Es! Izvēlos sevi! Nāc uz meistarklasi ar praktiskiem koučinga instrumentiem

Es! Izvēlos sevi! Nāc uz meistarklasi ar praktiskiem koučinga instrumentiem

06. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēs neesam tikai mammas! Esam arī sievietes un, galvenokārt, mēs pašas sev! 2. maijā gaidīsim tevi uz meistarklasi “Es! - Izvēlos sevi!” ar praktiskiem koučinga instrumentiem, kas tiks organizēta kā sieviešu tikšanās aplis un seminārs, ar praktiskiem koučinga instrumentiem savas dzīves sakārtošanai, sevi ieliekot savas dzīves centrā!

Kad un cikos? 2.maijā no plkst.18.30 sirsnīgs sieviešu vakars Māmiņu Kluba mājīgajās telpās! Kopā ar profesionāliem koučiem Olgu Balašovu un Annu Jūdri. Ne tikai koučiem, bet mammām ar pieredzi, kas iedvesmo sievietes padomāt par savām personīgajām prioritātēm.

PIESAKIES ŠEIT

Aicinām Tevi uz mirkli apstāties un padomāt par lomām, ko katra no mums, sievietēm, “spēlē” katru dienu. Esam gan mammas, gan sievietes, gan sievas, draudzenes, meitas, darbinieces… Meistarklases laikā apskatīsim tik vienkāršu un tomēr tik grūtu izvēli, ko mēs izdarām katru dienu - Sevis izvēle! Kā arī izvērtēsim, kādus ieguvumus mums dod sevis nolikšana pirmajā vietā?

Katra dalībniece kouču maigajā pavadībā apskatīsies uz savu dzīves situāciju, uzdos sev jautājumus, lai sadzirdētu savu iekšējo balsi, kā arī izbūvēs maršrutu ar konkrētiem soļiem līdz spējai izvēlēties sevi.

PIESAKIES ŠEIT

Meistarklasē "Es!- Izvēlos Sevi!" iziesim cauri vairākiem sevis iepazīšanas soļiem:

  1. Vai es zinu, kas es esmu? Kādas ir manas lomas? Kas man patiešām patīk, kas nepatīk?
  2. Izvēle. Ko nozīmē izvēlēties sevi? Neskatoties, ka ir daudz citu dzīves lomu, kā mammai un partnerei. Bet, kur pa īstam esmu es Pati?
  3. Egoisms vai sevis izvēle? Ar ko tie atšķiras?
  4. Vainas sajūta, ka vēlos vairāk laika veltīt pašai sev? Ko ar to darīt?
  5. Līdzsvars star rūpēm par sevi un citiem. Mammām tik ļoti aktuāli!
  6. Kādas ir sekas, ja ilgtermiņā neizvēlies sevi? Pāraprūpe uz citiem, sevi atstājot pēdējā vietā.
  7. Kā izkļūt no situācijas, kad vairs nav iekšējo spēku un resursu, un, vairs nejūti savas patiesās vēlmes un vajadzības?
  8. Dari viens, dari divi, dari trīs! Praktiski paškoučinga instrumenti,kas palīdzēs sakārtot savu ikdienas dzīvi, ieliekot centrā sevi un gūstot jaunus spēkus!

Kas mēs esam?

Olga Balašova
Līdzsvara un personīgas izaugsmes koučs
4 bērnu mamma. Kā koučs piedalās projektā sievietēm "Master Career Growth”. Vada grupas un atbalstu sievietes sevis izvēles ceļā

Anna Jūdre
Atjaunošanās un dzīves līdzsvara koučs. Savu dzīves līdzsvaru savieno ar 3 bērniem un saviem personīgajiem mērķiem.

Kāds būs mūsu kopīgais vakars?

2. maija vakarā, plkst.18.30, tiekamies nelielā grupā (līdz 12 sievietēm) Māmiņu Kluba mājīgajā un skaistajā Jūgendstila zālē, Rīgā, Vīlandes ielā 1, ar kafiju un sirsnīgām sarunām!

Tas būs vakars tieši mums!

Atmetot visas pārējās dzīves lomas!

Dalības maksa: 20 EUR

Pieteikšanās ar savu vārdu un kontakttālruni: vecakuskola@maminuklubs.lv vai Whatsapp: 29395519