Mini Kuiviž Zoo

Mini Kuiviž Zoo

05. Jun 2021, 21:18 Klintasmamma Klintasmamma

Lai arī šogad neesmu manījusi MK informāciju par Vasaras gida konkursu, ieradumam ir liels spēks un vēlēšanās dalīties ar mūsu vasaras mazajiem piedzīvojumiem saglabājusies.

Lai arī zināju, ka kopš vakardienas atkal ir apskatāmi Tērvetes tauriņi, bet jau šodien apmeklētājus gaida AB parks, vēlējos izvairīties no lielajiem pūļiem un atrast kādu vietu, kur iepriekš nav būts. 

Biju iepriekš dzirdējusi llabas atsauksmes par Mini Kuiviž Zoo, taču vienmēr šķita, ka braukt vairāk nekā 1,5h, lai tikai apskatītu un pabarotu dzīvniekus, bērniem varētu nepatikt, taču pēc vairākiem "nē", ko izpelnījās citi manis piedāvātie objekti, nolēmām doties ceļā. 

Pēc nedaudz vairāk kā pusotras stundas bijām klāt (gan waze, gan google kartes bez grūtībām visu atrada, tāpēc adresi un detalizētu maršruta aprakstu nepievienošu). Cilvēku nebija daudz, šķiet, ģimenes 2, kas sestdienai ir visai/patīkami maz (šajā gadījumā tas noteikti ir pluss, jo ir gadījies, ka citos mini zoo cilvēku ir ļoti daudz, dzīvnieki ir pārbaroti un nemaz negrib nākt klāt). 

Vieta nav pārāk liela, bet 40-60 minūtes tur noteikti var pavadīt, viss ir sakopts un atrodas tuvu, taču dzīvnieki noteikti nav spiesti dzīvot šaurībā.

Viss ir ļoti glīti ierīkots, pārdomāts un patīkams bonuss atšķirībā no daudzām citām līdzīgām vietām ir tāds, ka pie dzīvniekiem var iet klāt.

Mazākie apmeklētāji drīkst doties padraudzēties ar trušiem, tāpēc arī manām meitām šī bija spilgtākā atmiņa pēc mini zoo apmeklējuma, jo... parādiet man kādu bērnu, kas no šīs iespējas atteiktos!

Man ļoti patīk dzīvnieku apraksti uz žoga, jo tos var lasīt gan kopā ar bērnu, gan arī izmantot kā špikošanai, ja bērns prasa par dzīvnieku pastāstīt ko vairāk, bet vecākam kaut kas ir piemirsies. 

Saimnieki ir ļoti atsaucīgi, labprāt visu paskaidro un izstāsta.

Dzīvnieki, ko iespējams apskatīties: pāvi, vistas (dažādass), ķengurs, iguāna, nūtrija, Ziemeļbrazīlijas kalitrikss, truši, alpakas, kazas, ponijs, teliņi, zosis un noteikti kādu esmu arī aizmirsusi.

Dzīvnieki ir ļoti draudzīgi, nāk klāt un ļauj arī sev nākt tuvāk klāt.

Ir arī šūpoles, slidkalniņš un vieta, kur vecākiem apsēsties, vērojot savus bērnus priecājoties par atrakcijām.

Vērtējums: 9/10, kur 1 balle nost par attālumu no Rīgas, lai gan atzīšos, ka uz šo vietu noteikti aizbrauksim vēl kādu reizi, un arī citiem iesakām!

 

Cenas:

Bērniem (3-17) 2.50 EUR
Pieaugušajiem 4.00 EUR
Ģimenes biļete 10.00 EUR
Invalīdiem un pensionāriem  2.50 EUR

barība dzīvniekiem (ir gan burkāni, gan granulas, bet iesaku ņemt burkānus) -1 EUR

Ir iespēja arī maksāt par piknika vietu 30 EUR(2h), bet neko vairāk par šo iespēju nezinu, jo neizmantojām.

Ir iespējams arī iegādāties karstos dzērienus, ūdeni pudelēs, saldumus, ja pēc garā ceļa ir vēlme pēc kāda garduma. Manas meitas gan tik ātri skrēja pie dzīvniekiem, ka nepaspēju neko sīkāk izpētīt:)