Pierunāju vīru izmēģināt dzelzi saturošo vitamīnu kompleksu

Pierunāju vīru izmēģināt dzelzi saturošo vitamīnu kompleksu

23. Jun, 10:02

Mans vīrs jau no bērnības cīnās ar pazeminātu dzelzs līmeni. Ko tas nozīmē? Galvenokārt vīrs cīnās ar nogurumu, arī bālāku ādu nekā citiem cilvēkiem, jo dzelzs trūkuma dēļ ir samazināts asinsķermenīšu skaits.

Tāpēc ar lielu prieku pieteicos Māmiņu Kluba piedāvātā dzelzs preparāta testam, lai ļautu to izmēģināt savam vīram.

Jūs jau noteikti pazīstat vīriešus. Viņi ir pret zāļu lietošanu un ārstiem, un labāk mocīsies ar nogurumu nekā reizi dienā apēdīs vienu vitamīnu kapsulu. Tomēr šoreiz izdevās vīru pierunāt un notestēt Walmark ražoto dzelzi saturošo vitamīnu un minerālvielu kompleksu.

Kāds šo 30 dienu laikā ir kļuvis mans vīrs? No malas skatoties, nedaudz veselīgāks un možāks. Daudz labprātāk iesaistās aktivitātēs ar bērniem, jo ir vairāk spēka un enerģijas.

Tiesa, nav veiktu asins analīžu pirms/pēc dzelzs lietošanas, lai medicīniski pierādītu izmaiņas asins ainā, tāpēc iespējams vien aprakstīt novērojumus no malas un izmaiņas vīra fiziskajā labsajūtā. Taču, manuprāt, vislabākais rādītājs tam, ka dzelzs preparāts palīdzējis uzlabot pašsajūtu, ir vīra lēmums pēc pirmā kursa izdzeršanas to turpināt. Un tā nu mans vīrs devās uz aptieku pēc nākamā vitamīnu kompleksa iepakojuma.

Dzelzi saturošais vitamīnu un minerālvielu komplekss satur ne tikai dienā nepieciešano dzelzs daudzumu, bet ari vitamīnus C, E, B12, folijskābi, magniju, cinku un selēnu. Vērtīgas lietas, lai cilvēks justos labāk un būtu veselīgāks.