Noskaidrota “Vasaras gids 2022” superbalvas – ģimenes fotosesijas ar Kseniju Iļjinu – ieguvēja

Noskaidrota “Vasaras gids 2022” superbalvas – ģimenes fotosesijas ar Kseniju Iļjinu – ieguvēja

30. Sep 2022, 10:17 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aiz loga jau rudens, taču mūs aizvien silda atmiņas par skaisto, saulaino vasaru! Lai arī projekts “Vasaras gids” ilga vien trīs mēnešus, jūsu ieteiktos maršrutus varam izmantot visu gadu – dodoties tuvākos un tālākos ceļojumos arī rudenī, ziemā un pavasarī, atklājot aizvien jaunas krāsas dabā.

Mēs, Māmiņu Klubs, cenšamies savus vasaras gidus iepriecināt vienmēr ar dāvanām, tāpēc arī steidzam izlozēt Vasaras gida jubilejas sezonas superbalvu – ģimenes fotosesiju ar fotogrāfi Kseniju Iļjinu.

Mēs, Māmiņu Kluba redaktori, atkārtoti pārlasījām visus jūsu vasaras laikā iesūtītos ceļojumu blogus, izvērtējām to kvalitāti, un starp jums izlozējām arī laimīgo uzvarētāju.

Skanot fanfarām, priecājamies paziņot, ka veiksme izlozē uzsmaidījusi…..

No sirds sveicam Veroniku, kura balvā saņem lielisku piedzīvojumu – fotosesiju.

 

Ksenija Iļjina ir portretu, bērnu un ģimenes fotogrāfe ar vairāk nekā 12 gadu pieredzi. Ksenijas fotosesijas nav tikai bildes. Tas ir par sevis mīlestību. Par kvalitatīvu laiku kopā ar bērniem un ģimeni. "Vasaras gids 2022" superbalvas laimētāja iegūst individuāku, bērnu vai ģimenes fotosesiju (pēc uzvarētājas izvēles) mājās vai dabā.

Ceļošana ir viens no lieliskākajiem veidiem, kā būt kopā. Bērni atcerēsies šos mirkļus vēl tad, kad paši kļūs par vecākiem. Mēs, Mammu Klubs, vēlreiz sakām milzīgu paldies visiem, kas šovasar bija kopā ar mums, dalījās savos ceļojumos un atklājumos, iedvesmojot arī citas ģimenes. Paldies, ka šovasar bijāt mūsu gidi un palīdzējāt iepazīt Latviju un citas valstis! Uz drīzu redzēšanos!