Vasaras gids: Bernātu dzintariņš

Vasaras gids: Bernātu dzintariņš

21. Jul 2023, 00:00 Banija Banija

Nav jādodas uz otru pasaules malu, lai restartētos un ieelpotu enerģiju ar pilnu krūti. Pietiek aizbraukt uz Bernātiem, lai pabūtu pilnīgā mierā, atjaunotos ar svaigo priežu un jūras gaisu, lai pēc tam ar jaunu jaudu pieslēgtos ikdienas pienākumiem.

Atzīsiet gan, ka tā taču nebūtu nekāda atjaunošanās, ja pēc kārtīgais pastaigas gar jūras malu un kāpām dotos mājup ar tukšu vēderu. Pavisam noteikti! Tieši tāpēc svēta lieta ir Bernātu Dzintariņa apmeklējums!

Lai arī cik bieži būts Bernātos, šai kafejnīcā nekad nebija sanācis piestāt, lai arī to gribējās ļoti, ļoti, jo, raugoties uz citu draugu bildēm, kuri bijuši Bernātu Dzintariņā, kā arī sekojot kafejnīcai līdzi sociālajos tīklos, būtu gatava kaut ar kājām aiziet turp no Rīgas. Bet mēs visi zinām, ka bildēs jau viss izskatās daudz citādāk nekā realitātē, tāpēc dodamies izmēģināt paši ar saviem vēderiem!

Bernātu Dzintariņā ir plaša terase ar galdiņiem un feinu bērnu rotaļu laukumu, kurš ierīkots tieši tā, lai vecāki, mierīgi ieturoties, varētu ar vienu aci tomēr pieskatīt savus mazos rakarus. Tomēr, ja gadās draņķīgāks laiks, var droši uzturēties arī kafejnīcas mājīgajās telpās, kur interjerā pārdomāts katrs mazākais sīkums. Te ir feina atmosfēra un sirsnīga apkalpošana!

Slavenie Bernātu dzintariņa pončiki, kas paceļ līdz septītajām debesīm. Tieši tik gardi tie ir!

Pirms ieņemt vietu, paņemiet pie letes ēdienkarti un dzērienu karti, lai mierīgi iepazītos ar plašo piedāvājumu. Ēdieni te gana plašā izvēlē un bezgala gardi. To tagad varu apgalvot, jo pārbaudīts ar pašas pieredzi. Galvenais – porcijas ir izcilas! Tieši tik lielas, lai pamatīgi atjaunotos pēc aktīva pastaigas.

Pasūtot pie letes ēdienu un redzot, cik plašs ir dažādu kūku un desertu piedāvājums vitrīnā, vēders saka, ka derētu pamēģināt visu, bet ar prātu saprotu, ka nebūs gan. Ja nu galīgi nevarat izdomāt, kuru desertu šodien izvēlēties, tad pončikiem galdā jābūt obligāti. Tā ir svēta lieta un Bernātu dzintariņa atpazīšanas zīme! Tāpēc, ja negribat sēdēt mierā, tad palūdziet pončikus līdzņemšanai un dodaties dabā! Līdzņemšanai var palūgt arī kādu no desertiem burciņā.

Pasūtījums veikts un mierīgi izbaudām patīkamo atmosfēru laukā, kad nepagūstam ne samirkšķināt acis, kad mūsu pasūtītais ēdiens svaigi pagatavots jau kūp galdā! Par ātrumu dodu 5 zvaigznes no 5! Tikpat arī nopelnījis porciju izmērs un glītais noformējums. Un garša! Protams, ka arī par garšu dodam maksimālo punktu skaitu!

Viss kopā veido perfektu kombināciju, lai Bernātu dzintariņā vēlētos atgriezties atkārtoti.

Cenas? Neteikšu, ka zemākās, taču ēdiens ir katra iztērētā eiro vērts!


No bērnu ēdienkartes: Vistas gaļas strēmelītes ar frī kartupeļiem

Ceptais Nīcas siers

Cēzara salāti ar garnelēm

Darba laiks vasarā:

Darba dienās no plkst. 12.00 līdz 21.00

Nedēļas nogalēs no plkst. 11.00 līdz 21.00.

Kā atrast? Brauciet uz Bernātiem, garām kafejnīcai nepabrauksiet, jo tieši tai blakus atrodas centrālais stāvlaukums tiem, kuri dodas pastaigā pa Bernātiem.