Straujiem soļiem tuvojas gada gaidītākais pasākums sievietēm “Forums LĪDERE”

Straujiem soļiem tuvojas gada gaidītākais pasākums sievietēm “Forums LĪDERE”

07. Feb 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kādam lēni, citam ātri pagājis gada pirmais mēnesis. Lai arī šķiet, ka ziema atrodas tikai pašā zenītā, nevar nepamanīt to, ka gaismas paliek arvien vairāk. Tūlīt jau arī klāt 8. marts, kad ar īpašāku uzmanības apliecinājumu iepriecināt dzīves svarīgākās dāmas - mammas, māsas, meitas, sievas, draudzenes. Nu jau septiņus gadus viena no Latvijas sieviešu iecienītākajām dāvanām ir ielūgums uz izaugsmes un iedvesmas pasākumu “Forums LĪDERE”, kas norisināsies jau 17. maijā Ķīpsalas izstāžu hallē.

 

“Forums LĪDERE” šogad notiks nu jau septīto reizi, kas to padara par stabilu, gaidītu un pieprasītu pasākumu, ko ik gadu vēlas apmeklēt arvien vairāk Latvijas aktīvo un uz izaugsmi vērsto sieviešu. Forums pirmo reizi norisinājās 2018. gadā, pulcējot 600 dāmas kinoteātra “Splendid Palace” telpās. Savukārt pēdējos gadus pasākuma mājvieta ir Ķīpsalas izstāžu halle, kur pērn abās zālēs pulcējās 2500 dāmas, savukārt vēl teju 130 000 interesentu “Forumu LĪDERE” vēroja attālināti, izmantojot bezmaksas tiešraides iespēju.

 

Lai arī līdz pasākumam palikuši mazliet vairāk kā trīs mēneši, biļešu skaits strauji sarūk. Šobrīd pieejami pēdējie daži desmiti ieejas karšu, tāpēc foruma rīkotāji aicina nekavēties ar biļešu iegādi un nopirkt tās jau tagad, lai baudītu “Forumu LĪDERE” kopā. Tāpat pasākuma organizatori mudina neatlikt mediju reģistrāciju.

 

Šogad uz “Foruma LĪDERE” lielās skatuves kāps 16 harismātiski, sirds gudri un iedvesmojoši lektori, kuri runās par personisko un profesionālo izaugsmi, kā arī ģimeni un attiecībām. Piemēram, rakstniece Nora Ikstena dalīsies ļoti personiskā stāstā par cilvēku labestību, mīlestības spēku, dzīves skaistumu un piedošanu citiem un sev. Ginekoloģe, vecmāte, četru bērnu mamma, mājdzemdību speciāliste un veselības centra “Stārķa ligzda” dibinātāja Dina Ceple forumā aktualizēs stereotipiem un aizspriedumiem apvīto tēmu par sievietes seksualitāti. Dziedātāja Marta Marija Sproģe ir 6 bērnu mamma, kura visu savu enerģiju un laiku velta savai ģimenei un “Forumā LĪDERE” dalīsies savā stāstā, domās un sajūtās, pieredzētajā un pārdzīvotajā. Antropoloģe Aivita Putniņa no zinātniski vēsturiski antropoloģiskā skatupunkta atbildēs uz jautājumiem, cik patiesībā atšķirīgi ir vīrietis un sieviete? Cik lielā mērā mūs ietekmē pieņēmumi un apkārtējās vides noteiktie standarti?

“Foruma LĪDERE” dibinātāja Solvita Kabakova uzsver: “Nemainīgi kā citus arī šogad “Forums LĪDERE” tiek gatavots kā sieviešu svētki. Tā būs diena ārpus ikdienas, kad aicinām sievietes atstāt rūpes un raizes malā, uzvilkt savu skaistāko kleitu un veltīt dienu tikai sev. Līdzīgi kā citus gadus arī šogad sarūpēsim dāmām pārsteigumiem pilnu dienu sākot no foruma pirmās minūtes”.