tāpat pudelīti ir viegli piepildīt ar pienu vai ūdeni un maisījumu, pateicoties tam, ka pudelītes kakliņš ir gana plats. No vizuālajiem aspektiem arī novērtējām pudelītes minimālistisko dizainu, kurā galvenokārt ar košu krāsu bija izceltas mililitru atzīmes. To it sevišķi novērtēja vecvecāki, kuri labprāt auklē un baro Eleonoru, jo, pēc viņu vārdiem, nereti uz pudelītēm šīs atzīmītes ir baltā vai pelēkā krāsā, tādēļ ir grūti salasīt cipariņus un ieliet atbilstošu daudzumu ūdeņa vai pieniņa. Tomēr, Dr. Brown’s pudelītes nesagādāja nekādas raizes.

Testējot pudelīti ilgtermiņā, tikai vēlreiz un vēlreiz pārliecinājāmies par to, ka pudelīte ir ērta, viegli kopjama un, galvenais – patīk mūsu meitiņai vislabāk no visām izmēģinātajām pudelītēm. Varam droši teikt, ka šķiet, ka esam atraduši perfekto pudelīti!

Abas ar Eleonoru esam pateicīgas Māmiņu Klubam par doto iespēju izmēģināt pudelīti, kā arī esam pateicīgas par to, ka esam atradušas savu mīļāko pudelīti.

Pa cik klāt saņēmām arī 3. līmeņa knupīšus, gaidām mazulītes pusgada jubileju, lai pēc tās varētu izmēģināt arī tos :)