Partnerim izkrīt mati? Piesaki viņu Revita šampūnu testiem!

Partnerim izkrīt mati? Piesaki viņu Revita šampūnu testiem!

05. Mar 2014, 10:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ilgu laiku kosmetoloģijā pastāvēja tikai tā sauktā virspusēja kosmētika ar aktīvām sastāvdaļām sastāvā , kuras nevar iekļūt dzīļākos ādas slāņos .Barojošas vielas palika uz ādas virsmas , veidojot noteiktu aizsargplēvi. Protams,nepieciešamība pēc šādas kosmētikas ir, jo tā aizsarg ādu no kaitīgās ietekmes, kas dod iekšējiem ādas slāņiem strādāt patstāvīgi . Tomēr risināt nopietnas ādas problēmas tāda kosmētika nevar.

Katra persona zaudē no 50 līdz 100 matu katru dienu. Mati aug uz galvas no 3 līdz 7 gadiem . 90 % no matiem uz galvas aktīvi pieaug , atlikušie 10 % paliek nemainīgā jeb miera stāvoklī . Šis posms ilgst no 2 līdz 6 mēnešiem , pēc kura mati izkrīt . Parasti ar vecumu mati nekļūst plānāki , bet dažreiz vietā, kur mati jau izkrita, jauni neaug. Šis process var sākties jau jaunībā. Matu izkrišanu var izraisīt dažādas slimības , hormonālā nelīdzsvarotība, galvas traumas vai sabojāts galvas skalps , stress vai noteiktu medikamentu pieņēmšana.

Jebkurā veikalā plauktos ar kosmētiku var atrast matu izkrišanas aizsardzības līdzekļus. Pirmkārt, tie ir šampūni, kondicionieri un maskas. Plaša patēriņa tirgus šampūni diez vai pasargās jūs no matu izkrišanas problēmas. Lai pilnībā atbrīvoties no šīs problēmas, vajadzīgs patiešām stiprs un aktīvs līdzeklis.

„Es vienmēr saku, ka mati ir galvenais personas aksesuārs no paaudzes paaudzē. No matiem sākas stils”, stāsta Šons Donaldsons, matu salona „Sean Donaldson Hair” īpašnieks.

Ar nanosomu atklāšanu sākās cerības,  ka cilvēkiem vairāk nebūs problēmu ar matiem. Ideāla piegādes sistēma ar nanosomu tieši līdz nepieciešamam  dziļumam ādas slāņos palīdzēs jebkuram saglabāt savus matus veselīgus un patiešām burvīgus.

Nanosomi ir mikroskopiskie baloni, kuros var iekļūt dažādas sastāvdaļas (piem. nanosomi ar E vitamīnu). Sakarā ar nanosoma lielumu, tas spēj iekļūt dziļākajos ādas slāņos, kur tas apvalks izšķīst, un āda iegūst savu nepieciešamo vielu "iekšā".

Sākās revolūcija matu kopšanas līdzekļu sfērā. Problēma bija tikai viena, ar ko piepildīt nanosomu, lai dabūt ideālu līdzekli.

„Pasaule dalās uz 2 pusēm, pirmā zaudē matus un grib to izmainīt, otra negrib lai tas notiktu ar viņiem”-stāsta Daniels Kesins, „DS Laboratories” dibinātājs. „Mēs patērējam 5 gadus lai izveidot Revita -  produktu ar pārsteidzošo ārstēšanu, kuru varēs izmantot ikviens. Iedomājieties par šampūnu, kas ir ne tikai ļoti labs līdzeklis matu mazgāšānai, bet arī dod visu nepieciešamu, lai jūsu skalps un mati bija veselīgi vienmēr. Tas būtu labāks produkts tirgū.”

Tādas aktīvas vielas, kā ābolu polifenols, kofeīns, roibosa tēja, taurīns ir iekļautas Revita, kas padara to organisku un minimāli ķīmisku, bet ar to ļoti efektīvu. „Mēs izdarījām visu, lai šie unikālie DS Laboratories līdzekļi būtu pieejami arī Latvijā. Mēs ļoti gribam, lai cilvēki arī mūsu valstī aizmirstu par matu izkrīšanas problēmu  un vairāk domātu par to, kā tos padarīt vēl skaistākus”-stāsta Irina Šļakota, DS Laboratories  pārstavis Latvijā, firmas „Amarina” attīstības direktore . Tagad produkts ir pieejams arī Latvijas tirgū.

20140303144400-26637.jpg

Piesakies Revitas šampūna testiem!

Revitas iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no visefektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kuri stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.

-        Efektīva augšanas stimulatoru, antioksidantu, inhibitoru DGT kombinācija novērš matu izkrišanu un uzlabo matu augšanu.

-        pretsēnīšu komponenti nodrošina pretseborejas iedarbību, likvidējot blaugznas.

-        Mitrinošie komponenti un aminoskābes uzlabo mata stiegras.

-        Nesatur nātrija laurilsulfātu un nātrija laureāt sulfātu (SLS/SLES)- ar piemītošām maigām mazgāšanas īpašībām.

Revitas izmantošana ir ieteicama difūzās matu izkrišanas gadījumā (pēc pārciestā stresa, operācijas, narkozes, saslimšanas), kompleksās androģenētiskās alopēcijas ārstēšanā.

Revitas komponenti tika atlasīti, ņemot vērā to īpašības, kvalitāti un efektivitāti. Revitas sastāvā ir tādas dārgas sastāvdaļas, kā kofeīns- 0,4%, Pyrus Malus (ābele) sēklu ekstrakts- 1,0% un spin lamatas, kuras apspiež brīvos radikāļus dzīvības sistēmās, kā arī citas augstas efektivitātes līmeņa sastāvdaļas, tādējādi padarot Revitu par unikālu savas kategorijas produktu.

 

Kā pieteikties testiem?

Piesakies testiem, rakstot uz ina@maminuklubs.lv, norādot,kāpēc vēlaties testēt šo šampūnu!

Iesūtot atsauksmi gaidīsim bildes arī PIRMS un PĒC šampūna lietošanas pēc pāris nedēļām.

PALĪDZI SAVAM VĪRIETIM ATGŪT SKAISTO MATU ROTU!

Protams, tikai pakaļ produktam būs jāatnāk uz mūsu redakciju!