Vasaras gids: Kafejnīca "Papus" Liepājā

Vasaras gids: Kafejnīca "Papus" Liepājā

09. Aug 2022, 00:00 Banija Banija

Ja jūsu ceļi šovasar (vai arī rudenī) ved uz Liepāju, tad rekomendēju aiziet ne tikai līdz Jūrmalas parka bērnu laukumiņam, kur laika izjūta pazudīs ikvienam mazajam, bet arī uz turpat blakus esošo kafejnīcu "Papus".

"Papus" atrodas uzkalniņā blakus bērnu laukumiņam, pie vienas no ieejas pludmalē. 

Skaisti atjaunotais namiņš perfekti iederas parka ainavā un aicināt aicina iekštelpās. Gaiša atmosfēra, laipna apkalpošana un gards ēdiens. Perfekta kombinācija, lai pēc pirmās viesošanās būtu vēlme "Papus" atgriezties vēl un vēl.

"Papus" viesojāmies saulainā sestdienā, pašā dienas vidū, nedaudz ar bažām, ka kārotā maltīte būs jāgaida ļoti ilgi, taču nē... ēdiens ir gatavs pietiekami ātri, lai mazākie ēdāji nepagūtu sagurt no gaidīšanas, bet tas nebūt nenozīmē, ka ēdiens būs pagatavots "uz fikso". Ir garšīgi, goda vārds!

Kafejnīcas ēdienkarte nav pārlieku plaša, taču kaut ko savam izsalkušaja puncītim te atradīs katrs. Piedevām, arī deserti kārdināt kārdina, tāpēc pat pēc tam, kad bija jau notiesāts pamatēdiens, palūdzu līdzņemšanai kūku. Sēdēju turpat parkā, kamēr meita dauzījās pa laukumiņu, un grēkoju, vienlaikus atgādinot sev, ka kūkas taču ir jāēd.

Cenas? Teikšu, ka gana draudzīgas, ņemot vērā, kādas tās ir citās tuvējās ēstuvēs. Deserti - sākot no 3 eiro, savukārt visu bērnu dievu ēdiens - kartupeļi frī ar mērcīti - 3,50 eiro.

Vēsākās dienās maltīti "Papus" var ieturēt iekštelpās, savukārt saulainajās dienās būsiet laipni gaidīti terasē.

Uz visiem 100% vari apgalvot, ka šeit atgriezīsimies arī nākamajā reizē, kad viesosimies vēju pilsētā.

Kafejnīcas apmeklētājiem bez maksas pieejamas arī labierīcības. 

Kafejnīcas darba laiks vasarā
P. 13.00-20.30
O. 13.00-20.30
T. 12.00-20.30
C. 12.00-20.30
P. 12.00-20.30
S. 11.00-20.30
Sv. 12.00-20.00

"Papus" Facebook: https://www.facebook.com/papusliepaja