Testējam: La Roche-Posay Lipikar sērijas mazgāšanās krēms un ķermeņa balzams

Testējam: La Roche-Posay Lipikar sērijas mazgāšanās krēms un ķermeņa balzams

18. Feb 2023, 17:20 Banija Banija

Tāpat kā es pati, arī mana ķermeņa āda ir ar savu raksturiņu. Tai nepatīk trekni krēmi, tai nepatīk kopjošie līdzekļi ar spēcīgiem aromātiem, bet pavisam bez krēma nevar arī, jo parasti pēc dušas nevaru beigt knosīties – āda niez! Diskomforts un neforša sajūta uz ilgāku brīdi. 

Šī iemesla dēļ ādas kopšanas līdzekļu izvēlei pieeju ar gana lielu nopietnību un atbildību, jo nepieciešams izvēlēties dušas želeju un losjonu, ķermeņa sviestu vai krēmu, kas pēc dušas nerada taukainu sajūtu, taču vienlīdz labi pabaro ādu un neizraisa diskomfortu. Kā? Parasti priekšroku dodu aptiekas produkcijai, jo zinu, ka aptiekās nopērkamie produkti ir ar augstāku kvalitātes latiņu. Svarīgi, ka aptiekā arī var iegādāties produktus, kas der visai ģimenei. Tas ir ne tikai maciņam patīkami, bet forši arī tāpēc, ka vannas istabā uz plaukta nevirknējas neskaitāmas pudeles ar mazgāšanas līdzekļiem katram ģimenes loceklim. 

Kāds teiks, ka tas, kas der visam, neder nekam, taču tas nav stāsts par La Roche-Posay ādas kopšanas produktiem. Tiem ir dermatoloģiski pierādīta efektivitāte un īpaši padomāts par to, lai produkti derētu gan pieaugušajiem, gan bērniem jau no dzīves pirmajām dienām.

Uz mūsu vannas istabas plauktiņa šobrīd atrodas La Roche-Posay Lipikar mazgāšanās krēms, kā arī ķermeņa balzams. Lietojam visi – gan mamma, gan tētis, gan arī skolēns un bērnudārzniece – jo kopjošie līdzekļi ir bez smaržas, tātad, der gan meitenēm, gan puišiem.

Bērnudārznieces āda, gluži tāpat kā man, ir gana cimperlīga un asi reaģē uz dažādām smaržvielām un krāsvielām, kuras atsevišķi ražotāji mēdz pievienot saviem produktiem, tāpēc nereti nākas citu dāvinātajām dušas želejām un bērnu šampūniem, ziepēm un ķermeņa losjoniem meklēt citu pielietojumu, jo meitas āda pēc to lietošanas nereti ir ar izsitumiem, niez. Tas nozīmē, ka La Roche-Posay Lipikar sērijas produkti šajā ziņā patiesi ir īstā izvēle, jo vismaz varu būt droša, ka meita pēc vannas nesūdzēsies par niezošu un sausu ādu. Patiesībā, viņa ir ļoti priecīga, jo var lietot to pašu ķermeņa balzamu, ko mamma. Sajusties gluži kā liela meitene, kas bērnudārznieka vecumā ir ļoti svarīgi. 

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ mazgāšanas krēms ir vieglas tekstūras, veido maigas putiņas un patīkami attīra ādu, pat pēc intensīvākiem skriešanas vai vingrošanas treniņiem sniedzot patīkamu sajūtu un tīrību, savukārt La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M ķermeņa balzams ir kā punktiņš uz “i” vannošanās noslēgumā, jo bagātīgi pabaro ādu, vienlaikus ātri iesūcoties (man tas ir ļoti svarīgi, jo ikdienā katra minūte ir ieplānota, tāpēc ir svarīgi, lai ilgi nav jāgaida un tūlīt pat var skriet savās gaitās), neradot pēc tam diskomfortu un taukainu sajūtu. 

Bonusiņš – tā kā abus produktus var lietot visa ģimene, tie ir izcila izvēle dodoties brīvdienās, ja jāņem līdzi pašiem sava dušas želeja. Visiem derēs viena pudelīte, kas nozīmē, ka somā paliks vairāk brīvas vietas!