Mr. Bunny Kitchen īpašnieces: Komandā ir spēks

Mr. Bunny Kitchen īpašnieces: Komandā ir spēks

01. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rīgas centrā ģimenes ar bērniem viesos gaida mājīgais restorāns “Mr. Bunny Kitchen”, kas apmeklētājus priecē ne tikai ar gardiem ēdieniem, bet arī ar pārdomātu dizainu. Māmiņu Klubs uz sarunu aicināja restorāna īpašnieces, piecas apņēmīgas sievietes – Agnesi, Madaru, Daidzi, Annu un Ievu –, lai uzzinātu viņu stāstu.

“Mr. Bunny Kitchen” līdzīpašniece Madara More stāsta, ka visas uzņēmuma īpašnieces bijušas pazīstamas jau iepriekš. “Ar Ievu pirms 15 gadiem strādāju mārketinga aģentūrā, Agnese ir mana māsa, Daidze strādāja manā pirmajā uzņēmumā “Wooly Organic”, bet Annas brālim savulaik bija veikals vietā, kur tagad atrodas “Mr. Bunny Shop”,” stāsta Madara. Tieši viņa laikā, kad veikals “Mr. Bunny Shop” svinēja 3 gadu jubileju, Daidzei un Agnesei teikusi, ka ir laiks nākamajam “bērnam”.

Madara stāsta, ka trīs gadi ir lūzuma punkts, kad saprast, vai bizness būs veiksmīgs, tāpēc viņa mudinājusi nestāvēt uz vietas un attīstīt nākamo biznesu. 

VISU INTERVIJU SKATIES ŠEIT

“Bija doma par kafejnīcu, taču bija skaidrs, ka mums pietrūkst kompetenču. Bija vajadzīgs ēdiena patriots, tāpēc izvēlējāmies Annu, kā arī cilvēks, kurš kaut ko saprot no servisa, zina, kā uzņemt viesus un par viņiem rūpēties, tāpēc izvēlējāmies Ievu. Aizsūtījām Ievai un Annai ziņu, ka mums ir viens sadarbības projekts,” par “Mr. Bunny Kitchen” pirmsākumiem stāsta Madara, smejoties, ka Ieva un Anna sākotnēji nodomājušas, ka viņas aicinās kaut ko reklamēt Instagram. Anna idejai par restorānu piekritusi uzreiz, taču Ievai bijis nepieciešams laiks, lai nedaudz padomātu.

Vaicājot, vai nav grūti biznesu vadīt piecatā, Daidze Vālodze-Sončika norāda, ka izaicinošāk būtu strādāt vienai vai arī divatā. “Šis nepāra skaitlis un veiksmes atslēga! Domstarpību mums nav bijis, taču, ja arī būtu kāds jautājums, kurā mums atšķirtos viedokļi, mēs vienmēr varam balsot. Komandā ir spēks, lai arī cik banāli tas izklausītos,” uzsver Daidze. Viņas teikto papildina Agnese, sakot, ka katri piemīt savas stiprās un vājās puses. “Vienam pašam viss nav jāprot un jāzina, jo tas nav iespējams. Mums, piecām sanākot kopā, varam sadalīt kompetences un darbus, kopā paveicot vairāk,” stāsta Agnese.