Vasaras gids: ADVENTICA

Vasaras gids: ADVENTICA

28. Jul 2022, 13:21 Klintasmamma Klintasmamma

Lai arī ir būts neskaitāmos izklaides centros, tieši ADVENTICA ir bērnu izvēle tad, ja gribam kur aizbraukt darba dienas vakarā, kad nav laika garākiem ceļojumiem vai piedzīvojumiem. Mums patīk, ka ne tikai vasarā, bet arī citos gadalaikos tur ir visai maz cilvēku, ļoti jauks personāls un izcila kārtība. Telpas ir plašas, atrakcijas drošas un izklaide sev var atrast gan mazā meita, gan lielā.

Mēs: 2 pieaugušie un 2 bērni (nu jau 3g.v.+6g.v.)

Laiks, ko veltīt izklaides centram: 1,5-2h.

Adrese: t.c. OLIMPIA, 2.stāvs, Āzenes iela 5, Rīga (automašīnu var droši novietot t.c.stāvvietā, vienīgi tad, ja brauc brīvdienās, ieteicams apskatīties, vai Ķīpsalas hallē nav kāds pasākums, kura laikā ir grūti atrast brīvu vietu. Ja nav, tad ar stāvvietu nekad  nav bijušas problēmas. Līdz izklaides centram var piekļūt arī ar ratiņiem (izmantojot liftu).

Interneta vietne: https://www.adventica.lv/

Darba laiks: I-VII 10:00 - 21:00
Cenas:

1 h - 8EUR, 2h - 12 EUR, visa diena - 15 EUR

*Pieaugušajiem, kuri nāk kopā ar bērniem, ieeja ir bez maksas.

**Ģimenes kartes dalībniekiem ir īpaša atlaide. Tā attiecas tikai uz biļešu iegādi uz vietas apmeklējuma dienā. Ģimenes karte jāuzrāda uz vietas parkā un jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu.

***Biļetes var iegādāties arī internetā https://www.adventica.lv/biletes 

****ADVENTICA parkā ir tikai divas atrakcijas, kas maksā papildus:

● Kartingi: (1 žetons = 1 eiro) = 3 minūtes braukšanas

● Spēļu galdi: (1 žetons = 1 eiro) = 1 spēle

Pieejamās atrakcijas:

-interaktīvās spēles (šīs ir jaukas, jo var spēlēt divatā, savā starpā sacenšoties). Jo vienam spēlēties ir jautri, bet  darīt kopā ar kādu citu ir daudz vērtīgāk. Var spiest uz "gaismiņām", var arī radīt savu muzikālo šedevru.

Var arī iemukt iekšā, telpā, ko veido interaktīvo spēļu sienas, un būvēt vēl neredzētas būves un tiltus. Var arī doties sacensībās, griežot virtuālā riteņa pedāļus, kā arī radīt ko neparastu no lego.

-  rotaļāties spēļu laukumā, izbaudot šķērsļu takas, labirintus, slīdkalniņus - 2 stāvi, kur izskrieties un pirms miega atstāt enerģiju

-greizie spoguļi, lai neaizmirstu uzsmaidīt par sevi un citiem

-kartodroms, kur baudīt braucienus ar elektriskajām automašīnām (mazie apmeklētāji drīkst doties braucienā kopā ar pieaugušo, lielāki - vieni). Uz vietas ir darbinieki, kas pastiprināti pieskata notiekošo, lai neviens bērniņš nesavainotos. Problēma rodas, ja beidzas braukšanas laiks, mašīna apstājas un bērns nolemj pats kāpt laukā, neredzot pārējās braucošās mašīnas, tāpēc noteikti jāpabrīdina bērns, lai uzmanīgi skatā apkārt, kā arī gaida mašīnā iekšā, ja bail iet pašam līdz izejai.

- batuti, DAUDZ batutu, tāpēc nav jāuztraucas, ka kādam varētu pietrūkt vietas. Nav ne saplēsti, ne netīri

-mazuļu zona, kur mūsu 3gadniece jau no 2 gadu vecuma ir atradusi sev nodarbes vismaz minūtēm 40, ir gan dzīvnieciņi lēkāšanai, dažādi uzdevumu dēļi, mīkstie kluči līdzsvara taku būvēšanai un bumbu baseins

-bumbu telpa, kur var likt bumbas vairākās vietās un vērot, kā tās izšaujas uz visām pusēm, vai krīt lejā pa caurspīdīgām caurulēm. Var arī vienkārši skriet, gulēt, vārtīties, priecājoties par daudzajām bumbām.

- deju un atpūtas telpa - tur ir mūzika, krāsainas gaismiņas un daudz mīksto pufu. Iemīļota vieta, kur atrast noslēpušos tētus, taču arī ar bērniem tur var gan noslēpties no steigas un skriešanas, gan izdejoties

-basketbola metienu simulators, galda hokejs u.c. -- viss, lai kopā pavadītu laiku un trenētu  roku un pirkstu veiklību.

Vēl ir vairākas ballīšu telpas, kur rīkot dzimšanas dienas svinības.

Ņem vērā:

*uz vietas ir slēdzami skapīši, kur nolikt savas mantas

**bērnam un sev noteikti jāņem līdzi zeķītes

***ūz vietas var tikt pie našķiem, arī ūdens, ja vēlas

****ja plāno doties braukt ar elektromobiļiem, tad ērti ir žetonus iegādāties uzreiz kopā ar biļetēm. Ja pērk vairākus žetonus, tos arī var iemest vairākus iekšā, lai nav ik pēc 3 minūtēm jāapstājas un jāmet nākošais žetons.

*****itin bieži ir arī dažādi konkursi un veiklības uzdevumi ar nelielām balviņām, kur droši var iesaistīties!

Ja vēl nav būts, noteikti iesakām! Arī vasarā, kad ne vienmēr var dzīvoties pa jūru vai pludmali:)