Kad tu pēdējo reizi sevi palutināji? Nāc uz Māmiņu Klubu un izbaudi īpašu lutināšanas programmu!

Kad tu pēdējo reizi sevi palutināji? Nāc uz Māmiņu Klubu un izbaudi īpašu lutināšanas programmu!

26. Jun 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Būt starojošai un laimīgai ir ikvienas topošās vai jaunās māmiņas sapnis! Tagad Māmiņu klubā piedāvajam kompleksu procedūru, kas ļaus māmiņai sevi palutināt! Vecāku skolā sejas procedūras piedāvā skaistumkopšanas speciāliste Iveta Liberte. 

Mēs esam par to, ka katrai topošajai un jaunajai māmiņai vajadzīga individuāla pieeja atkarībā no sejas ādas tipa, tāpēc garantējam, ka tieši šādas rūpes par savas sejas un ķermeņa ādu izjutīsi mūsu sejas un ķermeņa lutināšanas procedūrās!

Izvēlies vienu no trim procedūrām sejai, papildus saņem kāju masāžu tūskas noņemšanai un dāvanā izvēlies uzacu vai virslūpas vaksāciju! Katra sejas procedūra iekļauj ādas attīrīšanu, mitrināšanu, atjaunošanu.

PIETEIKTIES LUTINĀŠANAS PROGRAMMAI

Mitrinoša un atsvaidzinoša procedūra sausai un saspringtai āda

Šo procedūru iesakām, lai atsvaidzinātu, mitrinātu sausu, saspringtu, nespodru ādu un pasargātu ādu no mitruma zuduma. Procedūra tūlītēji atjaunos ādas mitrumu un mirdzumu.

Prettūskas procedūra sejai, kaklam un dekoltē zonai

Procedūra samazinās tūsku, uzlabos limfas atteci, atsvaidzinās, uzlabos asinsvadu sieniņu tonusu un uzlabos vielmaiņas procesus ādā. Procedūru īpaši rekomendē kursa veidā. 

Intenstīva procedūra mitrumu zaudējušai ādai

Ar šīs procedūras palīdzību sejas, kakla un dekoltē āda tiek dziļi mitrināta, atjaunota un atsvaidzināta. Procedūra izlīdzina mazās krunciņas, nodrošina mitruma noturību un kavē novecošanās procesus ādā. Efekts ir acīmredzams pēc pirmās procedūras. 

Tāpat procedūras laikā saņemsi kosmētiķes ieteikumus, kā rūpēties par ādu grūtniecības laikā un pēc tās!

PIETEIKTIES LUTINĀŠANAS PROGRAMMAI

Aizpildot pieteikumu, ieraksti, uz kuru procedūru vēlies pieteikties.

Pēc pieteikuma saņemšanas, Māmiņu Klubs ar tevi sazināsies, lai vienotos par procedūras datumu un laiku.